Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פונטיאק טמפסט 1992 רכב לא מניע זקוק ליעוץ

renault5
שימו לב! השרשור הזה בן 700 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לצערי לא מכיר את החברה הספציפית, על הנייר הבית שלהם באמריקה, אבל הנציגות בסין והמחיר הנמוך היו קצת מרתיעים אותי, לפחות בכל מה שקשור לחיישנים,

באתר ששלחתי לך, אתה אמור למצוא את רוב הדברים שתרצה לרכב, ויש גם דרך לסנן רק דברין שבמכירת חיסול בגרושים לפעמים,

בדקתי לך וזה מה שייצא:

https://www.rockauto.com/en/catalog/chevrolet,1992,corsica,2.2l+l4,1040735,ignition,crankshaft+position+sensor,7196

הם מסדרים לך את זה יפה לפי קטגוריות של איכות, כפי שאתה רואה, בקטגוריית החיסכון, החברה של הקישור שלך מככבת, כלומר הכי זול, אותי זה מדאיג בחיישנים, עוד 10 דולר ויש לך ACDelco מקורי

• רעיון טוב! 1

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 225
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 4.2.2022 בשעה 13:45, yairw כתב:

לצערי לא מכיר את החברה הספציפית, על הנייר הבית שלהם באמריקה, אבל הנציגות בסין והמחיר הנמוך היו קצת מרתיעים אותי, לפחות בכל מה שקשור לחיישנים,

באתר ששלחתי לך, אתה אמור למצוא את רוב הדברים שתרצה לרכב, ויש גם דרך לסנן רק דברין שבמכירת חיסול בגרושים לפעמים,

בדקתי לך וזה מה שייצא:

https://www.rockauto.com/en/catalog/chevrolet,1992,corsica,2.2l+l4,1040735,ignition,crankshaft+position+sensor,7196

הם מסדרים לך את זה יפה לפי קטגוריות של איכות, כפי שאתה רואה, בקטגוריית החיסכון, החברה של הקישור שלך מככבת, כלומר הכי זול, אותי זה מדאיג בחיישנים, עוד 10 דולר ויש לך ACDelco מקורי

אתה צודק. הם שולחים עם פדקס מקווה שבשביל חלק כזה הם לא מעקבים חבילות

וכול מיני שטויות כי שמעתי בעבר דברים לא משהו על פדקס מבחינת יבוא חלפים לרכב.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שזכור לי, אתה מקבל כמה אופציות, לא כולם פדאקס

הנה, בדקתי לך על החיישן של ACDELCO:

יש אפשרות לדואר רגיל, בדרך כלל זאת אופציה זולה יותר, לא יודע למה יקר יותר ככה

אבל, כל עוד אתה מזמין בפחות מ75$ (קנייה בלבד, ללא משלוח), לא אמורה להיות שום בעיה עם מכס, החיישן לא צריך אישור, לא רכיב בטיחותי

image.png.21f8fa41d2fa8024a164ce0db7753115.png

עריכה אחרונה על ידי yairw

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, yairw כתב:

עד כמה שזכור לי, אתה מקבל כמה אופציות, לא כולם פדאקס

הנה, בדקתי לך על החיישן של ACDELCO:

יש אפשרות לדואר רגיל, בדרך כלל זאת אופציה זולה יותר, לא יודע למה יקר יותר ככה

אבל, כל עוד אתה מזמין בפחות מ75$ (קנייה בלבד, ללא משלוח), לא אמורה להיות שום בעיה עם מכס, החיישן לא צריך אישור, לא רכיב בטיחותי

image.png.21f8fa41d2fa8024a164ce0db7753115.png

מצאתי בארץ באוטו ליין אחד כזה ב330 אולי ארכוש בארץ במקום לחכות עד שיגיע מחו"ל.

חלפים אחרים שלא דחופים ארכוש בחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני זוכר במכוניות האלו, אם אתה נותן סטרטר ומחט הסל"ד לא עולה מעט - ככל הנראה חיישן קרנק (או משהו שקשור אליו: חיווט, תקע וכו') התקלקל\ניזוק.

איציק

• אהבתי 2

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, איציק נ. כתב:

ממה שאני זוכר במכוניות האלו, אם אתה נותן סטרטר ומחט הסל"ד לא עולה מעט - ככל הנראה חיישן קרנק (או משהו שקשור אליו: חיווט, תקע וכו') התקלקל\ניזוק.

איציק

כן כנראה. הבעיה שלא מוצא אותו חלק אמרו לי שהוא נמצא מתחת למשאבת הגה ואת זה אני 

לא יודע לפרק. 

כנראה אצטרך לקחת למכונאי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.2.2022 בשעה 11:43, renault5 כתב:

דיברתי כרגע בשבילך עם יגאל המחסנאי מאוטוליין ואכן אמר  שיש לו כרגע במלאי חיישן כזה ב 330 לפני מע״מ , הייתי ממליץ לך קודם לפרק את שלך מהרכב ולקחת אותו איתך דוגמא לחנות,.

