Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפשר לסמוך על הבדיקות של חברות יד 2 לרכבים שלהם?

itaysamurai
שימו לב! השרשור הזה בן 4063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• אחראי פורום

ידידה שלי רוצה לקנות רכב ראשון , וכקונה לא מנוסה היא התפתתה לקנות מאחת החברות

שמתעסקות ברכבי יד שנייה . לא מגרשים נטולי זהות - אחת החברות המובילות.

שם יש מבחר לא רע (היא מחפשת סיריון שממש נחטפות בשוק!) , נותנים שנה אחריות

וגם ביטוח מתנה לשנה. הם גם מספקים בדיקה של הרכב בשעת קנייתו (רכב מהשכרה,אגב)

שנעשתה על ידם. אז אני, בתור מי ששמע כמה סיפורים , תוהה -

אפשר לסמוך על הבדיקה הזו? הרי מאוד מפתה לא לשלם 400 ש"ח נוספים למכון בדיקה.

זו בדיקה מקיפה כמו במכון?

לי לא נראה שחברה שמחזיקה מאות רכבים בו זמנית תשקיע בכל אחד בדיקה מקפת כמו

שיעשה אדם שקונה בעצמו מיד פרטית.

יכול להיות שאני טועה, אני לא מכיר וגם לא מפרסם את שם החברה כי אין לי שום טענה מבוססת.

סתם הרגשה פנימית לא שלמה, זה רכבה הראשון ואני לא רוצה שתיפול.

אז מה אתם אומרים ?

תודה, איתי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל "הסוחרים" האלו יש את כל הקומבינות שבחיים לא תעלה על דעתך ולכן אם אתה כבר נכנס לבור העמוק הזה אז קח את הרכב למכון בדיקה כמה שיותר רחוק מהרמאים האלה, סע לעיר אחרת, תאמר להם שאתה הולך לבדיקה במקום X ובאותו יום תשנה את דעתך ותסע למקום אחר ובנוסף תבדוק אותו במוסך רגיל, תמורת 100-150 שקל כל מוסך יסכים לבדוק לך אותו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

ככה חשבתי...למרות שלא מדובר בסוחרים המוכרים אלא בחברה שלא מזמן

נכתב בעיתון שהיא השלישית בגודלה בארץ.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי סידרו בטרייד-אין לובינסקי. נשמע מקום מכובד ? זהו, שלא. הם גם צריכים להיפטר מזבל.

התרגיל שעשו לי הוא שבשנייה האחרונה טענו שאין להם רישיונות של הרכב, ובגלל שהוא לא בבעלותם אסור לי לנסוע איתו. אם אני מתעקש, הם מוכנים שעובד שלהם יקפיץ את הרכב למוסך סמוך, שהצביעו עליו.

זו היתה טעות גדולה. אם הייתי יכול לקחת את הרכב לבדיקה במוסך שאני סומך עליו, לא הייתי נוגע באוטו. היו בו תקלות שהם ידעו עליהן, ובגללן זרק אותו הבעלים הקודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם יעשו הכל, יהיו נחמדים, יציעו הצעות מפתות, הם אלופים בלמכור, יש להם אנשי מכירות מעולים שעושים את תפקידם כראוי = להפיל את האזרח התמים בפח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה קונה מכונית מחברת השכרה או ליסינג,במיגרש שלהם,הבדיקה תהייה אמינה.

חברות ההשכרה והליסינג מחזיקות אצלן רק את המכוניות הטובות.

את המכוניות בעלות עבר בעייתי(תאונות,קילומטרז' גבוה)הם בד"כ מעבירות לסוחרים.

אל תישכחו גם שיש אחריות של מכון הבדיקה על הטופס.

וכדאי פעם אלת ולתמיד להפסיק להוציא את דיבתם של כל העוסקים בענף הזה,אחרי הכל לא כולם רמאים גזלנים ושקרנים.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מצטרף להמלצה לקחת לבדיקה שלך.

לגבי האחריות על הבדיקה, שחן הזכיר, צריך לקרוא את האותיות הקטנות. לא פעם (אם כי אני לא בטוח שזה יעבור מבחן של בית משפט) רשום שהיחידי שיכול לטעון משהו כנגד המכון, הוא מזמין הבדיקה עצמו, שגם צריך להיות הבעלים של הרכב, או משהו בסגנון הזה. בקיצור אם הולכים על האופציה הזו, לקרוא את כל מה שרשום על גב התיקיה \ כל מקום אחר בו רשום בדיוק את האחריות על הטופס.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שהם מראים לך את הבדיקה,אך הם לא מראים לך את כל הבדיקה , יש להם קומבינות וקשרים עם מכוני הבדיקה ולכן גם מעגלים פינות.

בוא תעשה ניסוי, תבקש לראות את הבדיקה של הרכב שאתה רוצה לקנות ותבקש עותק שלה, נראה אם ייתנו לך .....או שפשוט תעתיק אותה על דף לבן בשביל להשוות עם בדיקה במכון שלך...נראה אם ייתנו לך....יאמרו לך בבקשה ,בטח אבל שתבוא לעשות כך...בחיים לא ייתנו לך לעשות את זה.

למה? תבין לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלי קנה לפני שלוש שנים דייהו במקום כזה, החליט לבדוק את האוטו בעצמו- וכמובן שהתגלה עוד איזה משהו לא תקין. הם התנצלו, תיקנו את מה שמצאו ואז מכרו לו את הרכב. כיום, לאחר שלוש שנים, הוא מאוד מבסוט מהרכב, לא עשה שום בעיה.

לדעתי שווה מאוד לבדוק את הרכב במכון שהקונה בוחר. לקבל פירוט גדול, לדעת בדיוק מה אתה מקבל, ותמיד ימצאו תקלות, שהמגרש יאלץ לתקן עבורך, מה שיחזיר אפילו יותר מ 400 השקלים שהוצאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

את כל מה שכתבתם חשבתי בעצמי , הייתי צריך תשובות מבוססות בשביל

ידידה שלי, היא טירונית לגמרי.

אני מתכוון לבוא איתה ולחקור את עבר הרכב,את הבדיקה ואת ביטוח החינם שהיא מקבלת.

לבדוק ממש רכב - יש לי ידע בסיסי+,אבל לא משהו שקונים איתו מכונית בכל אופן.

אז....מישהו מכיר מכונים טובים באיזור הקרוב לחוצות המפרץ?

תודה,

איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר בדקתי מספר רכבים לקנייה בקומפיוטסט לב המפרץ והתרשמתי מהם לטובה. עברו מס' שנים מאז כך שאני לא יודע אם הרמה נשמרה, כדאי להצליב עם מקור נוסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתי, יש את מ.מ.מ מצוינים, יש גם את מוסך תילתן, שהם עושים בדיקה מאוד יסודית ובעזרת

מכשירים חדישים ומתקדמים.

תמסור לידידתך בהצלחה :).

ד"א לצערי לא מצאתי לך את מה שביקשת בשאריות אצל אבא שלי :(.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...