Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פונטיאק טמפסט 1992 רכב לא מניע זקוק ליעוץ

renault5
שימו לב! השרשור הזה בן 703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 20.4.2022 בשעה 14:17, much כתב:

נו מה קורה גבר? יש התקדמות? אתה רוצה להגיד שהרכב שוכב במוסך כבר כמעט חודש וחצי ועדיין לא הצליחו להתניע אותו אפילו?אני במקומך הייתי ניגש לשם ובודק את העניין לעומק.

אז ככה, היה חגים וקצת עומס בעבודה שלי לכן לא יצא לי לעדכן.

לצערי הרכב באותו המצב. דיברתי על הבוקר עם בעל המוסך הוא לא עלה על התקלה עדיין

הוא צריך למצוא זמן פנוי כדי לעבוד עליו ויש לו מלא עומס מוזר אבל זה המצב לצערי.😪

שאלתי אותו אם זה החיישן קראנק במקרה לטענתו זה לא החיישן.

לא יודע כול כך מה לעשות כי לגרור אותו עכשיו למוסך אחר יגרום לי כאב ראש אחד גדול. מה אומרים לעשות במצב כזה? האופציה היחידה שלי זה לגרור חזרה את הרכב לבית.

עריכה אחרונה על ידי renault5

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 225
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

2 אפשרויות, אבל תצטרך לגרור אותה משם בכל מקרה.

א. תמצא מוסך שבאמת מבין ומוכן לעבוד על הרכב בחפץ לב. לא מישהו שעושה לך טובה.

ב. תגרור הביתה ותחקור בעצמך עד שתצליח.

בתור התחלה, תקנה ספר טכני: https://www.ebay.com/itm/Haynes-Repair-Manual-Chevrolet-Corsica-Beretta-1987-thru-1996-All-Models-24032-/234479445755?mkcid=16&mkevt=1&_trksid=p2349624.m46890.l49286&mkrid=711-127632-2357-0

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, much כתב:

לפי מה הוא קבע שהבעיה אינה מהחיישן קראנק? הוא החליף אותו בחדש ועדיין הרכב סירב להתניע? 

זהו שלא הוא אפילו לא החליף אותו. 

לפני 13 דקות, amosbmw כתב:

בתור התחלה, תקנה ספר טכני: https://www.ebay.com/itm/Haynes-Repair-Manual-Chevrolet-Corsica-Beretta-1987-thru-1996-All-Models-24032-/234479445755?mkcid=16&mkevt=1&_trksid=p2349624.m46890.l49286&mkrid=711-127632-2357-0

קודם כול תודה.

זה כנראה מה שאעשה  בלית ברירה אני אדבר איתו שוב על הבוקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, amosbmw כתב:

בדיוק, מחזק את דבריי עמוס

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, much כתב:

בדיוק, מחזק את דבריי עמוס

לא מצאתי איש מקצוע לצערי שקרוב באזור שמוכן לתקן את הרכב.

התקשרתי לעוד אחד אבל לצערי ללא הצלחה לא מעוניין.

הבעיה שהגרירה אפילו לבית מגורי הוא בעייתי כי צריך להחזיר אותו לתוך החנייה מקורה כי ברחוב לא יכול להשאיר אותו. 

לכן מנסה לבדוק מול המוסך שהרכב נמצא בו שוב מחר בבוקר לדבר איתו לראות אם הוא מוכן לתקן או שלא וככה אדע מה לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשלב ראשון תציב לו אולטימטום ותאמר לו שאם אתה לא תראה שום התקדמות/אבחון כלשהי והרכב עדיין לא יתניע עד סוף השבוע אתה גורר אותו למישהו אחר בתחילת השבוע הבא, ככה תראה אם הוא באמת מזדרז ומתאמץ לפתור לך את הבעיה או שבכלל לא מתרגש .אמרתי לך מהתחלת השירשור שרוב המוסכים אינם ״מתים״ על עבודה על רכבי אספנות/ישנים מכיוון שאין להם את הציוד המתאים וגם את היכולת והזמן להשיג חלקים במידת הצורך ולכן זה לא כלכלי/ריווחי עבורם.

עריכה אחרונה על ידי much
  • אהבתי 1

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, renault5 כתב:

לא מצאתי איש מקצוע לצערי שקרוב באזור שמוכן לתקן את הרכב.

התקשרתי לעוד אחד אבל לצערי ללא הצלחה לא מעוניין.

