Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהג חדש ושני נוסעים - המלצה ?

קאקאשי
שימו לב! השרשור הזה בן 6900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם תופסים אותך עם יותר משני אנשים אז פעם ראשונה זה קנס של 250 שקל ופעם שנייה זה זימון למשפט.

אפשר להסתכל על זה גם מכיוון אחר, יותר מכוניות על הכביש אבל כל הנהגים יותר מרוכזים ולכן הסיכוי לתאונה פוחת. אין לי את כל הנתונים כדי לחשב האם זה מעלה את הסיכוי לתאונה או לא אבל נראה לי שבדקו את זה לפני.

אמממ..

אז אני אגיד לך משהו אחר.

אנחנו חיים במדינת ישראל, ככה שאני בטוח שלא בדקו את זה לפני.

הוציאו את התקנה הזו רק על מנת להגיד: "אנחנו מנסים לנוע תאונות דרכים"

רק לשם דוגמה: שבוע אחרי שהחליטו על יציאת התקנה (שזה היה בחודש יולי) הייתה ישיבה של וועדת השרים לענייני תאונות או משהו כזה, ובחדשות ערוץ 2 היו שם וצילמו, מתוך כל החברים, היחיד שנכח שם, זהו ח"כ מאיר שטרית.

באותו זמן, שלחו מצלמות וכתבים לבדוק איפה נעלמו כל שאר החברים, הראו אותם יושבים אצל חברים, אומקדמים את מע' הבחירות שלהם, ממש בושה.

אפילו שלום שימחון שהוא יוזם התקנה, לא נכח.

בקיצור מדינה של נוכלים, כל אחד דואג לכיסא שלו.

וזה הרי ברור, אם 4-5 חברים רוצים לצאת יחד, במקוםלצאת עם רכב אחד, זה כבר מצריך שנים, מה שגורם להם להתחרות אחד בשני, מי עוקף, מי מגיע ראשון וכאלה, שזה מסוכן הרבה יותר, ככה שמי שמושפע מהיושבים סביבו, יושפע גם אם זה שניים, וגם אם זה ארבעה.

ויש עוד כמה סיבות שלדעתי חוק כזה לא היה צריך לצאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שימו לב! השרשור הזה בן 6900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...