Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשבונית חיוב על כביש 6 על נסיעה שלא ביצעתי

שיתוף

פוסטים מומלצים

שלום,

קבלתי מכביש 6 + כביש 6 צפון חשבוניות על נסיעות שאני בטוח שלא ביצעתי. נסיעה אחת מהמרכז לצפון בחמישי בערב וחזרה מהצפון למרכז בשישי לפנות בוקר.
עד כמה אני בטוח שלא ביצעתי את הנסיעות האלה? בשעה של הנסיעה הלוך הייתי בארוע בתל אביב. יש לי תמונות בטלפון שצולמו בארוע הזה בדיוק בשעה הזאת. בשני הימים האלה לא יצאתי מת"א-ר"ג. אף אחד לא נוהג ברכב הזה חוץ ממני.
דברתי עם שרות לקוחות, ביקשתי לראות תמונות, זה כרוך בתשלום. המוקדנית אמרה שזה נראה כמו הרכב שלי, המספר אותו מספר ונראה כמו הרכב שצולם בנסיעה הקודמת שביצעתי בכביש 6 - בינואר.
כששאלתי אם יש מדבקות כלשהן על הרכב - אמרה שקשה לראות, שהתמונה לא הכי ברורה....
ההשערה שלי היא שמישהו זייף את לוחית הרישוי שלי.

מה אפשר לעשות במצב כזה שאני בטוח שלא נסעתי?
תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היות ומדובר ביותר מנסיעה אחת, אז כנראה אכן מדובר בשכפול לוחית, וכשהם חכמים הם עושים זאת לרכב זהה.

זה הזמן להוסיף מדבקה יחודית לפגוש ולצלם כדי שיהיה תיעוד של תאריך ההדבקה, בשביל העתיד.

גם אם בקשת התמונות כרוכה בתשלום, מן הסתם הוא לא גבוה במיוחד, נראה לי שווה להשקיע כמה עשרות שקלים כדי להוכיח שאין לך אחות. לשרות לקוחות אין ממש אינטרס לעזור לך, אתה תבחין בדברים שהם לא.

ותוודא עם חברים ומשפחה שאולי השאלת להם את הרכב ושכחת מזה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אדאג למדבקה ייחודית על הפגוש.
ואבקש צילומים של הרכב.
לגבי מישהו אחר שנהג ברכב שלי - בדקתי, מאז שיש לי את הרכב הזה - אף אחד לא נהג עליו חוץ ממני. אפילו לא אשתי. אף אחד חוץ ממני (והבעלים הקודמים של הרכב) לא יודע את הקוד של הקודן שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי יש טעם לפנות למשטרה עם התמונות וההוכחות, להגיש תלונה ואז לקבל אישור שאכן הרכב שלך שוכפל. זה עשוי לזכות אותך מהחיוב. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולהזדרז עם התלונה במשטרה, כי השלב הבא, במקרה הטוב, הוא דו"ח גאטסו ובמקרה הרע שימוש ברכב לשוד או רצח.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון טוב! 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון - לפני כמה דקות קבלתי טלפון משרות לקוחות של כביש 6, אומרים שזה מספר רישוי דומה לשלי אבל לא שלי. טעות בפיענוח. 
מזכים אותי על הנסיעות, ויותר חשוב - לא זייפו את הלוחיות רישוי שלי. אין צורך להגיש תלונה במשטרה.

תודה לכולם.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי פעם מקרה דומה, אבל הצ'ק של הזיכוי היה שגוי. בסוף מחלתי על 20 ₪

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין יש משהו מוזר בסיפור, כי קבלתי חיובים על אותם הנסיעות (אותם תאריכים ושעות) גם בכביש 6 וגם ב 6 צפון (המשך הנסיעה). 
6 צפון עדיין לא חזרו אליי (השארתי פניה באתר, שם הסכום הוא קטן מאוד). 

האם לשניהם יש את אותה המערכת עם אותה הטעות בפיענוח?

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט מחשחד, אבל יתכן שהבעחה בלוחית הזיהוי של אותו רכב, שמטעה את ה-LPR. 

מציע שתתקשר שוב ל-6 צפון ותספר על הממצאים של 6.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.8.2022 בשעה 18:36, sperial כתב:

בהחלט מחשחד, אבל יתכן שהבעחה בלוחית הזיהוי של אותו רכב, שמטעה את ה-LPR. 

בדיוק מה שאני חשבתי, נגיד אצלך ברישוי יש 8 ואצלו יש 0 אבל יש איזה לכלוך באמצע שגורם לו להראות כמו 8.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תוותרו להם זה לא חדש שהם שולחים סתם מכתבי סרק על נסיע שלא בוצע !

גם לאח שלי זה קרה וכשאיים לתבוע אותם התחילו לגמגם 

החזירו את הכסף .

• רעיון טוב! 1

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה טובה קבלתי גם הודעה מכביש 6 צפון שמזכים אותי על הנסיעות האלה. לא מטרידים אותי ה 6 שח האלה, רק רוצה לדעת שלא מזייפים את הלוחית רישוי שלי.

התקשרתי לשאול מה בדיוק הייתה הבעיה. אומרים לי שזה היה מספר אחר, דומה לשלי. מה שמוזר לי זה שבשני המוקדים, גם 6 וגם 6 צפון - בשיחה הראשונה עם השרות לקוחות שתי המוקדניות אמרו לי שהן רואות את הצילום ושזה המספר שלי בצילום. ווידאנו כמה פעמים את המספר. רק אחרי "בירור" התברר שזה לא המספר שלי, ועכשיו הם אומרים לי שבכלל לא רואים את הצילום כי הצילום עבר לבעלים האמיתי של אותו הרכב והצילום לא מופיע על שמי במערכת אז גם אי אפשר  לראות אותו.
העיקר בהתחלה אמרו לי - תיזכר, בטח נסעת לאיזה חתונה 🤣

בקיצור חברים תבדקו טוב את החשבוניות שלכם.

עריכה אחרונה על ידי rolling_stony
  • מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...