Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות עם אנלימיטד והתנהלות מול ספקי האינטרנט שלה. דעתכם?

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 9 שעות, stas12 כתב:

ההתחברות לאקספון על גבי אנלימיטד זה לא דרך חייגן? 

אם זה חייגן למה אתה מצפה לקבל סאבנט מאסק וגייטויי? זה יוקצה לך כחלק מהחיוג. 

זה לא על חייגן, זה dhcp ישירות לפורט בקיר. בסוף אחרי עוד כמה שיחות הצלחתי להגיע לנציג שהבין מה מבקשים ממנו והוא דאג שהראוטר שלי יצליח למשוך את הכתובת שהוקצתה לי. לא הייתי צריך להגדיר שום דבר מיוחד בצד שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ב015, הספקתי להתנתק בגלל תקלות וחרא שירות עוד לפני שעברו להוט ועברתי לסלקום.

אין עלות התקנה, המחיר אותו דבר בימינו כמעט אצל כולם ממילא. אותו סיב, יגיע טכנאי של סלקום שרק יחליף לך את המתאם נוקיה למתאם נוקיה זהה עם סיריאלי ששיך לסלקום (את הנוקיה הישן של 015 תשמור בצד, בגדול הם לא רוצים אותו חזרה).

אחרי ההתקנה של סלקום השינוי היחידי שתצטרך לעשות זה להיכנס להגדרות הראוטר שלך ולהגדיר חייגן PPPOE - תהליך של 2 דקות לא מסובך בכלל, למיטב זכרוני אפשרי ממש בקלות דרך האפליקציה של TP-LINK. שם וסיסמה ונגמר העניין.

כל ספק אחר תחת אנלימיטד על הפנים.. הוט דוחפים רק את הראוטר שלהם ולא מאפשרים פרטי וכל השאר מספקים אינטרנט ממש בטעות..

אישיתי עברתי אחרי סלקום לפרטנר ברגע שהם פרסו את התשתית שלהם בבניין שלי אבל סלקום זה המקום השני אחרי פרטנר לטעמי. לא הכי שירותיים, אבל לפחות יש עם מי לדבר בניגוד לכל השאר.

עריכה אחרונה על ידי dalet11

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עברתי לבזק בסיבים. כמובן שדרשו התקנה של הסיב לדירה ב 430₪, נתנו לי מתאם sfp, הם רשמית מוכרים אותו ב 180₪ ( רשמית...) שזה מתאם מתכת שמתחבר לסיב ואפשר לחבר אותו לממיר מדיה עם יציאת רשת שמאפשרת לחבר ראוטר פרטי.

את המתאם מדיה הזה הם לא נותנים וצריך לרכוש בנפרד

קניתי ב ksp ב 90₪.

https://ksp.co.il/mob/item/152600?lf=ממיר אופטי 

פרטנר נותנים ב 5₪ לחודש וסלקום נותנים בחינם.

אחרי זה זה ממש פשוט. צריך בראוטר לבחור חיבור pppoe, רוב הראוטרים יודעים לזהות את סוג החחבור לבד. ורק לשים את שם המשתמש והסיסמה שמקבלים מהספק.

לי בזק כמובן ששלחו sms עם סיסמה לא נכונה ולא הבנתי למה אני לא מצליח להתחבר.

הופתעתי, הייתי בטוח שינסו לסבן אותי, אבל להפתעתי בתמיכה של בזק היו ממש בסדר ובדקו אצלם שה sfp עובד ומחובר ונתנו את הסיסמה הנכונה והנציג נשאר על הקו עד שהגדרתי את הראוטר וזה עבד.

כמובן שבזק גם עשו לי על הדרך חיוב לא ברור בחשבון שאין מושג מהו ואם באמת שילמתי אותו וגם הם לא מצליחים לדעת. טוב נו חברת תקשורת ישראלית, למה כבר אפשר לצפות..

האם למישהו פעם יצאה טעות בחשבון שבה הוא שילם בטעות פחות? איכשהו את הטעויות האלה הם מצליחים למנוע ב 100% מהמקרים, ממש לא חשוד..

