Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה: מחשב נייד לעבודה עד 2000 ש"ח

אלעדיקו

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

מחפש לרכוש מחשב נייד עד 2000 ש"ח 

מיועד לעבודה בלבד, יוטיוב, מיילים, קבצי אופיס וכו'. לא גיימינג.

כבר הלכתי לאיבוד בין כל הדגמים

אשמח להכוונה.

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחשב שהוצע לך למעלה לא רע ביחס לתקציב, אך לדעתי 8gb למחשב windows היום זה לא שמיש. 

מספיק chrome עם כמה טאבים והכל נאכל. 
הייתי משקיע קצת ולוקח משהו עם 16gb. 

משהו כזה או כזה.

זה לא רק הזיכרון במקרה הזה, גם המעבד הרבה יותר טוב וישמש אותך להרבה יותר זמן מאשר מעבדים מסדרה N של אינטל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, XVSTI כתב:

המחשב שהוצע לך למעלה לא רע ביחס לתקציב, אך לדעתי 8gb למחשב windows היום זה לא שמיש. 

מספיק chrome עם כמה טאבים והכל נאכל. 
הייתי משקיע קצת ולוקח משהו עם 16gb. 

משהו כזה או כזה.

זה לא רק הזיכרון במקרה הזה, גם המעבד הרבה יותר טוב וישמש אותך להרבה יותר זמן מאשר מעבדים מסדרה N של אינטל. 

נתקלתי במחשב הזה , אבל ראיתי שהוא מגיע עם מערכת Ubuntu. עד כמה זה קריטי כדי לעבוד עם אופיס למשל? האם עדיף לחפש מחשב שמגיע עם ווינדוס ולא לינוקס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יכול לעבוד עם אופיס של Microsoft על מחשב מבוסס לינוקס, אלא רק עם תחליפים כדוגמת libre office או open office.

התמיכה שלהם מול office של Microsoft לא משהו, בעיקר אם מדובר על מסמכים מורכבים גרפית.

יש גם את האופציה של מעבדי תמלילים אונליין כמו google docs או office 365.

בנוסף, וזו כנראה האופציה העדיפה במקרה הזה, אתה יכול להתקין עליו Windows לאחר הקנייה, ולהשתמש במפתח זול יותר מזה שזמין לקנייה ישירות מ Microsoft, ברשת או דרך משרד החינוך לדוגמה.

אגב, יש גם גרסה שלו עם Windows מותקן מראש, אבל זה מייקר אותו לרמה שעדיף לך להתקין לבד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב כזה עדיף לקנות ללא מערכת הפעלה ולרכוש רישיון בנפרד. החסכון יילך לטובת מפרט מעט טוב יותר.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לשימוש, יש דרישה לניידות? יכול לעבוד בחוץ? כמה זמן ללא טעינה נדרש?

יוטיוב, כמה חשובה לך איכות התמונה?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל האופציות שהוצעו לו, המסכים הם FHD בטכנולוגית va או ips.

נכון שזה לא בהכרח מדד לאיכות המסך, אבל זה רמה אחת מעל פאנל ה tn במחשבים הזולים במיוחד (ואני לא בטוח שיש לו אופציה טובה יותר מזה בתקציב הנתון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא עונה על השאלות...

הטכנולוגיה של המסך לא אומרת הרבה. 

והשאלות חשובות, כי צריך להבין מה אפשר ומה אי אפשר לקבל עבור מחשב חדש באלפיים ש"ח. 

במילים אחרות, זה שמישהו הגדיר תקציב רק אומר כמה הוא רוצה להוציא. לא מה הוא צריך ו/או חושב שיקבל

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=74105

רכשתי את המחשב הנ"ל.

אם לדעתכם לא כדאי, אני יכול לבטל.

קיבלתי כמה המלצות מהחברה במשרד עליו.

אשמח לקבל את דעתכם!

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ההמלצות שקיבלת הן מניסיון אישי?

שאלה אחת שהייתי שואל לפני קבלת החלטה סופית - האם יש סלוט להוספת RAM, כי רצוי 16 ג"ב (זה לא חייב לקרות מיד). 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

האם ההמלצות שקיבלת הן מניסיון אישי?

שאלה אחת שהייתי שואל לפני קבלת החלטה סופית - האם יש סלוט להוספת RAM, כי רצוי 16 ג"ב (זה לא חייב לקרות מיד). 

תודה רבה על המענה! 

כן, כל ההמלצות שקיבלתי הן על סמך שימוש אישי ובעלי מחשב זהה במשרד.

משיטוט באינטרנט , ראיתי שאין אפשרות להוסיף עוד זיכרון (האם יש אפשרות להחליף זיכרון במידת הצורך ולא להוסיף?)

ועד כמה זה קריטי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בעל מקצוע, אבל הדיעה הכללית היא שכיום יש צורך ב-16 ג"ב. במחשבים שלי ביצעתי את ההרחבה.

אני מניח (אבל מצריך בדיקה) שהזכרון מולחם ללוח האם ולא ניתן להחלפה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, אלעדיקו כתב:

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=74105

אשמח לקבל את דעתכם!

בתקציב הזה לא תמצא שום דבר שונה או מיוחד או עדיף. תתחדש ותיהנה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...