לפני 3 שעות, renault5 כתב:

כן כנראה. הבעיה שלא מוצא אותו חלק אמרו לי שהוא נמצא מתחת למשאבת הגה ואת זה אני 

לא יודע לפרק. 

כנראה אצטרך לקחת למכונאי

תתפלא אבל לא כל מכונאי יהיה מעוניין להתעסק עם רכב ישן כזה ובוודאי שרובם לא מכירים/בקיעים ברכבים כאלה.

• אהבתי 1

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, much כתב:

דיברתי כרגע בשבילך עם יגאל המחסנאי מאוטוליין ואכן אמר  שיש לו כרגע במלאי חיישן כזה ב 330 לפני מע״מ , הייתי ממליץ לך קודם לפרק את שלך מהרכב ולקחת אותו איתך דוגמא לחנות,.

תתפלא אבל לא כל מכונאי יהיה מעוניין להתעסק עם רכב ישן כזה ובוודאי שרובם לא מכירים/בקיעים ברכבים כאלה.

אנסה בעזרת חבר לנסות ולשלוף אותו השבוע וללכת לאוטוליין עם הדוגמא אכן כן.

מישהו אמר לי שזה מתחת לתיבת הגה אבל בשרטוט זה נראה במיקום אחר לא?

יש מוסך אחד בתל אביב גיל אהרוני חשבתי ללכת אליו ועוד מכונאי אחד שמצאתי שגם מוכן לתקן.

כן אתה צודק לגבי השורה האחרונה תתפלא אבל לפני למעלה מ15 שנה גם היה לי בעיה למצוא מוסכים

רק במורשה+מוסכים לרכבים אמריקאים היו מטפלים ברכב הזה.

נ.ב מחר התור במשרד הרישוי תאחלו לי בהצלחה :)

original.jpg

עריכה אחרונה על ידי renault5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפונטו שלי הזמנתי פנסים מראות חיישנים פלסטיקים מלא מלא דברים, חדשים ומשומשים, הכל בדואר הרגיל מאיביי ושום דבר לא היה צריך מיסים ולא בדיקות ולא כלום. תזמין חופשי אבל רק בדואר רגיל. אבל לא חושב שהיה חלק שהוצאתי עליו יותר מ350 שקל אז אולי זה עובר להם מתחת לרדאר ככה.

• אהבתי 1

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, liorwohl כתב:

לפונטו שלי הזמנתי פנסים מראות חיישנים פלסטיקים מלא מלא דברים, חדשים ומשומשים, הכל בדואר הרגיל מאיביי ושום דבר לא היה צריך מיסים ולא בדיקות ולא כלום. תזמין חופשי אבל רק בדואר רגיל. אבל לא חושב שהיה חלק שהוצאתי עליו יותר מ350 שקל אז אולי זה עובר להם מתחת לרדאר ככה.

גם החלקים שאני רוצה לרכוש לא הכי יקרים שיש.

מקסימום אפשר לרכוש כול פעם בנפרד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אמור להיות אותו מנוע:

אם זה לא תואם, תנסה לחפש בגוגל:

crankshaft position sensor XXXXX location

במקום האיקסים תנסה Pontiac Tempest / Chevrolet Corsica ובעקרון, כל רכב שהגיע עם ה3.1 של GM

המנוע שלך אמור להיות LH0, הדור השני של המנוע, אולי שווה לחפש נקודתית את המנוע במקום את דגם הרכב:

image.thumb.png.746b80142db71a706dfc94ca81750731.png

• אהבתי 1

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.2.2022 בשעה 11:43, renault5 כתב:

כך בחשבון שהחיישן שיש לאוטוליין במלאי הוא לא של ACDelco אלא של חברה אמריקאית כלשהי אבל לא סיני.

• אהבתי 1

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, much כתב:

כך בחשבון שהחיישן שיש לאוטוליין במלאי הוא לא של ACDelco אלא של חברה אמריקאית כלשהי אבל לא סיני.

הבנתי תודה.

משום מה חשבתי שזה של acdelco  יש של acdelco אבל מקווה שיהיה בסדר העיקר שיחזיק מעמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז מעדכן לגבי משרד הרישוי. 

הייתי היום היה אפשרי להעביר לסטטוס אספנות אבל כרגע דחיתי את זה עד שאצליח לפתור את התקלה של החוסר הנעה

כי להוציא מהקפאה של הרישיון אצטרך לשלם 440 שח יתרה ולאחר מכן היא תוציא לי רישיון חדש של אספנות

אשמור את זה לעוד חודש בערך בתקווה שאסיים חלק מישור הקו עד אז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 700 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...