Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוחב חיצוני של אמבולנס

הרקוליטו

פוסטים מומלצים

זאת דרך להולכי רגל מבטון ברוחב של 2.5 מטר כאשר  משני הצדדים יש מדשאה עם בולדרים כך שלא ניתן לרדת למדשאה אבל ניתן לרדת בה עם רכב. להגיע לקצה הדרך ולהסתובב.

ביקשו ממני להזיז את הבולדרים שאמבולנס יוכל לעבור. אמרתי שילמדו לנהוג כי ניתן לעבור שם עם משאית 15 טון.

אורך כל הדרך 40 מטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מסקרן...

סוואנה- רוחב 2.03 (לא כולל מראות מן הסתם, אבל הבולדרים אני משער נמוכים יותר מגובה המראות, לא?)

אז אין בעייה לאמבולנס לעבור.

רוחב משאית מרצדס אטגו 15 טון = 2.34 מ', מה שמשאיר מרווח של 8 ס"מ בכל צד. גבולי אבל אפשרי.

אני מבין שהמדשאה עם הבולדרים היא פרטית שלך, כן?

אם כן, והבולדרים בשטח שלך בטאבו, לא נראה לי שיכולים לחייב אותך להזיז, אבל אין לי שמץ של היכרות עם החוקים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אחראי על שפ"פ בישוב, הצבתי את הבולדרים לפני 9 שנים אחרי שעלו על המדשאה כמה פעמים וגרמו נזק. השארתי מעבר לרכב כ2.5 מטר (אני עובד עם אפרון 2.5 מטר והוא עובר שם בצפיפות אבל עובר.

עכשיו התלוננה תושבת  אצל המנהל של הישוב שלא ניתן לעבור עם אמבולנס. 

ברור שניתן לעבור לאור הנתונים הפיזיים של האמבולנס שנכתבו כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך שם כבאית יש שם הידראנט חדש כפי שנדרש ברישוי עסקים, ניתן להכווין את הכבאית גם ממקום אחר. זה ישוב כמעט בן מאה שנה התשתיות הקיימות לא לקחו בחשבון מעבר של רכב בכל מקום.

משפרים את זה עם הזמן.

אם רכב הנעה אחורית ינסה לטפס במדשאה הוא לא יצליח ללא גרירה כי הוא יחליק על המדשאה בשל השיפוע התלול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספציפית לאמבולנס, 2.5 מ' מספיק לגמרי.

* הח"מ נוהג באמבולנס להנאתו

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, הרקוליטו כתב:

לא צריך שם כבאית יש שם הידראנט חדש כפי שנדרש ברישוי עסקים

אתה בטוח בזה? עד כמה שאני מבין, לא מחברים צינור כיבוי ישירות לברז הכיבוי אלא מחברים את ברז הכיבוי לכבאית שממנה יוצאים צינורות כיבוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...