Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות עם אנלימיטד והתנהלות מול ספקי האינטרנט שלה. דעתכם?

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה רשמתי מה ענית... אין שום קשר בכלל 😄

הוא ניסה להגדיר את כתובת האיפי הקבועה אצלו בנתב, והסברתי שככל הנראה בעקבות מנגון הקצעת כתובת האיפי אצל הספק זה שונה מבחו"ל ולכן הספק גם שולט בהקצאה שלו לכתובת איפי קבועה והוא לא צריך להגדיר אותה בציוד הביתי שלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מייל ניתוק ל015 [email protected]

מדווחים שעונים שם ושוב יש להוט מוקד ייעודי, אתה יכול להמשיך לחפש\להתלונן אבל יותר מהיר יהיה לפנות לפניות ציבור בהוט שיפנו את זה למוקד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, shake כתב:

יש מייל ניתוק ל015 [email protected]

מדווחים שעונים שם ושוב יש להוט מוקד ייעודי, אתה יכול להמשיך לחפש\להתלונן אבל יותר מהיר יהיה לפנות לפניות ציבור בהוט שיפנו את זה למוקד

אני לא ״מחפש״ שום דבר. תודה.

אין לי מה לפנות לפניות הציבור בהוט כי אני לא מתכוון להשאר בהוט אחרי תשובה כזאת. 

הדבר היחידי הוא שרציתי לחלוק מקרה שלטעמי מרגיש כמו משהו שלא אמור להיות במדינה שבא המחוקק מנסה לשמור על הצרכנים. 

העברה לחברה אחרת ללא הסכמת הצרכן, ציפיתי שתעשה לפחות תוך כדי שהרגולטור דואג לכך שהלקוחות ימשיכו לקבל את השירות המינימלי שהם זכאים לו.

וכמו כן שחברות אחרות לא צריכות דמי התקנה על אין התקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, adi89 כתב:

מה רשמתי מה ענית... אין שום קשר בכלל 😄

הוא ניסה להגדיר את כתובת האיפי הקבועה אצלו בנתב, והסברתי שככל הנראה בעקבות מנגון הקצעת כתובת האיפי אצל הספק זה שונה מבחו"ל ולכן הספק גם שולט בהקצאה שלו לכתובת איפי קבועה והוא לא צריך להגדיר אותה בציוד הביתי שלו

רשמת שאצל הספק זה CGNAT (בדיוק במילים האלו) ורשמתי שזה לא.

דווקא לי כן מרגיש קשור 🙄

ולידע כללי, בקווי תמסורת עסקיים הגדרת הכתובת גם מתבצעת בצורה סטטית בצד של הראוטר/פיירוול ככה שזה לא רק בחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Nakamichi כתב:

אני לא ״מחפש״ שום דבר. תודה.

אין לי מה לפנות לפניות הציבור בהוט כי אני לא מתכוון להשאר בהוט אחרי תשובה כזאת. 

הדבר היחידי הוא שרציתי לחלוק מקרה שלטעמי מרגיש כמו משהו שלא אמור להיות במדינה שבא המחוקק מנסה לשמור על הצרכנים. 

העברה לחברה אחרת ללא הסכמת הצרכן, ציפיתי שתעשה לפחות תוך כדי שהרגולטור דואג לכך שהלקוחות ימשיכו לקבל את השירות המינימלי שהם זכאים לו.

וכמו כן שחברות אחרות לא צריכות דמי התקנה על אין התקנה.

להתקשר ל6 חברות כשהפתרון הרבה יותר פשוט, בחירתך. הוט לא מחברים עם ציוד פרטי בכללי, שאר החברות מאפשרות בתנאים וקשיים מסויים.

ההתקנה לא רלוונטית- מי בכלל הבעלים של הציוד?אף חברה לא תתעסק בציוד כזה. הפרוטל של אנלימיטד מת, המכירה הישירה לצרכן גם, תלונות אליהם.

אם אתה חושב שההתשובה מסלקום ,נגיד, אחרי שתתחבר תהיה טובה יותר, בהצלחה. מוזמן לקרוא את הסיפורים בנסיון לציוד פרטי.

מה שקובע זה ההסכם התקשרות והרשיון, אתה לא צד למכירה והלקוח מוזמן להתנתק אם הוא לא מסכים. הפרטי התנתקות עדיין מופעים באתר של 015

עריכה אחרונה על ידי shake
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, elad18 כתב:

רשמת שאצל הספק זה CGNAT (בדיוק במילים האלו) ורשמתי שזה לא.

דווקא לי כן מרגיש קשור 🙄

ולידע כללי, בקווי תמסורת עסקיים הגדרת הכתובת גם מתבצעת בצורה סטטית בצד של הראוטר/פיירוול ככה שזה לא רק בחו"ל.

ונשמע לך שפות"ש הוא לקוח עסקי? 😂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקמיצ'י, במקומך הייתי פשוט מתנתק ונרשם לספק+תשתית חדשים מאפס. יותר זול, יותר מהר, יותר פשוט. 

