Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השוואת לחצים בגז....?

erez
שימו לב! השרשור הזה בן 6833 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני שואל את השאלה הזאת כדי לדעת מה יקרה בעתיד החלטורות בארץ

אם בן אדם לוקח מיכל גז ביתי, ומחבר אותו בצורה אטומה נניח למיכל הגז ברכב.

מה קורה?

האם שני המיכלים משווים לחץ? בהנחה שמשחררים אוויר מהמיכל באוטו תוך כדי...

ועד כמה אפשר למלא את המיכל באוטו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ורגע אחד לפני שאתם קופצים להגיד שהגז הוא לא אותו גז... כן כן ההוא אוטומטיבי בלה בלה....

באירופה נוסעים על שמן בישול דרך אגב.... כן.

השאלה היא אם אפשר לבצע לא אם הגז מתאים....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלתך המיכלים ישוו לחצים, אי אפשר לשחרר אויר מהמיכל ברכב כי זה מיכל לחץ.

מיכלי לחץ דוחסים ולכן שחרור אויר אומר שחרור הלחץ.

אבל גז לרכבים זה לא גז ביתי רגיל, גז לרכב מקביל לאוקטן 95 וגז ביתי מקביל לאוקטן 81 (אם אני זוכר נכון).

205 1400 כחולה (כבר לא) - עכשיו.... שברולט אוואו - וחזרנו לפיז'ו, 206 xs - ושוב האוואו...וגטס (למה מכרתי את ה - 205???)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שניקבתי בטעות בתקרית אומללה במיוחד מיכל גז, גיליתי שהתוכן שלו נוזלי לחלוטין (בגלל זה הוא נקרא גז פחמימני מעובה), וכשמוציאים אותו לסביבה בעלת לחץ נמוך (האוויר הפתוח לדוגמה), הוא מתאדה בקצב מהיר יחסית, אך ניתן לראות את זה קורה.

למעשה אם תשאב את הנוזל מהמיכל, או תשתמש בהפרשי גבהים, לא אמורה להיות בעיה לדעתי להעביר גז מבלון למיכל.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא כל כך בטוח כי הנה לך דוגמא... שאף אחד בטח לא חשב עליה...

קח מצית שקופה עם שני תאים שמחוברים בינהם בתחתית המצת. 90 אחוז מהמצתים.

תנסה שם את עקרון הכלים השלובים.... ותראה מה קורה. מוזר אה?

כשהייתי בן 10 לקח לי שנתיים להבין את זה ועד היום אני לא בטוח בתשובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת אפשר למלות גפ''מ ממיכל למיכל הבעיה היא שצריך להעביר נוזל וישנם 2 דרכים לעושת זאת :

דרך1: למלא את המיכל להוציא אוויר ולמלא שוב.

דרך 2 : היא לקרר את המיכל שאליו ממלאים וכך כאשר הגז מועבר בצינור ברגע שהוא מגיע למיכל הוא הופך לנוזל

תחשוב כך שבפיזיקה גז תופס נפח גדול יותר ולכן יש את הצורך להוציא אוויר מהמיכל בכדי למלא שוב, אבל אם אתה מקרר את המיכל אין צורך להוציא אוויר כי האוויר שישנו במיכל הופך לנוזל ותופס פחות נפח במיכל, כך יהיה מקום להכניס גז למיכל ללא צורך להוציא אוויר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך מתבצע התדלוק בתחנת גז? ישנה הוצאת אויר מחלקו העליון של המיכל?

כי הרי הגז יותר כבד מהאויר, ואז אין בעיה להוציא אויר עד שמתחיל ריח של גז לא?

או בקיצור, איך אחמד מתחת לבית שלו יעשה את זה? מבלי שנשמע בום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6833 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...