Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח ראב 4 ללא קודנית - יש חיה כזאת?

RedLabel

פוסטים מומלצים

אבא שלי התחדש בטויוטה ראב 4, אמור לקבל אותו בשבועות הקרובים. כרגע עומדים בשלב שצריך לבחור מה להתקין לפני הקבלה.

אבא שלי שונא את כל נושא הקודנית ולא מעוניין להתקין אותה, אבל עד כה לא מצאנו אף חברה שמסכימה לבטח את הרכב ללא קודנית. ניסינו מספר חברות וסוכנים, כולל החברה שעובדת עם היבואן.

אין לו בעיה להתקין אמצעי מיגון יותר יקרים, רק לא קודנית. אין לו גם בעיה לשלם יותר על הביטוח.

מדובר ברמת הגימור הבסיסית, אם זה משנה. אני יודע שמדובר ברכב גניב, אבל מוזר לי שאין אף אופציה להימנע מהקודנית.

האם מישהו הצליח לבטח ראב 4 ללא קודנית? אם כן, איך?

עריכה אחרונה על ידי RedLabel

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר אישית מישהו עם ראב 4 מ2020 / 21 ללא קוד

האוטו היה אצלי המון פעמים.

ופשוט אין קודן.

אין לי כ"כ דרך לבדוק לך איפה הוא מבוטח. אבל למיטב ידיעתי הוא עבר כמה חברות ואף פעם לא עשו לו בעיות.

ולדעתי היום הוא באילון דרך סוכן

אם לא תסתדר כתוב לי בפרטי אולי אני אצליח לעזור לך יותר.

דרך אגב גם שלו זה רמת הגימור הבסיסית. חוץ מאיזה מדרגה חמודה.

עריכה אחרונה על ידי מור 1
הוספת תוכן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא שונא בגלל החשש מההרכבה  או בגלל התפעול (הטרדה היומיומית בהתנעה)?

כי אם זה בגלל התפעול אפשר להתקין ואז לתת 100 ש"ח לחשמלאי שינטרל את זה...

גילוי נאות: גם אני עצלן וזה מה שעשיתי... לא הייתה דרישה מהביטוח במקרה הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראב 4 גניב מאוד. מאוד מאוד. הרבה יותר ממה שאתה חושב.

הקודנית לא מגיעה רק כאיבזור 'מציק' אלא יש מאחוריה עוד מערכות שנועדו לעכב / לסכל את הגניבה.

חברות הביטוח יודעות את זה היטב, ולכן דורשות מיגון בהתאם.

מנסיון, אירוע גניבת רכב הוא לא אירוע נעים, וכמעט תמיד אתה מפסיד בו כסף.

ההמלצה שלי לאביך - שיתגבר, ויתקין את אמצעי המיגון המבוקש.

אח"כ שיוסיף עוד מיגונן 'ברזל'. 

• רעיון טוב! 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס לאתרים של בעלי לנד קרוזרים , יש שם המצאות מדהימות להגנה על הרכב מגניבה.

הגיע הזמן שכמו בארה"ב , מי שמגיע לגנוב רכוש פרטי יצא עם מזכרת של 5.56 ואו 9מ"מ .

• רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 2

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה למגיבים.

בעיקר מציק לו נושא התפעול. מוזר לי שאין פטנטים אחרים בשנת 2024 (טביעת אצבע? RFID?).

הוא לא מת גם על נושא ההתקנה אבל מבין שאין ברירה אלא להתקין מיגון.

לגבי ניטרול הקודנית, לא נראה לי שנעשה את זה, אני מניח שזה יהיה בעייתי (בלשון המעטה) אם הרכב יגנב והביטוח יגלה שהקודנית נוטרלה.

לפני 3 שעות, discoTD5 כתב:

אח"כ שיוסיף עוד מיגונן 'ברזל'. 

מה הכוונה?

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, RedLabel כתב:

אבא שלי התחדש בטויוטה ראב 4, אמור לקבל אותו בשבועות הקרובים. כרגע עומדים בשלב שצריך לבחור מה להתקין לפני הקבלה.

אבא שלי שונא את כל נושא הקודנית ולא מעוניין להתקין אותה, אבל עד כה לא מצאנו אף חברה שמסכימה לבטח את הרכב ללא קודנית. ניסינו מספר חברות וסוכנים, כולל החברה שעובדת עם היבואן.

אין לו בעיה להתקין אמצעי מיגון יותר יקרים, רק לא קודנית. אין לו גם בעיה לשלם יותר על הביטוח.

מדובר ברמת הגימור הבסיסית, אם זה משנה. אני יודע שמדובר ברכב גניב, אבל מוזר לי שאין אף אופציה להימנע מהקודנית.

האם מישהו הצליח לבטח ראב 4 ללא קודנית? אם כן, איך?

מהניסיון שלי, אין כמעט חברה בשוק שתסכים לבטח ראב 4 ללא קודנית, איתוראן וכדומה, והמעטות שאולי יש, יעשו את זה תמורת תוספת של אלפי שקלים לפרמיה.

ה"נוחות" של להקליד 4 ספרות שווה לו אלפי שקלים בשנה?

אני גם מציע להחליט מראש על חברת ביטוח, לקבל דרישות מיגון מדויקות, ואז לבקש מהסוכנות להתקין את זה טרם המסירה (לאיתוראן יש דגמים שונים, כתלות ברמת המיגון הנדרשת).

אחרת, הוא צריך להתחיל להתעסק עם זה בעצמו, מיד לאחר קבלת הרכב, פלוס לקבל "אישור" מחברת הביטוח לכך שהרכב יהיה בלי אמצעי המיגון למשך ימים בודדים, עד ההתקנה (לפעמים אפילו לזה לא מסכימים, ולמעשה הרכב לא מבוטח מפני גניבה עד להתקנת איתוראן).

אם תרשום מהיכן אתה, אפשר יהיה להמליץ לך על מקומות מקצועיים להתקנת איתוראן וקודנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, gadik6 כתב:

לוס לקבל "אישור" מחברת הביטוח לכך שהרכב יהיה בלי אמצעי המיגון למשך ימים בודדים, עד ההתקנה

אם תקרא את פוליסת הביטוח, תראה כי חברת הביטוח מאפשרת לך זמן מסוים להתקנת אמצעי המיגון (אם אני זוכר נכון, זה נע בין 14 ל-30 יום).

כך שאינך זקוק ל"אישור" של חברת הביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איזו חברת ביטוח תאפשר לנסוע שבועיים או חודש בלי מיגון, אבל לדעתי אתה טועה.

לי, בכל מקרה, נתנו מקסימום ימים בודדים כשדרשו התקנת מיגון דוגמת איתוראן, וגם זה אחרי משא ומתן. לא מצאתי גם שום התייחסות לכך בפוליסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, gadik6 כתב:

לא יודע איזו חברת ביטוח תאפשר לנסוע שבועיים או חודש בלי מיגון, אבל לדעתי אתה טועה.

לי, בכל מקרה, נתנו מקסימום ימים בודדים כשדרשו התקנת מיגון דוגמת איתוראן, וגם זה אחרי משא ומתן. לא מצאתי גם שום התייחסות לכך בפוליסה.

עם טוסון בת הזוג שלי נדרשה להביא איושר התקנה בתוך שבוע.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, RedLabel כתב:

מה הכוונה?

http://www.carsandals.com/

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...