Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שדרוג קומפוננט

Sqwaden

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, lanosforce כתב:

ברכב הקודם שלי התקנתי את המידבאסים של סדרת הGTO מהסט 609C שלהם.

זה ממש לא "וופרים" הם בקושי מידבאסים בעיני, תכלס הם מידריינג'ים נהדרים - אבל אם לשים רגשות בצד - הם מידבאסים.

אני ממש אהבתי אותם! בייחוד בשביל המחיר שהם נמכרים בו בארץ. 

אבל יש לי את ה"כלים" שצריך בשביל לגרום לסט פשוט אפילו כזה - לזרוח. 

עשיתי ברכב עבודת טיימינג פשוט מטורפת מול סאב 12 אינטש ומה שיש לי לאמר זה - במידה ויש יכולת טכנית לגרום לסאב וופר להשלים אותם (להשלים ולא להשתלט) - הם פשוט מדהימים. הם מהירים בצורה בלתי נתפסת וטונאליים מאוד - תענוג אמיתי, פשוט עונג לשמוע איתם תופים, כלי קלאסיים, ווקאל, רוק, מטאל. 

לרוב האנשים לדעתי - לא תהיה את היכולת לכוון ככה והמגרעות של הסט הזה יצוצו - הצפי שלי הוא שהרוב יתלוננו על מחסור בבאס בקדמת הרכב. 

הנקודה השלילית הנוספת שלי לגביהם היא שהכוח שלהם באמת מאוד מוגבל - אי אפשר לחתוך אותם נמוך מ90 ולשמוע בעוצמות שמע גבוהות. 

אבל שוב - עם הכלים הנכונים - מה שJBL רושמים שם - HEAR THE TRUTH - זה פשוט נכון, לא צריך יותר מזה (בהינתן התנאים המתאימים). 

אני בהחלט הייתי מתאמץ על הSTADIUM - תחום התדר שלהם אמור לאפשר לחתוך אותם באזור ה80-70 והם ישלימו בול! את מה שחסר (לדעתי!) בGTO. 

הסדרה הגבוהה היא הARENA X בידיעה ומתוך היכרות של הנעשה בשנים האחרונות (בעשור האחרון) בקונצרן הרמן קרדון ובפרט JBL - חקר שמיעה אובייקטיבית שמונהגת ע"י ד"ר פלויד טולה - אני מצפה מהסדרה הזו להיות מוצר לא פחות ממדהים, בידיים הנכונות. 

עריכה - אם המחיר מחשיד (והוא מחשיד - זה סט שאמור לעלות באזור ה900-1000 שקלים ממה שזכור לי) אל תקנה, יש מלא מקרי זיוף - תוודא מספר סידורי. 

שמע,ביחס למחיר סט מטורף, בהשוואה ל gx608 הישנים שהיו לי עם המגבר של dls הטוויטרים שלהם היו צווחים וזה היה מעצבן.

בסט הזה אני יכול להגביר את הווליום ולשמוע חזק וברור בלי צוויחות שמפריעות לאוזן.

אני לא יכול לדבר על לחתוך תדרים, אני עוד לא שם אפילו ולא מבין בזה.

כרגע אני שומע מוזיקה דרך ה s20fe עם UAPP דרך חשבון tidal שקניתי לשנה ב100 שקל מאליבאבא,  מחובר ל fiio ka3 ומשם לכבל שהולך למגבר, שיפור מטורף מהhu שלי...

אני גם מתכנן בעתיד לקנות fiio btr15 או משהו בסגנון שזה גם dac וגם משדר בלוטוס באיכות hd כי החוט לפעמים מתנתק ואני צריך לחבר אותו שוב וזה מעצבן...

לא מסכים איתך, רמקולים של jbl ידועים בבאס חזק, ומרגישים את זה טוב מאוד בסט הזה.

ויש לי ברכב רמקולים 6x9 גם של jbl בפלטה האחורית שמשתלבים יפה מאוד איתם בבאסים ואני לא מתכוון לשנות אותם בזמן הקרוב.

בכל מקרה אני כרגע ארד מלקנות סט חדש ואתרכז בלמצוא מגבר ab איכותי ולשדרג לבלוטוס בעתיד.

ואשמח להמלצה לגבי איזה מגבר יתאים, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Sqwaden כתב:

בכל מקרה אני כרגע ארד מלקנות סט חדש ואתרכז בלמצוא מגבר ab איכותי ולשדרג לבלוטוס בעתיד.

אין לך שום סיבה להחליף למגבר AB/ אתה לא תרגיש שום שינוי, אודיופילים מתארים שיש הבדל בקלאס A מקלאס D. וזה דבר שבכלל לא מוסכם. ואם אתה בכלל לא  מתעסק עם חיתוך תדרים, אז אתה רחוק מלהרגיש שינוי בקלאס AB. אדרבה, מגברי AB צורכים הרבה חשמל מהרכב, רק קלאס D הוא המומלץ. תתמקד במגבר איכותי, או בהחלפת מכשיר ברכב, ואם אתה מרוצה מהמצב הנוכחי, שמח בחלקך ואל תחליף כלום, 

אם תרצה אני מוכר מגברים ברמה גבוהה של ג'ינסיס, מיוצרים באנגליה יבודת יד קלאס AB. אבל הם יקרים שמור את המספר להמשך הדרך 0527693409

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ROI37 כתב:

אין לך שום סיבה להחליף למגבר AB/ אתה לא תרגיש שום שינוי, אודיופילים מתארים שיש הבדל בקלאס A מקלאס D. וזה דבר שבכלל לא מוסכם. ואם אתה בכלל לא  מתעסק עם חיתוך תדרים, אז אתה רחוק מלהרגיש שינוי בקלאס AB. אדרבה, מגברי AB צורכים הרבה חשמל מהרכב, רק קלאס D הוא המומלץ. תתמקד במגבר איכותי, או בהחלפת מכשיר ברכב, ואם אתה מרוצה מהמצב הנוכחי, שמח בחלקך ואל תחליף כלום, 

אם תרצה אני מוכר מגברים ברמה גבוהה של ג'ינסיס, מיוצרים באנגליה יבודת יד קלאס AB. אבל הם יקרים שמור את המספר להמשך הדרך 0527693409

טוב אני מניח שאשקיע את הכסף במתאם בלוטוס איכותי ואולי dsp בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, Sqwaden כתב:

לא מסכים איתך, רמקולים של jbl ידועים בבאס חזק, ומרגישים את זה טוב מאוד בסט הזה.

נסכים לא להסכים - התקנתי ברכב האישי שלי, חיתוך מתחת ל90 ובעניין של שניות יכול לשלוח אותם לעולם הבא - על שמע נקי לחלוטין מעיוותים. 

הסטדיום יכולים לרדת נמוך יותר כבר לתחום תדרים שניתן להנות ממנו עם עבודה לא רבה על הסאב וופר.

הארנה - לדעתי כנראה יכולים גם לתפקד בצורה נאה, ללא סאב וופר. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...