Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פונטיאק טמפסט 1992 רכב לא מניע זקוק ליעוץ

renault5
שימו לב! השרשור הזה בן 696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ככה זה ששמים רכב במוסך אקראי שאינך באמת מכיר במשך מספר חודשים ללא השגחה צמודה וביקורים דחופים מצד הלקוח, תגרור אותו דחוף משם לפני שיהיו עוד נזקים שיעלו לך הרבה מאוד כסף.

• רעיון טוב! 2

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 225
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני שעה, much כתב:

ככה זה ששמים רכב במוסך אקראי שאינך באמת מכיר במשך מספר חודשים ללא השגחה צמודה וביקורים דחופים מצד הלקוח, תגרור אותו דחוף משם לפני שיהיו עוד נזקים שיעלו לך הרבה מאוד כסף.

אני יודע בע"ה לקראת שבוע הבא מקווה שיום שני.

שאסיים לתקן אותו ואחזיר אותו לבית אנסה לרכוש פוליש ווקס להוריד את זה.

שמע ביקרתי שם כול הזמן אבל זה בלתי אפשרי בצורה כזאת הייתי צריך לישון שם עם אוהל 

כדי לפקח 24.

עריכה אחרונה על ידי renault5

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.5.2022 בשעה 15:28, renault5 כתב:

תודה רבה.

פעם אחרונה שדיברתי איתם זה היה 1000 שח יכול להיות שהמחיר ירד?

אייבי זה יהיה קצת בעייתי ויקח זמן מיותר מעדיף בארץ לרכוש את החלק וגם עם מיסוי והכול 

יגיע ל800 שח פלוס מינוס. מחיר הגיוני לעבודה 500 שח ?

נ.ב אם מי דיברת באוטו ליין? 

לדעתי גם מחיר העבודה שדרש ממך מאוד יקר מאחר שהעבודה מאוד פשוטה והגישה למודול שנמצא מתחת לקוילים בקדמת הרכב מאוד קלה  ודורשת מספר דקות בלבד, אין צורך אפילו בהרמת הרכב על ליפט ואפילו אתה יכול לבצע את העבודה בעצמך.

יש פה באמזון מודול הצתה ושלוש קויילים כולל משלוח חינם במחיר בדיחה( וזה עוד לפני ההנחה 5% על הקופון) לשיקולך.

E6531FEA-047F-4467-9B62-7E8EDACC0F6B.png

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, much כתב:

לדעתי גם מחיר העבודה שדרש ממך מאוד יקר מאחר שהעבודה מאוד פשוטה והגישה למודול שנמצא מתחת לקוילים בקדמת הרכב מאוד קלה  ודורשת מספר דקות בלבד, אין צורך אפילו בהרמת הרכב על ליפט ואפילו אתה יכול לבצע את העבודה בעצמך.

יש פה באמזון מודול הצתה ושלוש קויילים כולל משלוח חינם במחיר בדיחה( וזה עוד לפני ההנחה 5% על הקופון) לשיקולך.

E6531FEA-047F-4467-9B62-7E8EDACC0F6B.png

הבעיה שאני אצטרך לגרור אותו לבית וחושש שלא אצליח להחליף אותו ושזה לא יצא פתאום 

חיישן קשה לדעת ב100 אחוז.

תאמין לי שכבר נהיה לי בלאגן בראש מהדבר הזה מרוב שלא יודע כבר אצל מי לתקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המודול הצתה נמצא מתחת לשלושת הקויילים שנמצאים בחלק האחורי של המנוע בין קיר האש לסעפת יניקה, תעקוב אחרי חוטי ההצתה בקדמת הרכב שיוצאים מהפלאגים ובצד השני הם מגיעים לקויילים.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, much כתב:

המודול הצתה נמצא מתחת לשלושת הקויילים שנמצאים בחלק האחורי של המנוע בין קיר האש לסעפת יניקה, תעקוב אחרי חוטי ההצתה בקדמת הרכב שיוצאים מהפלאגים ובצד השני הם מגיעים לקויילים.

כן אני יודע איפה זה כי ניסתי לשלוף את אחד החוטים וזה היה תקוע כול כך חזק

שלא הצלחתי. זה לא הבעיה הבעיה שאני אגרור אותו לבית ולא בטוח ב100 אחוז שזה זה 

ומה אם זה חיישן קראנק? מעדיף לגרור אותו למוסך שיסיים את העניין הזה כי זה נגרר המון זמן.

אני אנסה להסביר למוסך החדש שזה לא דורש ליפט וכדומה.

הודעתי למוסך שאני גורר את הרכב משם לאחר שלא חלה שום התקדמות עם הרכב

מקווה ששבוע הבא אקח חופש מהעבודה ואגרור אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הכי טוב תגרור אותו בהקדם למוסך cmi ותן להם כבר ״לשבור את הראש״, אולי בסוף התברר בסה״כ שנשרף איזה פיוז/ריליי ותצא בזול.

