Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מס נסועה לרכב חשמלי או עוד הפחדת כלכליסט סטנדרטית (כותרת ערוכה)

Haim_gds

פוסטים מומלצים

כשהמס על רכב מונע בעירה פנימית ורכבב חשמלי יהיה בפער נמוך משמעותית מהמצב כיום,

זה באמת יגרום באם יהיה בשוק היצע מספיק של רכבי בעירה פנימית להשאר עם רכבי בעירה פנימית ולא עם רכבים חשמלים,

ברכב בעירה פנימית בהרבה מהתקלות אני יכול לטפל לבד, ברכב חשמלי צריך דוקטורט,

אבל ימים יגידו, ונבואה ניתנה ל...........

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבי הבעירה הפנימית עוד יהיו איתנו ויימכרו חדשים לפחות שניים שלושה עשורים.

לפ התחזיות, כבר לפני 4 שנים, בשנת 2020 - אמרו שכל הרכבים החדשים שיימכרו יהיו אוטונומיים ומכרו תסריטים ששולחים את הרכב להביאהאת הילדים לבית הספר...

סקודה הציגה את הדור הרביעי של הסופרב ללא גרסה חשמלית, הגרסה הכי קרובה לחשמלית - היא פלאג אין עם טווח 100 קמ.

היצע החשמליות יגדל, אך גם רכבים עם מנועי בעירה פנימית יהיו נפוצים גם אחרי 2030.

אין מספיק תשתיות לטעינה של רכבים חשמליים בהיקף גדול.

רק לאחרונה אחת מחברות ההשכרה הגדולות צמצמה 20000 רכבים חשמליים מהצי שלה.

אני לא רואה איך מתפעלים רכבי חירום חשמליים. מחכים כמה שעות שייטענו ובזמן הזה הם לא זמינים?

מתחילים להבין שרכבים חשמליים לא כל כך ירוקים לעטמת רכבי בעירה פנימית.

אני מאמין שעדיין תעשיית הרכב תמשיך לפתח מנועי בעירה פנימית יעילים יותר משולבים עם הנעה חשמלית )היברידיים).

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הזה של לרשום ק״מ בטסט כדי לקחת אגרה יהיה צריך לממש גם בהעברת בעלות, שלא יצא שקונים אוטו בן שנתיים וחצי שעשה 50 אלף קמ ואז כל המס ייפול על הקונה אחרכך כשהוא ילך לטסט.

אני לא אוהב את הרעיון הזה של חשבון אחרי שנה, אנשים יופתעו וזה סתם מפריע לתכנן פיננסית ומרגיש כמו איזה חשבון פתוח לא נעים.

אני יותר בעד שיהיה כמו כביש 6 רק הרבה יותר זול - זה יאפשר גם מחיר דיפרנציאלי, בשעות מתות שיהיה כמעט חינם, ב7-10 בבוקר שיעלה מחיר כלשהו סביר, מלא זקנים בפנסיה סותמים את הכביש כל ראש פקק תמיד יש איזה קשיש שלא אכפת לו שחצי מדינה מנסה לעקוף אותו, אז לפחות שיהיה להם אינטרס כספי לנסוע בשעות אחרות אם לא אכפת להם מאחרים ומהבזוז זמן שלהם.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי בזה אתמול. נכון תומר הדר. אבל אם זה יהיה ככה זה גרוע.

מה הבעיה שכל רכב משנת X. ישדר את הנתונים וככה ישלחו חשבון.

גם ככה המכוניות. מחוברות לאינטרנט.

אני לא נגד חשמלי. אבל תעשו זאת בהדרגה.

עוד רעיון שיכולים לעשות. לעלות תבלו על הדלק. בעוד 15א"ג.

ככה לסבסד תרכב החשמלי. ואז בשנת 2038. לעשות מס נסועה.

ככה כל הרכבים כבר יוכלו לשדר נתונים.

https://www.calcalist.co.il/local_news/car/article/rjdfgdwka

כוונת המדינה להטיל מס נסועה על מכוניות חשמליות הגיעה בטיימינג גרוע במיוחד

בשבוע שעבר פורסם כי על בעלי החשמליות יוטל מס נסועה בגובה 15 אגורות לקילומטר. כלומר, אלה יצטרכו לשלם מקדמות דו חודשיות למדינה. הטיימינג גרוע מכיוון שייבוא החשמליות והרצון לשילובן גבוה, בזמן שהמאמץ הבירוקרטי ועליות המחיר עשויים להפוך את ההיברידיות למשתלמות יותר.

עריכה אחרונה על ידי yor2

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...