Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פונטיאק טמפסט 1992 רכב לא מניע זקוק ליעוץ

renault5
שימו לב! השרשור הזה בן 696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 33 דקות, much כתב:

אכן מוסך cmi מומחה לרכבים מתוצרת אמריקה ומאוד מיקצועי וככל הנראה יכול לפתור לך את הבעיה, אבל בכל מקרה הייתי ממליץ לשאול אותו קודם בטלפון לפני הגרירה אליו אם הם בכלל מעוניינים לטפל ברכב ישן מהסוג הזה.

ברור זו הייתה כוונתי. 

אני אגש פיזית לשם כי מחר אני ביום סידורים בתל אביב אתייעץ איתו.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 225
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 23.1.2022 בשעה 18:45, renault5 כתב:

בפעם האחרונה לפני חודש ואז הוא הניע. אני אנסה מחר לראות איזה קוד יצא. המצבר חדש רק מלפני שבוע וחצי

בפעם האחרונה שכן הצלחת להתניע אותו זה היה לפני החלפת המצבר או ישר אחריי ההחלפה?מי החליף/התקין את המצבר החדש, אתה או בעל מיקצוע? יש מצב שבעת הרכבת המצבר החדש גרמת/ם בטעות לקצר רגעי וכתוצאה מכך נשרף הפיוז הראשי? בכל מקרה זו לא אמורה להיות תקלה מסובכת שקשה מאוד לאתרה מכיוון שאין סיבה שרכב שאוחסן במצב תקין והיית עוד דואג ומתניע אותו מדיי חודש לא יתניע לך פתאום .

בכל מקרה שיהיה בהצלחה ואל תשכח לעדכן בהתפתחויות כשיהיו.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, much כתב:

בפעם האחרונה שכן הצלחת להתניע אותו זה היה לפני החלפת המצבר או ישר אחריי ההחלפה?מי החליף/התקין את המצבר החדש, אתה או בעל מיקצוע? יש מצב שבעת הרכבת המצבר החדש גרמת/ם בטעות לקצר רגעי וכתוצאה מכך נשרף הפיוז הראשי? בכל מקרה זו לא אמורה להיות תקלה מסובכת שקשה מאוד לאתרה מכיוון שאין סיבה שרכב שאוחסן במצב תקין והיית עוד דואג ומתניע אותו מדיי חודש לא יתניע לך פתאום .

בכל מקרה שיהיה בהצלחה ואל תשכח לעדכן בהתפתחויות כשיהיו.

הנעתי אותו עם מצבר ישן חשבתי בהתחלה שזה זה אבל לאחר ההחלפה זה היה אותו הדבר.

אני החלפתי את המצבר תמיד הייתי מנתק את המינוס ככה כמה שנים לא היה בעיות

לא חושב שזה "קצר" כי המד טורים לא עולה בעת ההתנעה אני חושד בחיישן קראנק או בצמה שלו כנראה

שמשהו שם מקצר בדרך.

כמובן אעדכן תודה much! :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבטחתי לעדכן אז מעדכן :)

דיברתי היום עם המוסך CMI הוא אמר לי שזה כמעט 99 אחוז שזה מודול הצתה ולא חיישן קראנק 

הוא הסכים לטפל ברכב פשוט צריך לדבר איתו למצוא זמן כדי לגרור אותו לשם שיתחיל לעבוד עליו.

הבעיה שזה עסק לא זול בכלל חלק שקרוב ל1500 שח או טיפה מעט פחות ועבודה סביב ה500 שח.

יש מצב שיהיה לו חלק כזה משומש ואז זה יהיה מעט יותר זול

:( 

עריכה אחרונה על ידי renault5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האבחון שלו אכן נכון/מדויק אך המחירים שדרש מאוד יקרים, תשקול לרכוש את המודול מאיביי בעצמך ולהביא לו רק להרכבה , המחירים שם פחות מרבע מחיר עבור המודול ממה שאמר לך והעבודה של החלפת החלק ממש לא מסובכת.

תבדוק גם אצל אוטוליין בת״א אולי יש להם במלאי בטוח ייצא לך יותר זול מ1500₪.

ביררתי כרגע עבורך אצל אוטוליין יש להם אחד אחרון כרגע במלאי בחנות 850₪ לתשלום כולל מע״מ .

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, much כתב:

לדעתי האבחון שלו אכן נכון/מדויק אך המחירים שדרש מאוד יקרים, תשקול לרכוש את המודול מאיביי בעצמך ולהביא לו רק להרכבה , המחירים שם פחות מרבע מחיר עבור המודול ממה שאמר לך והעבודה של החלפת החלק ממש לא מסובכת.

תבדוק גם אצל אוטוליין בת״א אולי יש להם במלאי בטוח ייצא לך יותר זול מ1500₪.

