Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיני מיני תאונה, שהנפגע מנסה להגדיל אותה כדי להרויח..

גאון הדור
שימו לב! השרשור הזה בן 269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה שאמר לי חבר

ומענין אותי דעתכם

"תגיד לו שאתה לא מודה אבל בכמה הוא מעריך את הנזק

במידה והוא מעריך בעד 1500, תשלם ותאחל שילך לו לתרופות

היות ואם יפנה לביטוח זה בין כה הסכום שיחייבו אותך תחת השתתפות עצמית

ויש סיכוי שהביטוח לא ילך איתו למשפט אלא ישלח בודק ויאשר לו כי זה סכום קטן יחיסת,

במידה וירצה יותר, תנתק לו את הטלפון ותדבר עם הסוכן ביטוח שלך ולך איתו לבית משפט"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, גאון הדור כתב:

מה שאמר לי חבר

ומענין אותי דעתכם

"תגיד לו שאתה לא מודה אבל בכמה הוא מעריך את הנזק

במידה והוא מעריך בעד 1500, תשלם ותאחל שילך לו לתרופות

אם אתה חושב שזה לא קשור אליך, כמובן שגם על סכום נמוך תתמקח.
"או שאני משלם XXX או כלום"
אם הוא בא לעקוץ, כל סכום שיקבל יחשב לו כהישג

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תודה בכלום.

כל שאלה תענה לו, לא גרמתי לך נזק אתה מוזמן לתבוע אותי בבית המשפט

קח בחשבון שינסה להקליט להפליל אותך לכן תקפיד לענות כך...

• אהבתי 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הסיטואציה נראה שהוא כן מנסה לסחוט אותך, לרעתך אין שום תיעוד של עוצמת המכה.

לעומת זאת, גם לו אין שום הוכחה לנזק שכביכול הסבת לו.

מי שפותח ישר מכסה מנוע בלי לבדוק את המכות מבחוץ חשוד בעיני ומנסה לגרום לך לשלם על תיקונים שהוא ידע שהוא צריך לעשות.

נזק חיצוני כמו פנסים, חיישנים, צביעה, החלפת חלקי פלסטיק יכול לעלות הרבה כסף (במיוחד כשמתקנים דרך הביטוח) זה נכון, אבל נזק לחלקים פנימיים יקרו ב-99 אחוז מהמקרים רק אם הרכב קיבל זעזוע רציני(שלא נשמע שזה המצב).

ולך תדע אם תתקן לו את הרדיאטור ומחר הוא יגיד שמאז התאונה המזגן לא עובד וכו' וכו'

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא יודע שאין לך מצלמת דרך?
כי אם לא, אולי תוכל לגרום לו לחשוב שיש לך הסרטה שמתעדת שנסעת ממש לאט
דבר שיוריד לו את החשק לתבוע אותך ובסוף לשלם הוצאות משפט

עריכה אחרונה על ידי אבי ים
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשיחה הקרובה תגיד לו "יא זאלמה, בדיוק שחזרתי את הסרטון מהפגיעה (כן, ידוע, אין לך באמת מצלמה). התקלות שלך ברכב לא קרו בגללי, תודה ויום נפלא", נתק ול-Block.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חובת ההוכחה לנזק עליו.

אל תודה בכלום.

לא עצה משפטית,ביטוח או וואטאבר.

פשוט אם הוא רוצה, שיגש לבית משפט וינסה להוכיח א' שאתה פגעת ב' שאתה אחראי לנזקים שהוא טוען.

• אהבתי 1

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם באמת השם משתמש שלך מדויק אזי אתה לא צריך לחשוב פעמיים שהוא 

וודאי מנסה לעקוץ אותך, תגיד לו- שיחפש מחר מישהו חדש לתפור אותו...

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות של האירוע יאפשרו להבין את הסיטואציה, מכל מקום אל תודה בכלום, מהכירות עבר עם כוכבים מעין אילו ככל הנראה מדובר ברכב ישן שהוא מנסה לתפור עליך מימון כלשהו לא בהכרח לרכב עצמו.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לפני תקופה קרה לי מקרה שפגעתי ברכב גבוה מאחורה, מהירות של כ- 5 קמ"ש. ממש נגעתי לו בטמבון וזהו. לפי העין אצלי נהיו כמה שריטות, אצלו ממש שום דבר וגם הטמבון שלו שחור מקורי מהיצרן.

כשיצאתי מהרכב שמתי לב למכות בכל החלק האחורי של הרכב שלו שנמצאות הרבה מעל לנקודה הכי גבוהה שיכלתי לפגוע בה. אם הייתי עושה לו נזק כזה הרכב שלי היה מושבת ואני הייתי בבית חולים.

מאוד התנצלתי, נתתי לו את הפרטים שלי ומשום מה חשבתי שינסה לעקוץ אותי. מרגע התאונה לא התקשר ולא דיבר איתי ולא יצר שום קשר.

אחרי כחודש פנו אלי מחברת הביטוח ועדכנו אותי שהבחור דיווח על תאונה ומבקש תשלום. אני התעניינתי ושאלתי אם יש ד"וח שמאי, סתם עניין אותי לראות מה הבחור כתב שם ואם זה באמת ניסיון לעקוץ אותי ואת הביטוח.

