Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי סוויפט 2008, האם יש כריות אוויר?

שירהההה

פוסטים מומלצים

יש כריות אוויר. תוקף כריות אוויר הוא משהו כמו 15 שנה. 

זה לא שב 100% מהמקרים אחרי 15 שנה הכריות לא יפתחו, אלא שקיים סיכוי שהן לא יפתחו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Buki כתב:

תוקף כריות אוויר הוא משהו כמו 15 שנה.

מה הסיבה לזה?

ראיתי בספר רכב של הפיאסטה שלי שיש הוראה להחליף כריות אוויר אחרי 15 שנה, למה דווקא המספר הזה?

פורד פיאסטה 1.25 ידנית 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

באלפא 147 שלי יש מדבקה שכתוב בה שאחרי 10 שנים צריך להחליף את הכריות האוויר.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, שחר 1 כתב:

מה הסיבה לזה?

ראיתי בספר רכב של הפיאסטה שלי שיש הוראה להחליף כריות אוויר אחרי 15 שנה, למה דווקא המספר הזה?

אני מניח שהסיבה היא התיישנות המטען הפירוטכני, התיישנות הניילון ממנו עשויה הכרית וכו' ואחרי פרק זמן של 15 שנה היצרן לא מבטיח שהמערכת תעבוד 100%. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה רעיון אם דוד נמרי. שאמר שבארץ החמה שלנו. הכרית מחזיקה משהו כמו 7 שנים. או 8 שנים. 

אבל בגלל שזה יקר. אנשים לא מחליפים.

עוד דבר. רוב היבואנים לא יחזיקו כריות אוויר. לרכב אחרי 7 שנים.

שהצמיג ספייר (ביגלה). שלי היה בן 8. רציתי לקנות חדש. אמרו שלא מבאים יותר.

עריכה אחרונה על ידי yor2

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה מצויינת.

תריץ את החיפוש airbag expiraion.

הקו התחתון הוא שאם כרית האויר מקורית נורית ההתראה שלה נדלקת אחרי ההתנעה וכבה בהמשך - אין בעיה.

מעשית אין לכרית האוויר תפוגת תוקף.

אגב, מי שם לב לתאריכי תפוגה של מושבי בטיחות לילדים?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נורת כרית האוויר בודקת רק שהמעגל החשמלי תקין. גם אחרי 100 שנה כשכל הניילון של הכרית הפך לפירורים והמטען הפירוטכני כבר לא נפיץ, המעגל החשמלי יעבוד והנורה תדלק ותכבה כמו שצריך. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטענה במאמר הראשון (של אדמונדס) היא שהחלק הרגיש ביותר הוא החיבורים החשמליים בגלל קורוזיה, ואת זה הבדיקה החשמלית מגלה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...