Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[פיאט פונטו] בעיה במשאבת דלק (נערך על הצד הטוב ביותר)

biton2
שימו לב! השרשור הזה בן 6879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לביטון שלום

אין צורך להחליף את כל בצינור , תחליף רק את הקטע של המחבר משהו כמו

10 ס"מ צינור גומי לכל צינור .

כל צינור דלק רגיל יתאים , לא צריך עבה , עדיף רגיל בשביל הגמישות שלא ישבור את הפיות .

תיזהר רק לא לשבור את הפיות בכניסה למשאבת הדלק.

אם יש לך שאלות נוספות אני בט"ל 04-9594955

מקווה ששוב עזרתי אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי ניתן לקנות לפיאט פונטו רק את ראש משאבת הדלק עם היציאות לצנורות הדלק.

בדוק האפשרות בסוכנות היבואן לחלקי פיאט "מ.י.ר חלפים בע"מ", המסגר 70 ת"א,

טל' 03-5620275 ובקש את אלי או אבי. יתכן ויש אפשרות שתשלם בכרטיס אשראי וישלחו החלק אליך.

בברכה - רפי לין :-)

שלום רב

בפיאט פונטו מחליפים את ראש המשאבה בקלות ולא בעלות גבוה

זהו הפתרון הנכון לגבי דלק . לא כדאי שישפך לך דלק מתחת למושב ועל האגזוז רק שתדע אים הרכב ידלק יבדקו מה הסיבה ובנוסף שלא תקבל פיצוי על הרכב תואשם ברשלנות ( וזה במידה ולא יהיו נפגעים )

נ.ב לרפי ולבני יש קצת ניסיון גם מגילם וכדאי להקשיב

בברכה זיסו יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. מי זה שמחלק ציונים על הכותרות ?:).

חשבתי שיהיה נכון לעדכן.

אז ככה - קניתי צינור פלסטיק יותר עבה ממה שהיה לי, חיברתי אותי רק עד לנקודות שבהם יש חיבור מקורי.

לגבי המשאבה, הכנתי שתי פיות חדשות אצל חרט (דוד בתעשיה האווירית :) הפיות נבנו עם הברגה כדי שלא יהיו דליפות).

אז כמה עלה לי הצינור? מטר - 10 ש"ח.

משאבה? שתי פיות - על חשבון המדינה D: .

ואין טיפת נזילה של דלק באוטו .

הכל בא על מקומו בשלום. תודה לכל מי שהגיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...