חברת הביטוח שלי ביקשה ממנו את דו"ח השמאי ושלחה לי אותו. מה שראיתי שם היה בדיוק מה שחשבתי. הבחור הלביש עלי פשוט כל נזק שהיה בחלק האחורי של הרכב עוד לפני הפגיעה, בלי שום התייחסות לטמבון שבאמת פגעתי בו. הייתה שם החלפת דלת אחורית עם כל המכות שכתבתי עליהן בפסקה הראשונה שהרכב שלי פיזית בכלל לא יכל להגיע לגובה של המכות, החלפת פנסים אחוריים עקב שברים (רכב עבודה גבוה, אין לי שום דרך להגיע לפנסים שלו עם רכב פרטי) החלפת צירי דלת אחורית בטענה שהתעקמו ודלת אחורית לא נפתחת, צבע חדש, עבודות חשמל והשמאות. סה"כ הבחור דרש 17 אלף שקלים.

אני הוצאתי את הסרטונים מהמצלמה שלי, היא ברזולוציה מאוד גבוהה (4K) ויש קטע של כמה דקות שאני עומד מאחוריו ברמזור עוד לפני שפגעתי בו. בסרטון רואים את כל המכות שכתובות בדו"ח השמאי, רואים שהפנסים האחוריים שלו לא מאירים כשהוא בולם,

רואים שהצבע שלו מקולף ושרוט עוד לפני הפגיעה שלי בו. אחרי שכבר פגעתי בו רואים אותו פותח את הדלת רגיל, אין שום נזק לצירים, שהוא מצלם רק את הטמבון ולא בא אלי בשום טענה נוספת.

הביטוח ביקש ממני את הסרטונים, שלחתי להם, הם הודו לי ואמרו שלא ישלמו לו. סיפרו לי שהוא ניסה שוב וסורב, אני לא יודע מה עם זה עכשיו. 

אני לרגע לא אמרתי שאני לא אשם, שלא פגעתי בו או שהמקרה לא היה, פשוט ניסיון העוקץ הזה עצבן אותי.

עריכה אחרונה על ידי Pavlik
תיקון שגיאות כתיב
  • אהבתי 9
  • מבאס 1

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קורא את הסיפורים כאן של אנשים ומבין עד כמה ניצלתי ב"ה
לפני מס' ימים נסעתי רוורס במקום בלי שדה ראיה ועם מראות לא מכוונות ובמהירות איטית נכנסתי ברכב שהיה אחרי
איך שאני יוצא מהרכב אני רואה שמעכתי את הטמבון של הרכב שהיה אחרי
מיד המשכתי קצת קדימה ויצאתי לראות מה קרה (הטמבון התנפח חזרה אבל היה נזק)
איך שאני יוצא 2 חברים של הנהג כבר מכינים שואו
"וואי וואי מה עשה לך..."
ולי מתחיל לכאוב הראש רק מלחשוב לאיזה סרט נכנסתי...
ואז פתאום הבחור שנכנסתי בו מסתכל אלי ואומר "אתה יודע מה אחי, סע, הכל טוב"
הודיתי לו מקרב לב ובאתי לנסוע (מהר לפני שיתחרט😉) ואז חבר שלו פותח לי את הדלת ואומר לי 
"תדע לך הוא "אכל" כ"כ הרבה תביעות בחיים שלו והוא החליט שהוא לא יתבע אותך"
מה אפשר לומר
א. עדיין יש אנשים צדיקים

ב. עד כמה שאפשר, להשתדל לא "לתפור" את האומלל שבטעות שרט לך את הרכב

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי קרה מקרה ממש דומה בנסיעה לאחור על אולי 5 קמש, זו הייתה בחורה ברכב, והיא יצאה לראות, ואמרה שגם ככה כל הטמבון מלא מכות, הטמבון היה מלא בתיקוני צבע עם טיפקס, והיא אמרה שהכל טוב רק נחליף פרטים כי זה אוטו של אבא שלה, ולמחרת אבא של התקשר ורצה 2000 שקל על טמבון חדש, הסברתי לו את העניינים ואמרתי לו שיש לי תמונות של הרכב שלו איך שהוא באמת נראה, ואז הוא התעצבן ואמר לי שהוא שולח לי פרטי חשבון בשביל שאני יעביר לו את ה 2000 ש"ח, ,העברתי לו 400 ש"ח למען הסר ספק ואמרתי לו שילך לדרכו בשלום, כמובן שהוא לו הפסיק לאיים שהוא יעשה והוא ישלח וכו', ועד עצם היום הזה הוא לא חזר אלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 31.7.2023 בשעה 16:14, גאון הדור כתב:

האם הרדיאטור יכול להפגע ממכה קלה בקדמת הרכב?

האם הוא יכול לתבוע את הביטוח שלי מסיבה כזו?

תרחיש מאד לא סביר לדעתי! בטח לא מנגיעה קלה.

באופן כללי פגיעות חנייה,  (אפילו שהן קצת מעבר לנגיעה) לא גורמות לנזקים מכאניים ברכב , אלא פגיעות שטחיות בלבד!

כנראה יש לו תקלה ברדיאטור והוא מנסה "לטפוס טרמפ" על המקרה הזה.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...