Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהג חדש ושני נוסעים - המלצה ?

קאקאשי
שימו לב! השרשור הזה בן 6900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני דווקה חושב זה חוק טוב והוא רק לטובה.

כשאני נוסע אם רכב מלאה (4 אנשים חוץ ממני) אני פשוט לא יכול אני משתגעה מכל הרעש שהם עושים וזה מפריעה לנהיגה. שני אנשים זה טוב גם פחות רעש, פחות דלק, וגם האוטו לא מתאמץ.

פיאג'ו טייפון ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אלה שמדברים על אוטו שמתאמץ או לא זה לא קשור בכלל לחוק...המטרה של החוק הייתה למנוע בלאגנים באוטו אבל מספיק שיש בלאגניסט אחד ליד ההגה והחוק הזה לא יעזור,תאורטית אמור להיות יותר מכוניות על הכביש ואנחנו יודעים שזה אומר יותר תאונות

פיג'ו 205 שנת 94 יד ראשונה!!

החיים הם אפס למאה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא נזיפה , אלא חוק כתוב!

ציטוט מהאתר של משרד התחבורה :

נהג חדש - הסעת נוסעים :נוהג חדש שטרם מלאו לו 21 שנים וחלפה לגביו התקופה שבה חלה עליו חובת הליווי, לא יסיע ברכב מנועי יותר משני נוסעים עד שימלאו לו 21 שנים, אלא אם כן יושב לידו מי שכשיר להיות מלווה.

קישור מלא :

http://www.mot.gov.il/wps/portal/!ut/p/_s.7_0_A/7_0_CI/.cmd/ad/.ar/sa.subject/.c/6_0_9E/.ce/7_0_CT/.p/5_0_9F/.d/0?PC_7_0_CT_subject=index.jsp?subject=HE_RISHUI_211#7_0_CT

שחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקה חושב זה חוק טוב והוא רק לטובה.

כשאני נוסע אם רכב מלאה (4 אנשים חוץ ממני) אני פשוט לא יכול אני משתגעה מכל הרעש שהם עושים וזה מפריעה לנהיגה. שני אנשים זה טוב גם פחות רעש, פחות דלק, וגם האוטו לא מתאמץ.

אני מסכים איתך בכל מילה, אני משתגע כאשר אני יוצא עם חברים שלי או משהו , אני הוצאתי רישיון לפני החוק, אך למרות זאת, אני נוסע עם עוד 2 נודעים חוץ ממני, (בדרך כלל רק עם נוסע אחד).

במקרים בודדים אני מוכן לחרוג ולהסיע עוד 3 אנשים כלומר נוסע לייד הנהג ועוד 2 מאחורה.

יותר שקט נפשי, הרכב מתנהג הרבה יותר טוב מאשר עם רכב מלא וגם לא צריך לתת הרבה גז כשיסחוב (או שפשוט אני מוציא את החיפושית ואז יש סיבה טובה ליסוע עם עוד נוסע אחד).

- BLUE HONDA CIVIC EX EF (ED4) D16Y8 1991

- BLUE HONDA CIVIC ES FD 2008

- Black HONDA CIVIC HATCH 5DR 2006 manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה חוק לכל דבר! אני מכיר מישהו ששללו לו ל3 שנים

תסלח לי על הביטוי, אבל מה שאמרת כרגע זה בולשיט לא נורמלי. שלוש שנים?

נסענו פעם אוטו מלא אם אחד שהוציא רישיון לפני כניסת החוק, השוטר ניסה להתחכם ואמר שהוא תכף מחזיר רישיונות אבל לפני זה הוא מוציא לנו דוח על עבירה על חוקי התעבורה, אנחנו נלחצנו והתחלנו להסביר לו שהחוק לא חל על הנהג, הוא ראה שאנחנו די לחוצים חייך ואמר תרגעו חבר'ה אני סתם מותח אותכם, שאלנו אותו מה קורה במקרה ו...

קנס של מאתיים חמישים שקלים וסוף פסוק, אם אתם ממש מעונים לדעת מה קורה במצב ו... יש לי מקור מהימין ( חבר של אבא שלי שהוא שוטר ) אני יכול לשאול אותו.

עדיין כאן ועדיין שולט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יעזור מאוד אם תשאל..

כשאינ ביררתי עם שוטר תנועה הוא אמר שהנהג מקבל זימון למשפט .

- BLUE HONDA CIVIC EX EF (ED4) D16Y8 1991

- BLUE HONDA CIVIC ES FD 2008

- Black HONDA CIVIC HATCH 5DR 2006 manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך עדכון תקנות התעבורה?

