Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בלון גז למזגן רכב

קצת נהג יותר אוטו

פוסטים מומלצים

צהריים טובים!

אני רוצה לקנות בלון גז למזגן רכב, מישהו יכול להמליץ לי על מקום שמוכרים,

כמה צריך לעלות כזה בלון?

אני ממדבר על R134

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, קצת נהג יותר אוטו כתב:

כמה צריך לעלות כזה בלון?

אני ממדבר על R134

תלוי כמה ק״ג הבלון, קח בחשבון שכל קילו עולה בסביבות 120₪

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גז למזגנים עבור אנשי המזגנים מגיע בבלון 13 קילו. אחרי עליות מחירים בשנים האחרונות בלון כזה ללקוח מזדמן יעלה מעל 1000 ש"ח. אולי גם לכיוון 1300-1400.

13 קילו יספיקו לך לעשרות מילויי גז, בהשלמת חוסר גז אתה משלים משהו כמו 200-250 גרם אז תעשה חישוב לכמה יספיקו 13 קילו.

תבדוק אם המוצר הזה באמת קיים וניתן לקנות אותו:

https://www.supco.co.il/pl_product~R134AW050SV~12~61.htm

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Buki כתב:

גז למזגנים עבור אנשי המזגנים מגיע בבלון 13 קילו. אחרי עליות מחירים בשנים האחרונות בלון כזה ללקוח מזדמן יעלה מעל 1000 ש"ח. אולי גם לכיוון 1300-1400.

13 קילו יספיקו לך לעשרות מילויי גז, בהשלמת חוסר גז אתה משלים משהו כמו 200-250 גרם אז תעשה חישוב לכמה יספיקו 13 קילו.

איפה אני קונה? אין את הבלון בחנויות של חלפים,
כתבת יותר מ1000 ללקוח מזדמן, אם אני ילך דרך מוסכניק שיקנה לי את הגז הוא יהיה זול משמעותי?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה בכדי למלא גז ברכב הפרטי הייתי מוותר על התענוג ופשוט הולך ומשלם למוסך שיעשה את העבודה. כל עוד אין דליפה במערכת אין סיבה שתמלא גז יותר מפעם אחת בכל הזמן שאתה מחזיק ברכב.

גם יקר מאוד וגם דורש ציוד. מילוי גז עולה 200-250 שקל בערך במוסך

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Aviv13467 כתב:

אם זה בכדי למלא גז ברכב הפרטי הייתי מוותר על התענוג ופשוט הולך ומשלם למוסך שיעשה את העבודה. כל עוד אין דליפה במערכת אין סיבה שתמלא גז יותר מפעם אחת בכל הזמן שאתה מחזיק ברכב.

שעונים עולים 100 ש"ח סט מאליאקספרס, אולי אפשר לעשות לאנשים שמכירים הוספת גז..

אם מישהו יודע איך למלאות גז וללמד כאן זה יהיה טוב. (סרטון ברור, הרבה סרטונים ביוטיוב בנושא לא ברורים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Deutz912 כתב:

שעונים עולים 100 ש"ח סט מאליאקספרס, אולי אפשר לעשות לאנשים שמכירים הוספת גז..

אם מישהו יודע איך למלאות גז וללמד כאן זה יהיה טוב. (סרטון ברור, הרבה סרטונים ביוטיוב בנושא לא ברורים)

יש לChrisFix סרטון כמדומני, אבל שוב - לא בקטע רע אבל נשמע מתכון לניצול של קרובים. אלא אם כן אתה מתכוון למשפחה קרובה ושוב הסבירות שבכמה רכבים תצטרך למלא גז הוא אפסי. אם צריך למלא גז יותר מפעם אחת כנראה יש נזילה וצריך לתקן אותה.

בארה״ב בטוח אפשר להשיג בקבוקים קטנים שמספיקים למילוי אחד או שתיים בכמה עשרות דולרים, לא בקיא אבל לפי התגובות בפוסט נשמע שזה בלתי אפשרי, ולדעתי גם במוסך לא תקבל עזרה כיוון שהם מזמינים מיכלים עצומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, קצת נהג יותר אוטו כתב:

איפה אני קונה?

בחניות שמוכרות ציוד וחלפים למיזוג אוויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Deutz912 כתב:

אם מישהו יודע איך למלאות גז וללמד כאן זה יהיה טוב

כתבתי פה בצורה מאוד מפורטת איך מוסיפים גז למערכת עם חוסר גז:

https://carsforum.co.il/topic/712300-מילוי-גז-למזגן-עם-סעפת-שעונים/

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, Aviv13467 כתב:

כבר כתבו כאן בפורום הרבה שלא כדאי למלא בלי וואקום, ויכול להתפוצץ...
בכל זאת דעתי שאם חסר קצת גז אפשר למלא לבד זה לא סוף העולם שמאלה.. אם ממלאים יותר מדיי המזגן לא יקרר ואז מוציאים כל פעם קצת עד שיהיה קפוא, זה כמובן מילוי חפר, אבל לא ראיתי רכב שנגרם לו נזק ממילוי כזה וראיתי עשרות רכבים שמילאו להם ככה והכל בסדר,

עריכה אחרונה על ידי קצת נהג יותר אוטו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, Aviv13467 כתב:

יש לChrisFix סרטון כמדומני, אבל שוב - לא בקטע רע אבל נשמע מתכון לניצול של קרובים. אלא אם כן אתה מתכוון למשפחה קרובה ושוב הסבירות שבכמה רכבים תצטרך למלא גז הוא אפסי.

אתה מכיר אותי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...