Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעל הבית השתגע (טסלה מודל 3 ב 205 אלף שקל)

Uri-G
שימו לב! השרשור הזה בן 519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, Guyziv כתב:

בלי שום קשר לסיפור הזה,

האנשים בקבוצות של טסלה הם האנשים הכי לא אובייקטיבים שתמצא

כשהיצרן זילזל בהם עם המסירות של הרכבים כולם שיבחו אותו, כי הם בטוחים שעצם זה שהם זכו להיות בעלים גאים של טסלה הם צריכים להודות ליבואן שאיפשר להם. משהו הזוי שלא נתקלתי בו בעבר, ואני נמצא בעוד קבוצות של רכבים שבבעלותי. בטסלה זה בולט, קהל עיוור ושבוי שמתעלם מכל חסרון של הרכב. 

אין שום סיבה לקחת את הקבוצות שלהם ברצינות בשום צורה. אובייקטיביות לא תמצא שם

בתור אחד שבקבוצות מיום 1, אתה טועה ובגדול.

הייתה המון , אבל המון ,ביקורת כנגד טסלה בקבוצות כנגד השירות או יותר נכון, חוסר השירות שהייתה לטסלה בארץ בתחילת הדרך (ברמה של אלפ תגובות נזעמות ביום, כולל שלי) , כולל ביטולי הזמנות, וגם הייתה תקווה שזה זמני וישתפר.  עד היום יש המון ביקורת כלפי ההתנהלות בייחוד בהתנהלות במקרה של תאונות (מחסור בחלקי מרכב) ויש אפילו תביעה ייצוגית בדרך. המוטו של רוב הקבוצות שהרכב נהדר והשירות ברצפה וזה מופיע בקבוצות בצורה חד משמעית. גם יש לציין  שאין הבדל גדול בין קבוצות טסלה לקבוצות של אלפות של פעם (לא יודע מה קורה היום בקבוצות אלפא) ואני מנחש בהרבה קבוצות שעוסקות ברכב ספציפי, בייחוד שהוא מיוחד מאוד מיתר המתחרים שלו.

אתה יכול לקרוא כאן על תהליך הקבלה שלי כאן , על הבלאגן והזעם בקבוצות:

עריכה אחרונה על ידי utsur
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 260
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 13 שעות, utsur כתב:

בתור אחד שבקבוצות מיום 1, אתה טועה ובגדול.

הייתה המון , אבל המון ,ביקורת כנגד טסלה בקבוצות כנגד השירות או יותר נכון, חוסר השירות שהייתה לטסלה בארץ בתחילת הדרך (ברמה של אלפ תגובות נזעמות ביום, כולל שלי) , כולל ביטולי הזמנות, וגם הייתה תקווה שזה זמני וישתפר.  עד היום יש המון ביקורת כלפי ההתנהלות בייחוד בהתנהלות במקרה של תאונות (מחסור בחלקי מרכב) ויש אפילו תביעה ייצוגית בדרך. המוטו של רוב הקבוצות שהרכב נהדר והשירות ברצפה וזה מופיע בקבוצות בצורה חד משמעית. גם יש לציין  שאין הבדל גדול בין קבוצות טסלה לקבוצות של אלפות של פעם (לא יודע מה קורה היום בקבוצות אלפא) ואני מנחש בהרבה קבוצות שעוסקות ברכב ספציפי, בייחוד שהוא מיוחד מאוד מיתר המתחרים שלו.

אתה יכול לקרוא כאן על תהליך הקבלה שלי כאן , על הבלאגן והזעם בקבוצות:

אני נמצא בקבוצות בערך שנה וכל מה שאני רואה זה בעלי רכבים שמתעלמים לחלוטין מכל חסרון ברכב

גם כשהיו בעיות עם המסירות ודחיות של מסירות, 

כל אלה שכבר קיבלו את הרכב יושבים ומשכנעים אותך למה אתה צריך להגיד תודה שבכלל זכית לרכוש טסלה.

הזוי

מה שקורה זה שכשאתה מתלונן ו 20 איש אומרים לך שאתה מדבר שטויות, פונים אליך 4-5 בפרטי ואומרים שאתה צודק אבל אין להם כוח להגיב שם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Amired כתב:

דגמי LR מתחילים להשלים ירידה ל- 200 אלף ש"ח:

https://www.yad2.co.il/s/c/zcymh8w2

לאן לדעתכם עוד נגיע? על כמה יתייצבו מחירי יד2 של דגמי 3 השונים?

בתקופה שהבחור רכש את הרכב המחיר של דגם LR עמד על 237 אלף שקל, מבחינתו, זה ירידת ערך סבירה ונורמלית לרכב חדש של 18.5 אלף שקל בשנה, למעשה זו שמירת ערך מצוינת. 

עריכה אחרונה על ידי ch28566
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, ch28566 כתב:

בתקופה שהבחור רכש את הרכב המחיר של דגם LR עמד על 237 אלף שקל, מבחינתו, זה ירידת ערך סבירה ונורמלית לרכב חדש של 18.5 אלף שקל בשנה, למעשה זו שמירת ערך מצוינת. 

מה הסטנדרט לירידת ערך בישראל? ומתי יתעדכנו המחירונים הרשמיים??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...