Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פונטיאק טמפסט 1992 רכב לא מניע זקוק ליעוץ

renault5
שימו לב! השרשור הזה בן 699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם הוא הניע לך חלק לפני חודש אז אין סיבה שלא תצליח להתניע אותו, תמלא מספיק דלק במיכל ותנסה שוב עם סטרטר קצת ארוך, במידה ולא יתניע ככל הנראה הבעיה היא במערכת ההצתה( קויל, מודול הצתה, מפלג,רוטור, חוסר ניצוץ)

• רעיון טוב! 1

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 225
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 37 דקות, much כתב:

אם הוא הניע לך חלק לפני חודש אז אין סיבה שלא תצליח להתניע אותו, תמלא מספיק דלק במיכל ותנסה שוב עם סטרטר קצת ארוך, במידה ולא יתניע ככל הנראה הבעיה היא במערכת ההצתה( קויל, מודול הצתה, מפלג,רוטור, חוסר ניצוץ)

תודה אני אנסה. שכחתי לציין שלפני כן הנורת צ'ק אנגין הייתה נדלקת אחרי 10 דקות שהמנוע היה דולק ונעלמת ושוב חוזרת.

אני אנסה מחר לצלם סרטון שיספור כמה קודי תקלה יצוצו כפי שאמרת תודה

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמן שנורת הצ’ק אנגן היתה נדלקת בלוח השעונים היית מרגיש שינוי כלשהו בעבודת/תפקוד המנוע?בעיקרון אם היא נדלקה אמור להרשם קוד תקלה במחשב הרכב , נסה לחלץ אותו כפי שהסברתי לך ומשם נתקדם.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, much כתב:

בזמן שנורת הצ’ק אנגן היתה נדלקת בלוח השעונים היית מרגיש שינוי כלשהו בעבודת/תפקוד המנוע?בעיקרון אם היא נדלקה אמור להרשם קוד תקלה במחשב הרכב , נסה לחלץ אותו כפי שהסברתי לך ומשם נתקדם.

כן הייתי מרגיש שינוי במנוע כאילו טורים יורדים ועולים.

עשיתי את מה שאמרת צילמתי סרטון עכשיו הצלחת לראות את הקוד? 

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך קוד 12 בלבד שזה למעשה אומר שכביכול ״הכל בסדר״ ואין קודי תקלה נוספים שנרשמו במחשב.

יש ברכב הזה מפלג עם חוטי הצתה לכל פלאג?

מלאת מספיק דלק וניסית להתניע שוב?

בדקת שמגיע ניצוץ בכלל לפלאגים?

עריכה אחרונה על ידי much
  • אהבתי 1

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, much כתב:

יש לך קוד 12 בלבד שזה למעשה אומר שכביכול ״הכל בסדר״ ואין קודי תקלה נוספים שנרשמו במחשב.

יש ברכב הזה מפלג עם חוטי הצתה לכל פלאג?

מלאת מספיק דלק וניסית להתניע שוב?

בדקת שמגיע ניצוץ בכלל לפלאגים?

קודם כול תודה.

הוספתי את הסרטון הזה בפורום קורסיקה בחו"ל ובחור אחד אמר לי שזה יכול להיות חיישן קראנק לפי הקוד תקלה שהוא ראה 

לא יודע איך הוא הגיע לזה. 😕 

יש ברכב הזה 3 קוילים סלילי הצתה שמחוברים עם חוטי הצתה לכול פלאג 

לגבי דלק עוד לא יצא לי כי היה גשום נורא+ לבדוק את הפלאגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ברכב קודנית או אזעקה כלשהי עם ניתוקים לסטרטר/משאבת דלק?

תצלם בבקשה בהזדמנות סירטון( לאחר שתמלא מספיק דלק במיכל) בזמן ניסיון ההתנעה שבו אתה מחזיק את הסוויץ/מפתח ונותן סטרטר ארוך למשך כמה שניות, אולי לפי צליל המנוע אוכל לזהות אם הבעיה נובעת מחוסר דלק או ברכיב תקול במערכת ההצתה.

עריכה אחרונה על ידי much
  • רעיון טוב! 1

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, much כתב:

יש ברכב קודנית או אזעקה כלשהי עם ניתוקים לסטרטר/משאבת דלק?