בקיצור ברגע שפרטנר יגיעו אלינו לבניין אני ישר עובר אליהם, הייתי 4 שנים עם הסיבים שלהם ומעולם לא היתה אפילו בעיה אחת. הם אפילו היו ממש בסדר ומהירים כאשר רציתי להתנתק מהם ולא ניסו למרוח אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, bobi כתב:

אני עברתי לבזק בסיבים. כמובן שדרשו התקנה של הסיב לדירה ב 430₪, נתנו לי מתאם sfp, הם רשמית מוכרים אותו ב 180₪ ( רשמית...) שזה מתאם מתכת שמתחבר לסיב ואפשר לחבר אותו לממיר מדיה עם יציאת רשת שמאפשרת לחבר ראוטר פרטי.

את המתאם מדיה הזה הם לא נותנים וצריך לרכוש בנפרד

קניתי ב ksp ב 90₪.

https://ksp.co.il/mob/item/152600?lf=ממיר אופטי 

פרטנר נותנים ב 5₪ לחודש וסלקום נותנים בחינם.

אחרי זה זה ממש פשוט. צריך בראוטר לבחור חיבור pppoe, רוב הראוטרים יודעים לזהות את סוג החחבור לבד. ורק לשים את שם המשתמש והסיסמה שמקבלים מהספק.

לי בזק כמובן ששלחו sms עם סיסמה לא נכונה ולא הבנתי למה אני לא מצליח להתחבר.

הופתעתי, הייתי בטוח שינסו לסבן אותי, אבל להפתעתי בתמיכה של בזק היו ממש בסדר ובדקו אצלם שה sfp עובד ומחובר ונתנו את הסיסמה הנכונה והנציג נשאר על הקו עד שהגדרתי את הראוטר וזה עבד.

כמובן שבזק גם עשו לי על הדרך חיוב לא ברור בחשבון שאין מושג מהו ואם באמת שילמתי אותו וגם הם לא מצליחים לדעת. טוב נו חברת תקשורת ישראלית, למה כבר אפשר לצפות..

האם למישהו פעם יצאה טעות בחשבון שבה הוא שילם בטעות פחות? איכשהו את הטעויות האלה הם מצליחים למנוע ב 100% מהמקרים, ממש לא חשוד..

בקיצור ברגע שפרטנר יגיעו אלינו לבניין אני ישר עובר אליהם, הייתי 4 שנים עם הסיבים שלהם ומעולם לא היתה אפילו בעיה אחת. הם אפילו היו ממש בסדר ומהירים כאשר רציתי להתנתק מהם ולא ניסו למרוח אותי.

למה בזק ולא סלקום? 

רוכבים על הסיב של בזק, ממיר אופטי חינם, התקנה גם חינם. 

עריכה אחרונה על ידי stas12
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי לסלקום היתה בעיה אחרת. שהמתקינים קבלני חוץ שלהם בכל פעם שהם מחברים דירה בבניין, הם מנתקים דירה אחרת ואז צריך להזמין טכנאי שיחבר את מה שהטכנאי הקודם ניתק. זה לא סתם, זה חוזר על עצמו בכל פעם וגם בבניין השכן היתה בדיוק את אותה הבעיה.

לא היה לי כוח להתעסק עם זה, אין לי כוח בכל שבוע להזמין טכנאי.

המהירות בבזק היא סבבה, מקבלים 950 בחיבור קווי. אבל בסיבים כולם נכון לעכשיו נותנים את מה שהם אומרים.

יש גם הוט בבניין, אבל אין להם אפשרות לראוטר פרטי. וגם בגלל נסיון רע איתם באינטרנט הרגיל ובגלל שכל הזמן יש להם טעויות בחשבון (תמיד לרעת הלקוח) ונטייה לשלוח חיובים לא ברורים גם אחרי שמתנתקים מהם, העדפתי לא להתעסק איתם. לא בא לי שנה אחרי הניתוק להמשיך לריב איתם על חשבונות לא ברורים שממשיכים להגיע.

עריכה אחרונה על ידי bobi
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם אקספון אתמול. מישהו יודע איזה ראוטר הם מוכרים? לא הסכימו לומר לי מה הדגם או מי היצרן, קראו לזה all in one, מה שזה לא יהיה. לא נתנו נתונים טכניים. פשוט כלום. 

---

אקספון עם אנלימיטד:

99 ש"ח לחודש למשך שנה אח"כ עולה ל- 109

טכנאי להתקנה 350 (!) ש"ח

ראוטר שלהם ב- 360 ש"ח או ראוטר שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פניתי למשרד התקשורת וזאת התגובה שקיבלתי:

ציטוט

בהמשך לפנייתך, מצ"ב מענה חב' אקספון אשר נשלח אליך ישירות.