יש את אתר NETEK שהוא יעיל למדיי. שלח את אותו הטופס להוט ול015 אחד אחרי השני (רק תכין פרטי לקוח מראש, דרוש עבור הטופס- כמה שיותר פרטים יותר קל).

כמובן תכין גם שיעורי בית על החבילה הרצוייה לך מראש, לאחרונה עברתי לסיבים של פרטנר ויחסית מרוצה מהחבילה הבסיסית שלהם.

לא שווה למשוך את הסיפור הזה ולו רק בגלל העצבים שהוא מביא. לחתוך וזהו. קרה לי בעבר עצבים דומים עם נזק- פשוט העפתי אותם מכל המדרגות. 

עריכה אחרונה על ידי ברווז

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.6.2022 בשעה 22:05, shake כתב:

להתקשר ל6 חברות כשהפתרון הרבה יותר פשוט, בחירתך. הוט לא מחברים עם ציוד פרטי בכללי, שאר החברות מאפשרות בתנאים וקשיים מסויים.

ההתקנה לא רלוונטית- מי בכלל הבעלים של הציוד?אף חברה לא תתעסק בציוד כזה. הפרוטל של אנלימיטד מת, המכירה הישירה לצרכן גם, תלונות אליהם.

אם אתה חושב שההתשובה מסלקום ,נגיד, אחרי שתתחבר תהיה טובה יותר, בהצלחה. מוזמן לקרוא את הסיפורים בנסיון לציוד פרטי.

מה שקובע זה ההסכם התקשרות והרשיון, אתה לא צד למכירה והלקוח מוזמן להתנתק אם הוא לא מסכים. הפרטי התנתקות עדיין מופעים באתר של 015

בנקודות ולא בהכרח לפי הסדר:

1. אני מעדיף להתקשר לחברות אחרות מאשר להשאר עם חברה שמזלזלת בי כלקוח.

2. אנלימיטד קיימת. היא פשוט משווקת חבילות היום דרך הספקיות. 

3. לגבי הציוד - מתאם סיב הותקן לי ע״י המתקין של אנלימיטד. וראוטר נרכש דרכם. tplink c80 שגם היום הוא מאוד רלוונטי ונפוץ. זה לא איזה ציוד שהבאתי לבד מעלי אקספרס. 

4. 3 לא רלוונטי מכיוון שכאשר הוט קנו את 015 הם קנו גם את הלקוחות שלהם (שמוזמנים להתנתק - רק שאף אחד לא סיפר להם על זה או נתן להם את האופציה מראש, רק בדיעבד). לכן אתה מצפה שיידעו לתמוך בלקוחות ואם הציוד שלהם - שהם רכשו מהספקית, לא מתאים להוט (לא מסיבות טכניות כי זה אותה תשתית) - אז שיחליפו להם. וללא עלות.

5. אני לא מתעקש להשאר עם הציוד שלי אצל ספק אחר. זה כן חורה לי עם הוט .

ברווז - אין לי אף חברת סיבים אחרת בבניין חוץ מאנלימיטד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותו נושא.

סוף סוף חיברו אצל ההורים שלי (גרים בר"ג) את הכבל של הסיבים (אנלימיטד). התקשרו כבר מהוט והציעו למהירות של 300 מגה 19 ש"ח לשלושה חודשים ראשונים ואח"כ 109 לחודש (ממוצע 84 לשנה). התקנה 49 ש"ח וראוטר שלהם הוטבוקס 5F. לא מוכנים לשמוע על ציוד פרטי.

מתלבט מה לעשות. שונא את הוט. לפני חודשיים העברתי אותם ל-יס. השבוע אמא שלי אומרת לי שהיא רואה חיובים של הוט בחשבון של הויזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההתלבטות פה בדיוק?

לאנלימיטד יש כמה ספקים שהם עובדים איתם (018 אחד המוכרים יותר). יש גם 019. רימון. 

015 לא קיימים יותר - זה הוט.

סלקום עובדים על תשתית של אנלימיטד. הם מוכנים לחבר ציוד פרטי.

ב-109 לחודש אתה מקבל מסלקום 1 גיגה.

הייתי מתקשר ל-018 וסלקום ומקבל הצעות.

אין שום סיבה לפנות להוט. 

לא שהאחרות צדיקות. אבל עדיין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.6.2022 בשעה 20:07, Shay_u כתב:

את החיוב הם ידעו לקחת מיד, הקצו לי כתובת ip  מתוך pool מסויים שהם מקצים לכתובות סטטיות של לקוחות אנלימיטד, רק מה הבעיה? אף נציג "טכני" לא יודע מה זה subnet mask ו default gateway כדי לאפשר לי להגדיר את הכתובת בעצמי

ההתחברות לאקספון על גבי אנלימיטד זה לא דרך חייגן? 

אם זה חייגן למה אתה מצפה לקבל סאבנט מאסק וגייטויי? זה יוקצה לך כחלק מהחיוג. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...