תצלם בבקשה בהזדמנות סירטון( לאחר שתמלא מספיק דלק במיכל) בזמן ניסיון ההתנעה שבו אתה מחזיק את הסוויץ/מפתח ונותן סטרטר ארוך למשך כמה שניות, אולי לפי צליל המנוע אוכל לזהות אם הבעיה נובעת מחוסר דלק או ברכיב תקול במערכת ההצתה.

היו בעבר אבל זה מנוטרל זמן רב.

אני אצלם בתקווה השבוע שארכוש דלק תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, אם אתה מעוניין להחזיר את הרכב לכביש כדאי לך (אחרי שתפתור את בעיית ההתנעה)להפוך אותו לסטטוס אספנות(אתה יכול כבר עכשיו הרכב בן 30)וכך למעשה יהיה לך אגרות ביטוחים וטסט ממש מוזלים ביחס למה שאתה משלם עכשיו.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, much כתב:

אגב, אם אתה מעוניין להחזיר את הרכב לכביש כדאי לך (אחרי שתפתור את בעיית ההתנעה)להפוך אותו לסטטוס אספנות(אתה יכול כבר עכשיו הרכב בן 30)וכך למעשה יהיה לך אגרות ביטוחים וטסט ממש מוזלים ביחס למה שאתה משלם עכשיו.

תודה.

בדיוק קבעתי תור למשרד הרישוי בשלישי הבא. הרישיון היה מוקפא 10 שנים ידוע לך בערך כמה עולה אגרת רישוי לרכב כמו שלי לשנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי אגרת הטסט היא אחידה לכל רכבי האספנות ולא משנה השנה/דגם/נפח והיתה נכון לשנה שעברה 372 ₪ לשנה( מידע שקיבלתי מבוקי)

וביטוחים זה כבר טיפה משתנה לפי מאפייני הנהג אבל בגדול זה בסביבות 350 ₪ לביטוח חובה ו 400 ₪ לצד ג.

• אהבתי 1

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, much כתב:

למיטב ידיעתי אגרת הטסט היא אחידה לכל רכבי האספנות ולא משנה השנה/דגם/נפח והיתה נכון לשנה שעברה 372 ₪ לשנה( מידע שקיבלתי מבוקי)

וביטוחים זה כבר טיפה משתנה לפי מאפייני הנהג אבל בגדול זה בסביבות 350 ₪ לביטוח חובה ו 400 ₪ לצד ג.

חשבתי בהתחלה שזה לפי הקבוצה של הרכב.

כי ברגיל הייתי משלם לפי הקבוצה טסט די יקר לרכב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, renault5 כתב:

הרישיון היה מוקפא 10 שנים 

אני מחזיק לך אצבעות

בהקפאה אחרי שנים ארוכות הם מזה קשים

יתכן שלא יספיק לך תור אחד שמה

ותביא איתך כל נייר רלוונטי לרכב  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי, אתה מדבר מניסיון אישי? תסביר בבקשה מה הבעיה בלהפשיר רישיון רכב לאחר שהופקד תקופה ארוכה?

למיטב הבנתי דווקא הסיפור אמור להיות פשוט, הרי אם רישיון הרכב הופקד כחוק במשרד הרישוי אז למעשה אין לו חובות על אגרות קודמים ובנוסף במעבר לסטטוס אספנות אז גם הדרישה ל״מעבדה מוסמכת״ מתבטלת אוטומטית, אז איפה הבעיה ? 

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.1.2022 בשעה 23:58, much כתב:

מוטי, אתה מדבר מניסיון אישי? תסביר בבקשה מה הבעיה בלהפשיר רישיון רכב לאחר שהופקד תקופה ארוכה?

למיטב הבנתי דווקא הסיפור אמור להיות פשוט, הרי אם רישיון הרכב הופקד כחוק במשרד הרישוי אז למעשה אין לו חובות על אגרות קודמים ובנוסף במעבר לסטטוס אספנות אז גם הדרישה ל״מעבדה מוסמכת״ מתבטלת אוטומטית, אז איפה הבעיה ? 

אני גם לא מבין איפה הבעיה. בכול מקרה אעדכן בשלישי מה יצא הרישיונות מוקפאים אין חובות בסך הכול להעביר מסטטוס רגיל לאספנות

לא חושב שאמור להיות בעיה אלא אם נפלתי על פקידה שלא מבינה דבר שזה יכול לקרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...