Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנת פנסים ראשים יד שניה באינטרנט מחו"ל, האם אפשרי? והאם הם יתאימו לרכב שלי? (308 דור 2)

Gavrik
שימו לב! השרשור הזה בן 814 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חקרתי קצת בנשוא הזמנת פנסי רכב מחו"ל והבנתי שצריך שהפנס יעמוד בתקן E, השאלה היא איך מוכיחים שהוא עומד בתקן? האם המדבקה על הפנס (כמו בתמונה) מוכיחה את הנ"ל או שצריך להיות עוד משהו (מסמך או סימון אחר?)
השאלה השניה היא מה המכס אומר בעניין הזמנה של חלקים משומשים? האם תהיה בעיה להזמין פנסים משומשים עם דפקט קל (שפשוף)?
*דבר נוסף ראיתי שהפנסים מיוצרים אחד ב2019 ואחד ב2017 אני יודע שהדגם של הרכב עבר מתיחת פנים איפושהו במהלך 2017 האם אפשר לבדוק אם הפנסים הנ"ל יתאימו לרכב שלי? (308 אקטיב 2014)

image;s=1000x700
image;s=1000x700

image;s=1000x700

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי - ה E שיש על הפנסים - זו האינדיקציה לתקן ייצור אירופי המתאים לארצנו.

מעבר לזה - תבדוק מה המק"טים של פנסים לרכבך (בטוח שמישהו כאן יוכל לומר לך היכן).

תזמין רק פנסים באותו מק"ט.

שים לב - ישנן ארצות שבהן נוסעים ב"צד הלא נכון" (בריטניה למשל), אז לא מומלץ להזמין משם (בכל מקרה - לפי מק"ט נכון אתה אמור לקבל חלק מתאים למקור ולא חלק "בריטי").

איזה דפקט יש בפנסים ? עד כמה משמעותי ?

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך מאוד להזהר בשני היבטים: 1) בחירת החלק המתאים. 2) תהליך היבוא.

1) לעניין בחירת החלק המתאים יש אתרים בהם אתה מכניס את מספר הזיהוי של הרכב התהליך היצור VIN ושם נתן למצוא את המק"ט המדויק של הפנס.

2) לעניין תהליך היבוא. אני לא יודע כמה אתה התנסת ביבוא חלקים לרכב מחו"ל. אני לא מנסה להפחיד כאן, אבל אתה עלול להדרש לתהליך עמילות מכס מורכב יותר הכולל את הצורך להוציא אישור ממשרד התחבורה, וזה עלול לייקר לך משמעותית את העלות הכוללת. זה קצת שונה מקניה באליאקספרס.

לדעתי שווה לך לפני הכל לבדוק כמה יעלה בארץ פנס מפירוק או חלופי. יש כמה סוחרים שמחזיקים מגוון גדול של פנסים. אולי שווה לוותר על חווית היבוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות.
1)לצערי הפנס שמותקן ברכב שלי הוא פנס רגיל מדרגת האבזור הכי נמוכה, לכן המק"ט שלו שונה וגם אם אמצא את הפנס שלי לפי מספר הVIN זה יהיה אותו פנס. הפנס שבתמונה הוא פנס שהתחילו להתקין ברכב לאחר מתיחת הפנים.
2)הפנסים שלי בסדר גמור הסיבה שאני חושב להחליף אותם זה בגלל מראה, לכן אני חשבתי להזמין את הפנסים שלאחר מתיחת הפנים במיוחד שהמחיר דיי זול (600 ש"ח לזוג לםני שילוח ומכס)
3) הדפקט הוא מה שרואים בתמונה שפשוף על הפלסטיק של הפנס לדעתי אפשר להעלים כמעט לחלוטין עם פוליש.
4)בארץ מדובר בחלק לא נפוץ לכן גם המחיר בהתאם. (2000+)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לגבי התאמה תחחש בפורומים בחו"ל אם מישהו עשה כזה פרוייקט. יכול להיות שהחיבורים שונים, יכול להיות שהפתחים והצורה הכללית של הפנס שונה, יכול להיות שצריך להתעסק בתוכנה., לא יודע היום הכל מסובך :)

בנוגע לקניה וליבוא, אם יש סימן E אין שום בעיה ליבא פנס, גם משומש, מניסיון. מה שכן, כנראה תצטרך לשלם מכס בגלל העלות.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 814 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...