ביררתי כרגע עבורך אצל אוטוליין יש להם אחד אחרון כרגע במלאי בחנות 850₪ לתשלום כולל מע״מ .

תודה רבה.

פעם אחרונה שדיברתי איתם זה היה 1000 שח יכול להיות שהמחיר ירד?

אייבי זה יהיה קצת בעייתי ויקח זמן מיותר מעדיף בארץ לרכוש את החלק וגם עם מיסוי והכול 

יגיע ל800 שח פלוס מינוס. מחיר הגיוני לעבודה 500 שח ?

נ.ב אם מי דיברת באוטו ליין? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם יגאל המחסנאי הראשי ב אוטוליין בת״א לפני כשעה, אמר שנשאר לו כרגע רק מודול אחד אחרון במלאי בחנות והמחיר 850₪ כולל מע״מ .

• אהבתי 1

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, much כתב:

דיברתי עם יגאל המחסנאי הראשי ב אוטוליין בת״א לפני כשעה, אמר שנשאר לו כרגע רק מודול אחד אחרון במלאי בחנות והמחיר 850₪ כולל מע״מ .

תודה רבה.

רציתי לשאול אותך כדאי לומר את זה למוסכניק שהרכב נמצא אצלו במרץ לתת לו הזדמנות אחרונה לנסות להחליף?

או לגרור למוסך CMI וזהו? מחר לא מאמין שיצא לי אבל לקראת אמצע שבוע הבא אצטרך לקחת חופש מהעבודה

ולגרור אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי כן, אבל עושה רושם שהוא לא מעוניין לעבוד על הרכב.

לפני 45 דקות, much כתב:

כך בחשבון שמדובר בפריט אמריקאי איכותי ולא סתם בסיני שניתן להשיג גם בפחות מ 150₪.

• רעיון טוב! 1

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, much כתב:

כדאי כן, אבל עושה רושם שהוא לא מעוניין לעבוד על הרכב.

כך בחשבון שמדובר בפריט אמריקאי איכותי ולא סתם בסיני שניתן להשיג גם בפחות מ 150₪.

כן אני יודע.

מישהו פנה אלי מהפייסבוק שהוא מוכר אחד כזה שהיה בקושי על הרכב שפורק ממנו  ב350 שח מה אומר?

לא הצלחתי להבין באיזה חברה מדובר KMS  אולי?

coil.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה רוכש בכלל את המודול תשאל את מוסך cmi אם הוא מוכן לזה שאתה תספק לו את המודול והוא יבצע רק את העבודה, לא כל המוסכים מוכנים להסדר כזה כי זה פחות ריווחי בשבילם, וגם כך בחשבון שבמקרה כזה לא תהיה לך אחריות על החלק במידה והוא תקול מהמוסך מכיוון שלא הוא סיפק את הפריט.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, much כתב:

לפני שאתה רוכש בכלל את המודול תשאל את מוסך cmi אם הוא מוכן לזה שאתה תספק לו את המודול והוא יבצע רק את העבודה, לא כל המוסכים מוכנים להסדר כזה כי זה פחות ריווחי בשבילם, וגם כך בחשבון שבמקרה כזה לא תהיה לך אחריות על החלק במידה והוא תקול מהמוסך מכיוון שלא הוא סיפק את הפריט.

כן אבדוק את זה.

רק אמרתי לו בטלפון שיש לאוטו ליין את החלק במלאי והוא שמח לשמוע

כנראה שהוא עובד מולם לא מפריע לי שהוא ירכוש את זה מאוטו ליין ויעשה לי הכול כולל עבודה

העיקר שהרכב יתוקן כי יש לי עוד ישור קו שצריך לעשות לאחר מכן אבל זה יהיה בהדרגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תן לו כבר לעשות את כל העבודה וככה גם תהיה לך אחריות על הכל רק תזדרז לרכוש את המודול כי נשאר אחד אחרון באוטוליין, kms זו חברה לחלקי חילוף לרכב המתמחה בעיקר בחלקים לרכבים גרמנים שיושבת בברמינגהאם שבבריטניה.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, much כתב:

אז תן לו כבר לעשות את כל העבודה וככה גם תהיה לך אחריות על הכל רק תזדרז לרכוש את המודול כי נשאר אחד אחרון באוטוליין, kms זו חברה לחלקי חילוף לרכב המתמחה בעיקר בחלקים לרכבים גרמנים שיושבת בברמינגהאם שבבריטניה.

אני יודע מקווה לקראת שלישי שהרכב יגרר אני קודם צריך לבדוק את העניין עם העבודה שלי

ולעדכן את המוסך שאני גורר אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתי למוסך לדבר איתו וגילתי פתאום כתמים בצבע הרכב כמו של משקה כול שהוא שהותז על צבע 

הרכב או נשפך וזה לא יוצא בשום מצב. הוא לא היה אז אצטרך להתקשר אליו בנוגע לגרור את הרכב משם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...