Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט ריפוד גג בוצע ,יש גם תמונות, לפני שמחזירים...שאלה.

jonyboy
שימו לב! השרשור הזה בן 6880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

היום היה לי קצת זמן,הלכתי לקנות לבד 4 מטר, 3 ליטר דבק מגע והחלטתי לפרק את הגג מהרכב ולרפד אותו מחדש בצבע כחול - היה בצבע אפור מגעיל ומכוער.

4 שעות עבודה כולל פירוק והרכבה, הכל בוצע בהצלחה ,אין שום כתמים של דבק, הכל יצא חלק ומתוח ,עלה על כל הציפיות שלי, יצא פגז קומפוט....פי כמה מהמקורי הישן(בן 12 שנים).

120 ש"ח כל הפרוייקט, הלבד עלה לי 60 ש"ח,15 למטר,והדבק 20 ש"ח לליטר, הלבד והדבק הספיקו לי לריפוד שני הצדדים של הגג, שיהיה יותר קשיח ועמיד.

בקיצור אני החלטתי לא להחזיר אותו היום כי הוא עדיין מסריח מריח של דבק מגע,טוב 3 ליטר...

חשבתי אולי כדאי לשים חומר מבודד בין הגג שהוא בעצם פח,לבין הריפוד שעשיתי.

התלבטתי אם לקנות פלציב,מין מזרון קמפינג כזה שכתוב שהוא מבודד חום קור ורעש, מין ספוג דחוס כזה...מה אתם אומרים? לשים משהו מבודד בין הגג לריפוד של הגג או שזה מיותר?

אשמח לשמוע מאנשים שעשו זאת או שיש להם איזה שהו ניסיון עם העניין.

כאמור מחר אני מחזיר את הגג,האם כדאי לי לשים משהו בין הגג לריפוד,ואם כן אז מה? מה ייתן לי בידוד טוב ועמידות בחום?

תודה לכל העונים.

IMG_0665.jpg

IMG_0666.jpg

IMG_0667.jpg

IMG_0668.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם החלפתי את ריפוד הגג בעצמי. השתמשתי בבד רגיל, ללא שכבת ספוג ולא בד לבד. הרגשתי יותר רעשי דרך. לא משהו היסטרי ומורגש כל כך, אבל אם אתה מרגיש כל שינוי קטן ברכב אז תרגיש גם את זה.

שים איזה שכבת ספוג או החומר שהזכרת בין המתכת לבין הקרטון של הגג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי יריעות של פלציב על כל הגג, החזרתי הכל למקום - יצא מדהים,פשוט מושלם.

תודה.

הכלים שהשתמשתי הם:

2 סוגי מברגים בשביל לפרק את הגג, מספריים בשביל לחתוך את הלבד, סכין יפנית ליישור סופי, 3 ליטר דבק מגע,4 מטר לבד כחול, קאטר לעשות חורים של הברגים בגג לאחר סיום ההדבקה, סיליקון - לאחר שהורדתי את הגג,שמתי שכבה סיליקון בחלק העליון של החלון הקדמי והאחורי - למניעת כניסת מים אם יהיה בגשם - מה איכפת לי - סיליקון היה לי ולא רואים את זה כלל כי הגג מסתיר את הקצוות, וכמובן שפכטל גדול בשביל למרוח את הדבק שיהיה אחיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...