ניספח ד

א...(לא רלוונטי)

ב...(לא רלוונטי)

ג...(לא רלוונטי)

ד...(לא רלוונטי)

ה - " נהג חדש (כלומר שהוותק שלו בנהיגה קטן משנתיים) שעדיין לא מלאו לו 21 רשאי להסיע אחרי תקופת הליווי לא יותר משני בני אדם.

אולם אם לפחות אחד מהם כשיר להיות "מלווה" ההגבלה הזאת בטלה.

כלומר מותר לנהג חדש וצעיר להסיע נוסעים ללא ההגבלה המיוחדת רק אם אחד מהם ישב לידו והוא בוגר וכשיר להיות "מלווה" לכן נהיגת נהג חדש וצעיר כשכל משפחתו הבוגרת איתו -מותרת."

ו- התיקון ובפועל -הנוסח החדש של הסעיפים בחוק הדנים בליווי נהג חדש , פורסם ביום כ"ג באב התשס"ד 10-8-04 בספר החוקים 1955 עמ' 504 .

כל שאלה אשמח לעדכן

מתוך אוגדן תקנות תעבורה המעודכן תמיד.

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תופסים אותך עם יותר משני אנשים אז פעם ראשונה זה קנס של 250 שקל ופעם שנייה זה זימון למשפט.

כל אלה שמדברים על אוטו שמתאמץ או לא זה לא קשור בכלל לחוק...המטרה של החוק הייתה למנוע בלאגנים באוטו אבל מספיק שיש בלאגניסט אחד ליד ההגה והחוק הזה לא יעזור,תאורטית אמור להיות יותר מכוניות על הכביש ואנחנו יודעים שזה אומר יותר תאונות

אפשר להסתכל על זה גם מכיוון אחר, יותר מכוניות על הכביש אבל כל הנהגים יותר מרוכזים ולכן הסיכוי לתאונה פוחת. אין לי את כל הנתונים כדי לחשב האם זה מעלה את הסיכוי לתאונה או לא אבל נראה לי שבדקו את זה לפני.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוק מבאס ביותר... יחול עלי כשאני אוציא רשיון בקרוב....

ראסמי חשבתי על זה שאם אני נוסע רק עם עוד חבר באוטו ואנחנו קולטים 2 כוסיות ורוצים שיבואו איתנו זה לא אפשרי!! לא יודע למה זה תורם כי לדעתי הנהיגה כשורה ביכולות הנהג ולא במי שנוסע איתו ואחת מהיכולות זה לדאוג שהחברים שלו לא יפריעו לנהיגה אם הם לא רוצים שחס וחלילה יקרה משהו....

אגב... ברכבים שאפשר להסיע יותר מ 5 אנשים החוק עדיין חל או שהוא שונה וכו'?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הגיון בחוק הזה אבל מצד שני יש לו ניגוד הרבה יותר גדול שלפי דעתי רק בגללו צריך לבטל את החוק.

אם למשל רוצים לצאת 5 חבר'ה לבלות זאת אומרת שהם צריכים לצאת ב2 מכוניות במקום באחת עכשיו שאתה נהג חדש ואתה יוצא עם עוד חבר ב2 מכוניות לא יעזור מה תגידו כולם עושים שטויות, נוסעים מהר עוקפים אחד את השני וכו' ורק בגלל שחברים יעשו שטויות שהם ינהגו ביחד צריך לבטל את החוק הזה.

היום זה המחר שדאגת לו אתמול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הגיון בחוק הזה אבל מצד שני יש לו ניגוד הרבה יותר גדול שלפי דעתי רק בגללו צריך לבטל את החוק.

אם למשל רוצים לצאת 5 חבר'ה לבלות זאת אומרת שהם צריכים לצאת ב2 מכוניות במקום באחת עכשיו שאתה נהג חדש ואתה יוצא עם עוד חבר ב2 מכוניות לא יעזור מה תגידו כולם עושים שטויות, נוסעים מהר עוקפים אחד את השני וכו' ורק בגלל שחברים יעשו שטויות שהם ינהגו ביחד צריך לבטל את החוק הזה.

תגיב לנושא, שבמקרה לא מדבר על האם החוק טוב או לא... היו מספיק דיונים על החוק ובוא לא נשכח שהחוק הוא בתוקף לשנתיים שבתומם ידונו בסיכומים של התאונות וכד' ויבדקו האם החוק עובד או לא.

בברכה,

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...