Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[פרוייקט מצולם] שיחזור שק הילוכים - אופל אסטרה

israelbartal
שימו לב! השרשור הזה בן 5539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יצא נהדר! :-P

בעייתי הסקאי של ההילוכים והבלם יד באסטרות. גם באסטרה הישנה שהיתה לי וגם בחדשה החלפתי את השקים האלה וגם כל בעל אסטר שאני מכיר החליף את המקורי מזמן.

למי שאין ידיים טובות כמו לישראל :mm_yeah: ומכונת תפירה זמינה, יכול לפנות לבעלי מקצוע.

לי עשה רפד רכב באסטרה הקודמת את הידית הילוכים והבלם יד מדמוי עור שהחזיק כמה שנים. עלה 120 שקלים.

באסטרה שיש לי עכשיו עשו לי מעור אמיתי במחיר דומה.

לא נראה לי שרפדים יקחו יותר מ 200 שקלים על העבודה הזאת.

גם אני, כשעצוב לי ואני רוצה לשמוע בדיחות, אני מתקשר ל UMI שיצחיקו אותי קצת. אחלה בדרנים יש שם. אני מנסה כמה שפחות לקנות מהם, ליצנים תמיד הפחידו אותי.

צרפתי תמונה של השקים שעשו לי ב GSI.

gge.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות והמחמאות!

פיקסר גם שלך יצא יפה מאוד במיוחד התפירה החיצונית, מוסיף הרבה למראה הכללי

נ.ב

מה הכפתור הזה בין הידית הילוכים להנד-ברקס?

Opel Astra 1.4L 1992

VW Passat TDI 2000

Ford Conncet TDCI 2004

Ford Mondeo 2.0L 2005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כפתור TC- TRACTION CONTROL. בעברית בטח קוריאים לזה בקרת החלקה :roll: . המערכת עוזרת הרבה פעמים כשהנהג מאבד שליטה בסיבובים או כשהכביש חלק. האסטרות GSI צויידו במערכת הזאת והכפתור הזה מבטל את המערכת.

אצלי היא לא עובדת בגלל תקלה באחד החיישנים בגלגל האחורי. גם ה ABS משתמש באותו חיישן ולכן גם הוא לא פועל. לא יצא לי אף פעם לנסוע כשהמערכת פועלת, אבל אנשים סיפרו שהיא די עוזרת במצבים קיצוניים.

דימה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום שלחתי את ה"שק" שלי לרפד בר"ג לצורך מדידה ותפירת חדש,תראו בתמונה איזה מגעיל לנהוג ככה..(מצטער על האיכות,לילה+מצלמת נייד)נראה איך יצא מחר,הוא רוצה 50 ש"ח.

09-10-05_2300.jpg

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו שהסכלתי, אין בכלל שק קיים להנדברקס באונו שלי... (האם יש בכלל שק כזה באונו?)

איך אפשר לייצר שק בלי משהו קודם להסתמך עליו? (חשבתי גם ללכת לבעל מקצוע)

תודה,

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3שנים על פיורינו(אונו+ארגז..)לימדו אותי טוב טוב שבאונו יש מעט מאוד חלקים "רכים"תלוי ברמת ה"פאר" של האונו שלך(אם45)אזי,אין כיסוי..רק מוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום שלחתי את ה"שק" שלי לרפד בר"ג לצורך מדידה ותפירת חדש,תראו בתמונה איזה מגעיל לנהוג ככה..(מצטער על האיכות,לילה+מצלמת נייד)נראה איך יצא מחר,הוא רוצה 50 ש"ח.
המחיר מצויין! מאיזה חומר סקאיי או עור?

Opel Astra 1.4L 1992

VW Passat TDI 2000

Ford Conncet TDCI 2004

Ford Mondeo 2.0L 2005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקאי(אני לא מומחה)הוא אמר שיחזיק טוב בחום..יצא סבבה..קצת לחוץ אבל יתפוס את הצורה עם הזמן,תמונות בקרוב..

אחרי שיחזור מתיקון תקלת מערכת הדלק:cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
  • 9 חודשים מאוחר יותר...

שלום (מצטער להקפיץ שרשור עתיק אבל לא ראיתי טעם לפתוח חדש) !

ברשותי סיאט איביזה 2000 מהצורה החדשה לשנה זו.

שק ידית ההילוכים התקלף ונראה מגעיל כמו שהיה באסטרה, ראיתי את הפרוייקט כאן והחלטתי לעשות אותו דבר.

או בעצם - שלחתי את אמא שלי לעשות אותו דבר :)

היא קנתה בד דמוי עור ותפרה כיסוי חדש.

אבל...

הכיסוי הקודם היה משודך עם סיכות קצרות וחזקות לריבוע/מסגרת פלסטיק קשיח אשר לאחר שהוצאתי אותם - לא יכולתי להחזיר אותם חזרה.

קדחתי חורים דקים עם מסמר בפלסטיק וניסיתי לתפור זאת עם חוט ומחט אך יצא מבאס ביחס למה שאני רואה כאן.

שאלתי היא:

כיצד להצמיד את הכיסוי לפלסטיק ? יש איזשהו דבק פלאים ? או איזה שיטה אחרת ?

תודה

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבא תמונה של מה שעשית [השק עצמו] וגם מה שעשית למקום של שהשק אמור להיות ואם יש לך את "סיכות קצרות וחזקות לריבוע/מסגרת פלסטיק קשיח" אוכל להודות לך.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...