בהצלחה ותעדכן.

אגב, אם יש לך איזה גרריסט מיקצועי שאתה מכיר וסומך עליו אתה לא חייב לקחת יום חופש מהעבודה בשביל זה, תשלח אותו והוא כבר יעביר לך את הרכב למוסך השני.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, much כתב:

כן הכי טוב תגרור אותו בהקדם למוסך cmi ותן להם כבר ״לשבור את הראש״, אולי בסוף התברר בסה״כ שנשרף איזה פיוז/ריליי ותצא בזול.

בהצלחה ותעדכן.

אגב, אם יש לך איזה גרריסט מיקצועי שאתה מכיר וסומך עליו אתה לא חייב לקחת יום חופש מהעבודה בשביל זה, תשלח אותו והוא כבר יעביר לך את הרכב למוסך השני.

יש לי אחד שגררתי איתו את הרכב מהבית הוא ממש מקצוען הצליח לשלוף אותו מחנייה די מסובכת אקח אותו שוב.

מעדיף להיות נוכח לפחות בלהוציא אותו את הרכב.

אעדכן מקווה שסוף סוף נגמור לפחות עם הסיפור הזה ונתחיל בישור קו בהמשך

תודה רבה  much !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהודעת למוסך הנוכחי שאתה מעוניין לגרור את הרכב למוסך אחר איך הגיב? לא ניסה לשכנע אותך להשאיר אצלו? לא דרש שום תשלום עבור זמן עבודה ״ואחסנה״ בכל התקופה שהרכב היה אצלו?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, much כתב:

כשהודעת למוסך הנוכחי שאתה מעוניין לגרור את הרכב למוסך אחר איך הגיב? לא ניסה לשכנע אותך להשאיר אצלו? לא דרש שום תשלום עבור זמן עבודה ״ואחסנה״ בכל התקופה שהרכב היה אצלו?

רק חזר על "התקליט" שיש לו עובד אחד והמוסך מלא יש לו התחיבות כלפי רכבי עבודה מסוימים שיש לו התחיבות לתקן עד מספר ימי עסקים. זה לא מקובל פשוט אין לי כבר כוח להתווכח איתו כי לא רואה שום הגיון בזה במה שהוא אומר. פעם יתקן שבוע הבא פעם צריך להחליף ליפטים אולי 20 תירוצים שמתועדים אצלי בהודעות.

כול פעם הוא מכניס רכבים אחרים מאז שהשארתי את הרכב. מה שאני כבר מחודש מרץ זה לא התחייבות כלפי? הרכב ישן אז אפשר להשאיר אותו אולי שנה כולו מטונף מעלה אבק וכתמים? אני רוצה שינסה לדרוש דמי אחסנה או כול תשלום אחר כי הוא לא יקבל אגורה במידה וכן. אתה רוצה כסף? יפה תתקן את הרכב אין לי בעיה לשלם אבל לשלם על "כלום ושום דבר" לא אצלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נגרר על הבוקר למוסך החדש אעדכן שאוציא את הרכב משם בנתיים עושה רושם חיובי הכניסו את הרכב על השניה פנימה לתוך המוסך.

• אהבתי 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.5.2022 בשעה 10:51, renault5 כתב:

הרכב נגרר על הבוקר למוסך החדש אעדכן שאוציא את הרכב משם בנתיים עושה רושם חיובי הכניסו את הרכב על השניה פנימה לתוך המוסך.

נו יש התקדמות בעניין? מוזר לי מאוד שמוסך cmi שידוע במומחיותו בעיקר בכלי רכב אמריקאים ויש ברשותו את כל התנאים הנחוצים והכלים המתאימים עוד לא הצליח לאבחן את התקלה ולהתניע את הרכב אחרי ארבעה ימים.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, much כתב:

נו יש התקדמות בעניין? מוזר לי מאוד שמוסך cmi שידוע במומחיותו בעיקר בכלי רכב אמריקאים ויש ברשותו את כל התנאים הנחוצים והכלים המתאימים עוד לא הצליח לאבחן את התקלה ולהתניע את הרכב אחרי ארבעה ימים.

עוד לא. ארים טלפון מחר בבוקר לראות מה קורה.

מן הסתם יש עוד רכבים במוסך אני לא היחידי ביום שני הכניסו את הרכב

לא יודע אם העלו אותו עדיין לליפט או משהו בסגנון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מעדכן.

בשיחה טלפונית עודכן לי שזה לא המודול כפי שנחשב אלא החיישן קראנק 

הוא פשוט תקוע כול כך חזק שהם מנסים לשלוף אותו כי הוא נשבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...