Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גז רועד במרצדס A-190

תמיר אורן
שימו לב! השרשור הזה בן 6907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה חוות דעת אני יודע האוטו גרוע מכוער ביותר וכ'ו זה אתם לא צריכים לספר לי אם זה מה שאתם רוצים לכתוב.

עכשיו הבעיה:

אז לאמא שלי יש מרצדס A-190

עכשיו משום מה לפני 10 חודשים ההיתי נוסע בא (לפני שקנו לי את הפולו) וההיתי לוחץ איתה המון (אוטומט) אחרי כמה זמן הגז של האוטו התחיל לרעוג שאני לוחץ ברקס.

עברו 10 חודשים האוטו שלי נכנס למוסך אז נסעתי על של אמא בינתיים ושמתי לב אחרי שאני לוחץ ונותן8 ברקס הדווושה עדיין רועדת.

אמא שלי אומרת שהיא לא הרגישה את זה (כנראה כי היא לא לוחצת מין הסתם)

מישו נתקל בבעיה כזאת בעבר?

נ.ב כן אני יודע שזה אוטו גרוע ביותר ומכוער מאוד! *נמחקו מפה כמה אותיות ח מיותרות*

גם אני התחתנתי עם הקליאו ספורט שלי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהוא התכוון לרעוד, ויש לי פתרון טוב בשבילך, תפסיק ללחוץ.

זה לא אוטו מתאים לזה או בנוי בשביל זה ואתה סתם הורס לאמא שלך את האוטו.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבת אולי שמערכת ה ABS עם קיימת ברכב זה ניכנסה לפעולה אוליי???

כי זבור לי מהפורד של אבא שלי שכאשר מערכת האיי בי אס ניכנסת לפעולה בניסיון לנעול גלגלים מורגשת מעין דקירה ותחושת היתנגדות של רגלית הבלם.

תחיה את הרגע , כי יש רגעים שלא יחזרו לעולם אז בפעם הבאה שאתה רואה את הבלונדה במעבר חציה תילחץ כמו מטורף ותן לצמיגים להישרף :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני יודע מה אתה מתכוון לגבי הABS אבל לא זה רעידה מוזרה כזאת הדוושת גז רועדת מלא רעידות קטנות כמו רטט כזה ושמעים מין רעש

גררררררררר של הרעידות...

וכן כנראה שצריך להפסיק ללחוץ עם הרכב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר כזה שהגז רועד כשלוחצים על הברקס.

האופציה היחידה (וגם זה צריך לבדוק) היא תושבות מנוע תקולות.

**התשובה באה ממכונאי מרצדס**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה לי אני מסטול אששש

כי אתה מדבר בכלל על ה דוושת גז ואני דיברתי על דוושת הברקס

סורי.....

תחיה את הרגע , כי יש רגעים שלא יחזרו לעולם אז בפעם הבאה שאתה רואה את הבלונדה במעבר חציה תילחץ כמו מטורף ותן לצמיגים להישרף :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אני מרגיש אותה רועדת לידי ואני שומע אותה וזה גם אחרי שאני בולם בחוזקה ואז לוחץ טיפה גז אז היא גם רועדת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...