מ
חברת אנלימיטד נמסר, שהיא חברת תשתית סיטונאית הנותנת שירות לספקיות האינטרנט שעובדות עמה; והשירות מסופק ללקוח קיים וחדש על ידי ספקית האינטרנט, לכן נדרש להפנות את הפניה לספקיות הרלוונטיות.

מחב' הוט נמסר, שהחברה אינה דורשת תשלום בגין ניתוק ומכבדת כל בקשה של לקוח להפסקת שירות.

אבקש להשיבך שבתאריך 27.10.2021 נחתם הסכם בין חברת HALLO לבין הוט טלקום, לפיו החברה תעביר להוט טלקום את כל לקוחותיה המנויים על שירותי גישה לאינטרנט [ISP]  אשר מסופקים להם על-גבי תשתית האינטרנט של חברת איי בי סי איזראל ברודבאנד קומפני (2013) בע"מ; ותסב, תמחה ותעביר להוט טלקום את כל זכויותיה והתחייבויותיה בהתאם להסכמי ההתקשרות שלה עם הלקוחות האמורים, והוט טלקום תקבל את כל הזכויות וההתחייבויות כאמור; ובתאריך 18.11.2021 קיבל ההסכם האמור את אישורה של מ"מ הממונה על התחרות.

יש לציין, שהלקוח אינו מחויב לתקופת התקשרות וביכולתו להחליף ספק בכל עת וללא עלות.

עוד אבקש להשיבך כדלהלן:

בשל כניסה של חברת הוט לשותפות בבעלות חברת IBC, הוחלט להעביר את מנויי החברה לקבל שירות מחברת הוט באופן ישיר.
רכישת החברה אושרה לאחר קבלת האישורים הרגולטורים.
כמו כן, בהסכם ההתקשרות של החברה עם מנויה ישנו סעיף אשר בו מצוין כי "החברה תהיה רשאית, בכל עת ולפי שיקול דעתה הבלעדי, להמחות לצד שלישי את זכויותיה ו/או חובותיה שעל-פי תנאי ההתקשרות, כולם או חלקם, מבלי שיהיה עליה לקבל את הסכמת המנוי להמחאה כאמור, ובלבד שזכויותיו של המנוי לפי תנאי ההתקשרות לא יפגעו."
מאחר ולא נמצאה הפרה של רישיון החברה במקרה זה, והנושא הובהר בהסכם ההתקשרות שאושר על ידי המנויים, אין באפשרותנו להתערב במקרה זה.

כמו כן, באפשרות חברות התקשורת לגבות תשלום עבור התקנת השירות.

לשירותך.

בברכה,
                                                           אגף פניות הציבור
                                                           משרד התקשורת

זאת תגובת אקספון:

"

ציטוט

שלום רב,
בהמשך לשיחתנו אני שולח את התשובה במייל.
בדקתי את עניין ההתקנה מול אנלימיטד, ובחלק מהמקרים נדרשת הגעת טכנאי על מנת לשנות נתב בארון התקשורת וביצוע בדיקות. לא מדובר בתשתית בזק שניתן לנייד בלי שינוי כלל.
טכנאי התקנה/תיקון תקלות אצלנו הוא בעלות 350₪, ולא מדובר בכופר. אם היה ניתן לחבר מרחוק ללא עלות, היינו עושים זאת

אתם תשפטו.

אני מזכיר שהתלונה היא שהעבירו אותי חברה בלי לשאול אותי והחברה החדשה שלפי ההסכם אמורה לשמור על זכויותי - דורשת ממני כסף עבור ציוד חדש ואינה מוכנה לתת לי תמיכה טכנית אחרת. 

ושחברה אחרת על תשתית אנלימטד פשוט הגיעה. התקינה. ולא נגעה בארון התקשורת חרף טענות אקסון שצריך לשנות נתב בארון תקשורת. וזה עקב "הנחיית אנלימטד" שמבחינתה לא קשורה לכלום ושום דבר.

אז לי אישית מרגיש שמרחו אותי ושמשרד התקשורת עושה COPY PASTE לתשובה הזאת שלו שנתקלתי בה כבר במקום אחר. היא לא באמת עונה על התלונה ואני חושב שיום אחד מישהו יגיש תביעה ייצוגית וייזכה.

עריכה אחרונה על ידי Nakamichi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...