האם ניסית לפנות ל @ב.מ.שרותי רכב שנמצא כאן בפורום?

הוא ושותפו מנהלים מוסך נייד מסודר ונראה לי שהם לא מפחדים מרכבים ישנים

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, yairw כתב:

האם ניסית לפנות ל @ב.מ.שרותי רכב שנמצא כאן בפורום?

הוא ושותפו מנהלים מוסך נייד מסודר ונראה לי שהם לא מפחדים מרכבים ישנים

דיברנו ... 

לא הגענו להסכמות - מאחל לו הצלחה בהמשך הדרך .

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי חיישן הקראנק, ראיתי לאחרונה סירטון שקשה להאמין לו, 2 חיישני קראנק חדשים של בוש - חווטו הפוך, מהמפעל!

בלי קשר, אחד ה-מאבחנים

• אהבתי 1

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, ב.מ.שרותי רכב כתב:

דיברנו ... 

לא הגענו להסכמות - מאחל לו הצלחה בהמשך הדרך .

דיברנו לא יודע על איזה הסכמות מדובר.

לפני 17 דקות, yairw כתב:

לגבי חיישן הקראנק, ראיתי לאחרונה סירטון שקשה להאמין לו, 2 חיישני קראנק חדשים של בוש - חווטו הפוך, מהמפעל!

בלי קשר, אחד ה-מאבחנים

תודה.

אני חושד בחיישן אבל זה יכול להיות גם החיווט לחיישן עצמו הכול יכול להיות.

לפני שעתיים, much כתב:

בשלב ראשון תציב לו אולטימטום ותאמר לו שאם אתה לא תראה שום התקדמות/אבחון כלשהי והרכב עדיין לא יתניע עד סוף השבוע אתה גורר אותו למישהו אחר בתחילת השבוע הבא, ככה תראה אם הוא באמת מזדרז ומתאמץ לפתור לך את הבעיה או שבכלל לא מתרגש .אמרתי לך מהתחלת השירשור שרוב המוסכים אינם ״מתים״ על עבודה על רכבי אספנות/ישנים מכיוון שאין להם את הציוד המתאים וגם את היכולת והזמן להשיג חלקים במידת הצורך ולכן זה לא כלכלי/ריווחי עבורם.

אני אדבר איתו שוב מחר. לא מאמין שהוא יתחייב לי שהרכב יניע עד סוף השבוע אני בספק רב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

נו מה קורה בנאדם, שכחת לעדכן ? יש התקדמות כלשהי עם הרכב? אין מצב שעדיין לא הצליחו להתניע אותו(אם עובדים עליו בכלל), במידה וכלום עדיין לא מתקדם ממליץ לך מאוד לגרור את הרכב למקום אחר, כנראה נפלת על מוסך לא מיקצועי ואולי גם ללא תנאים וכלים מתאימים לאבחון תקלות ברכב מהסוג הזה ובוודאי שללא רצון והתאמצות לפתור לך את הבעיה  שעשה ״טובה״ שבכלל קיבל את הרכב.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, much כתב:

נו מה קורה בנאדם, שכחת לעדכן ? יש התקדמות כלשהי עם הרכב? אין מצב שעדיין לא הצליחו להתניע אותו(אם עובדים עליו בכלל), במידה וכלום עדיין לא מתקדם ממליץ לך מאוד לגרור את הרכב למקום אחר, כנראה נפלת על מוסך לא מיקצועי ואולי גם ללא תנאים וכלים מתאימים לאבחון תקלות ברכב מהסוג הזה ובוודאי שללא רצון והתאמצות לפתור לך את הבעיה ועושה טובה שבכלל קיבל את הרכב.

כי אין מה לעדכן לצערי :(

אני צריך לגרור אותו בקרוב פשוט יש לי עומס גדול בעבודה ואני מחפש מוסך חילופי שעוד לא מצאתי.

מחר כנראה הולך לבדוק מוסך בתל אביב CMI התקשרתי למוסך אחר הוא אמר לי שהוא מומחה לרכבים כאלו.

עריכה אחרונה על ידי renault5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מוסך cmi מומחה לרכבים מתוצרת אמריקה ומאוד מיקצועי וככל הנראה יכול לפתור לך את הבעיה, אבל בכל מקרה הייתי ממליץ לשאול אותו קודם בטלפון לפני הגרירה אליו אם הם בכלל מעוניינים לטפל ברכב ישן מהסוג הזה.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...