Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייבוא אלטנטור לרכב אפשרי ? מצריך אישור מסויים ?

As-21
שימו לב! השרשור הזה בן 872 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לייבא אלטרנטור בעייון במסמך של משרד התחבורה  מוצרי תעבורה דרישות חובה - דרישות תקן

אלטרנטורים אינם מופיעים ברשימה בטבלאות השאלה שלי אם אינם מופיעים אז הם אינם צריכים אישור תקן, אישור משרד התחבורה או אישור מעבדת רכב ?

הוא כן מופיע ברשימת החלקים המשומשים ואין שום דבר בחלק של דרישה לשחרור מהמכס האם זה אומר שאין דרישה גם לחלק חדש ?

אני מתייחס למסמך הבא:

https://www.gov.il/BlobFolder/policy/import-policy/he/import_demands_7-21.pdf

אשמח לשמוע ניסיונכם בנושא.

JVC KW-AVX836

Hertz HSK-165XL @ Celestra FA475x

DC Audio Level 5 m2 12 inch @ DC Audio 3.5K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה שירות עמילות מכס של הדואר שלחו לי שאני צריך  להביא אישור מעבדת רכב כדי לשחרר את החבילה.

איך אני אמור להתנהל איתם בנושא ?

לשלוח להם את המסמך שהבאתי פה בלינק ולהגיד שזה לא מופיע שם ואף מופיע ברשימת חלקים משומשים שאפשר לייבא בלי אישורים כלשהם ?

עריכה אחרונה על ידי As-21

JVC KW-AVX836

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 שעות כתבת שאתה מתכוון לייבא אלטרנטור ועכשיו אתה כותב כיצד להתמודד מול עמילות המכס על מוצר שכבר רכשת. מה קורה פה ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון אני רוצה לייבא אלטרנטור לא טענתי שלא הזמנתי עדיין אולי לא התנסחתי נכון וברור בהודעה המקורית שלי על כך אני מתנצל.

רציתי לברר אם הטענה שלהם נכונה כי ממה שאני קראתי במסמך ששמתי פה לפני ההזמנה שלי לא היה שום אזכור כזה ורציתי לשמוע

את הדעות והניסיון של אנשים עם ייבוא חלפים לאוטו.

ואחרי שענו לי אני רוצה לברר כיצד אני יכול להתנהל מול עמילות המכס ולערער על הדרישה שלהם.

עריכה אחרונה על ידי As-21

JVC KW-AVX836

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשום להם משהו בסגנון: "נרכש אלטרנטור. בהתאם למסמך XXX המצ"ב, אין צורך באישור מעבדת רכב. אם קיימת ברשותכם הוראה אחרת לחלק, אבקש לקבלה". אם רכשת חלק חדש, תתייחס לטבלה בהתאם. ואם משומש אז גם. אל תעשה בלאגן בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 872 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...