Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פונטיאק טמפסט 1992 רכב לא מניע זקוק ליעוץ

renault5
שימו לב! השרשור הזה בן 703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 225
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 1 דקה, much כתב:

לדעתי הרכב של פות״ש שווה הרבה פחות מ 6000 ₪.

הוצע לי 10 אלף על הרכב זה לא העניין של הסכום כי בעייני אין לו שווי כספי 

בפחות מ6 לא הייתי גם מוכר אותו :)

• אהבתי 1

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.3.2022 בשעה 17:47, renault5 כתב:

עוד לא.

ביום שישי בדקו כמה דברים אבל עוד לא הצליחו להניע אותו.

מחר אקפוץ לראות מה התקדם עד עכשיו.

״זרקת״ להם שככל הנראה הבעיה בחיישן קראנק/הצתה תקול? 

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, much כתב:

כן.

היום יבדקו אותו לעומק מקווה שבקרוב יגידו מה "התקלה" 

לפני 6 שעות, much כתב:

כן.

היום יבדקו אותו לעומק מקווה שבקרוב יגידו מה "התקלה" 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בעיה ואני לא יודע מה לעשות.

המוסך אמרו לי שהרכב יעלה לליפט לבדיקה אתמול מגיע היום והוא באותו מצב לא על הליפט 

אני מרגיש כאילו כול הזמן זה נשאר ללא טיפול או בדיקה אפילו.

דיברתי עם בעל המוסך מרגיש כאילו מצידו הוא משאיר אותי לסוף ומצידו זה יקח אפילו עוד חודש.

לא יודע מה לעשות אם לגרור את הרכב משם למוסך אחר שלא יודע אם יטפלו בו כי כבר הוצאתי לא מעט כסף על גרירה.

ודרך אגב,מוסך הפיסגה לא מטפל ברכב כמו שלי לפחות לזמן זה דיברתי איתם רק בעבר היה להם יכולת לטפל ברכב הזה.

עריכה אחרונה על ידי renault5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בבעיה, אמרתי לך כבר בעבר שלא כל המוסכים ״ אוהבים/מתים״ על עבודה על רכבים ישנים/אספנות, עכשיו אתה ״לקוח שבוי״ של המוסך כי הרכב כבר אצלו(ואולי כבר התחילו לעבוד עליו), תמשיך כל יום לשבת להם על הראש ותשתדל להגיע למוסך לעיתים קרובות ולפקח על העבודה שלא יחליפו לך סתם חלקים בשיטת ״מצליח״ ובסוף תצא עם חשבון מנופח.

• אהבתי 1

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, much כתב:

אתה בבעיה, אמרתי לך כבר בעבר שלא כל המוסכים ״ אוהבים/מתים״ על עבודה על רכבים ישנים/אספנות, עכשיו אתה ״לקוח שבוי״ של המוסך כי הרכב כבר אצלו(ואולי כבר התחילו לעבוד עליו), תמשיך כל יום לשבת להם על הראש ותשתדל להגיע למוסך לעיתים קרובות ולפקח על העבודה שלא יחליפו לך סתם חלקים בשיטת ״מצליח״ ובסוף תצא עם חשבון מנופח.

כן אבל אתה מבין אותי מצד אחד? כי באתי אליו לפני שגררתי את הרכב אמרתי לו הרכב הזה הוא כזה וכזה אתה מסוגל לטפל בו? הוא אמר כן ורק אחרי שגררתי אליו הוא "מורח" אותי בתירוצים כול הזמן מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תתחיל בזה שתוודא איתו שאתה לא משלם על הימים האלה שהרכב עומד שם סתם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי להחזיק רכב אספנות היום צריך המון סבלנות , כסף, ובעיקר זמן פנוי, רוב בעלי רכבי האספנות שאני מכיר מזמינים את החלקים מחו״ל ומטפלים ברכב לבד מתחת לבית.

• מבאס 1

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, much כתב:

מבין אותך לגמרי לצערי מניסיון אישי, אין לך כרגע הרבה מה לעשות תנסה להיות יותר אסרטיבי ולעמוד על שלך מול בעל המוסך.

אני יודע. למזלי הרבה זמן לא נכנסתי למוסכים כי הייתי עם רכבי השכרה בתקופה

הזאת.  אני אנסה כמה שאפשר אלך גם מחר.

לפני 53 דקות, SlowRide כתב:

תתחיל בזה שתוודא איתו שאתה לא משלם על הימים האלה שהרכב עומד שם סתם.

בעל המוסך אמר לי היום שזה יצטרך שעות עבודה לעבוד על הרכב אמרתי בסדר

אבל כרגע לבנתיים לא נגעו ברכב אפילו לא הרימו אותו על הליפט.

גם ניתבתי אותו לכיון החיישן קראנק מקווה שהוא יעשה אם זה משהו.

אפילו שהתקשרתי לבעל מוסך הפיסגה הוא אמר לי שזה לרוב הצמה של החיישן קראנק

אבל הוא לא מטפל בזה.

לפני 16 דקות, much כתב:

כדי להחזיק רכב אספנות היום צריך המון סבלנות , כסף, ובעיקר זמן פנוי, רוב בעלי רכבי האספנות שאני מכיר מזמינים את החלקים מחו״ל ומטפלים ברכב לבד מתחת לבית.

תאמין לי שאתה צודק. דווקא הרבה דברים הייתי מסדר לבד אבל בדבר הזה לא הצלחתי

כמה שניסתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מוסכים קרובים מאוד למוסך הזה?

הייתי הולך ברגל ושואל מי מוכן לעבוד על הרכב, אך בתנאי שזה מתבצע כעת ודוחף את הרכב לשם.

לפני כמעט 2 עשורים, הייתי צריך תיקון פחחות דחוף לרכב היומיומי שלי, נראה לי שזה היה באיזור דרום תל אביב,

מצאתי מקום שהיה מוכן לעבוד על הרכב שלי היום ורצה גם לא מעט כסף עבור זה, אבל כשהבאתי את הרכב הוא אמר לי שזה ייקח כמה ימים אז שהוא יתפנה,

זה קצת הרתיח לי את הדם, קלטתי בזווית העין "מוסך פחחות" קטן במרחק הליכה, מקום לרכב אחד ובן אדם שעומד לידו, צפוף, מלוכלך, לא מסודר, נראה הכי לא מקצועי שיש,

דיברתי איתו, הציע לי לעבוד על הרכב עכשיו ועוד בחצי מחיר ממה שקיבלתי במקום הקודם,

המראה על הפנים של הבעלים של המקום הראשון כשלקחתי את הרכב כמה עשרות מטרים למקום אחר, פשוט מחמם את הלב.

הוא עשה חרא עבודה ותוך כדי הצליח להרוס את הבודי ג'ק שלו ועוד האשים אותי, נשאר ללא כלים לסיום העבודה, הרכב נמכר לפירוק בסוף, עדיין לא מתחרט על החלטה (פגיעת שילדה רצינית ברכב שהיה שווה כמה אלפים).

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, yairw כתב:

אין מוסכים קרובים מאוד למוסך הזה?

הייתי הולך ברגל ושואל מי מוכן לעבוד על הרכב, אך בתנאי שזה מתבצע כעת ודוחף את הרכב לשם.

לפני כמעט 2 עשורים, הייתי צריך תיקון פחחות דחוף לרכב היומיומי שלי, נראה לי שזה היה באיזור דרום תל אביב,

מצאתי מקום שהיה מוכן לעבוד על הרכב שלי היום ורצה גם לא מעט כסף עבור זה, אבל כשהבאתי את הרכב הוא אמר לי שזה ייקח כמה ימים אז שהוא יתפנה,

זה קצת הרתיח לי את הדם, קלטתי בזווית העין "מוסך פחחות" קטן במרחק הליכה, מקום לרכב אחד ובן אדם שעומד לידו, צפוף, מלוכלך, לא מסודר, נראה הכי לא מקצועי שיש,

דיברתי איתו, הציע לי לעבוד על הרכב עכשיו ועוד בחצי מחיר ממה שקיבלתי במקום הקודם,

המראה על הפנים של הבעלים של המקום הראשון כשלקחתי את הרכב כמה עשרות מטרים למקום אחר, פשוט מחמם את הלב.

הוא עשה חרא עבודה ותוך כדי הצליח להרוס את הבודי ג'ק שלו ועוד האשים אותי, נשאר ללא כלים לסיום העבודה, הרכב נמכר לפירוק בסוף, עדיין לא מתחרט על החלטה (פגיעת שילדה רצינית ברכב שהיה שווה כמה אלפים).

לצערי אין מוסך ברחוב הזה אלא יותר לכיון 2 ק"מ ואין מצב לדחוף אותו עד שם.

זה נורא מייאש אותי שכבר עולות לי מחשבות למכור אותו עד כמה שאני קשור לרכב בגלל שהוא היה של אבי ז"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תנסה את מזלך בפורום הטכני?

פרסם את הסיפור המלא ואת המיקום הכללי, ואולי יש נפש טהורה באיזורך שתשמח לקפוץ בסוף שבוע לתת הצצה איתך על הבעיה ואולי לפתור אותה בלי טובות בתשלום למוסכים

אני מהצפון וסתם חמר שמתעניין במכניקה, בספק שאוכל להביא איזה ערך מוסף איתי, אך יש טובים ממני זה בטוח וקרובים יותר אלייך, אולי ברמת השכן 😁

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, yairw כתב:

אולי תנסה את מזלך בפורום הטכני?

פרסם את הסיפור המלא ואת המיקום הכללי, ואולי יש נפש טהורה באיזורך שתשמח לקפוץ בסוף שבוע לתת הצצה איתך על הבעיה ואולי לפתור אותה בלי טובות בתשלום למוסכים

אני מהצפון וסתם חמר שמתעניין במכניקה, בספק שאוכל להביא איזה ערך מוסף איתי, אך יש טובים ממני זה בטוח וקרובים יותר אלייך, אולי ברמת השכן 😁

ניסתי עם בחור נחמד מקבוצה בפייסבוק לשלוף את החיישן קראנק אבל לא הצליח בגלל המיקום.

לצערי זה לא צלח.

אני אראה מה אעשה נקווה לבשורות טובות.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...