Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעה ללא נוזל קירור- ייעוץ על נזקים

Bicycle
שימו לב! השרשור הזה בן 918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבקש ייעוץ על תקלות אפשריות ברכב פיאט פנדה 2011 ידני, לאור נסיעה ללא נוזל קירור במשך כמה זמן. 

מחר אני ניגש למוסך ואעזר במידע שיש לי כאן כדי להבין יותר טוב סוג טיפול כמו גם עלויות.

במהלך נסיעה היום נדלקה נורית חייוי על התחממות מנוע. עצרתי לכמה דקות ועקבתי אחר מד חום המנוע, ועם ירידתו המשכתי בנסיעה- בערך עשר דקות. (בפועל הייתי צריך להמתין זמן רב ולמלא במים.). מזל שלא קרה דבר. 

עם חזרה הבייתה- חיכיתי שהמנוע יתקרר ומילאתי באנטי-פריז.

המתנתי לערב לנסיעת בדיקה: חום המנוע תקין- אינו חוצה את רף האמצע, אך הרכב מתאמץ יתר על המידה בפעולת קירור, ומלווה ברעש ממסנן האוויר. כמו כן, יש ריח חריף של נוזלים חמים- (אין דליפה)

'מזגן' הקירור נדלק ונכבה לעיתים קרובות מאוד- לאחר נסיעה של כמה דקות כל דקה בערך. 

היסטוריית טיפול:

מולא בנוזל קירור באוגוסט. רעש על קירור מאומץ החל לפני שבוע וחצי

המון תודה

עריכה אחרונה על ידי Bicycle
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא ערב לך שלא נגרם נזק. חום עלול לפגוע בראש המנוע, ובכל חלק נע שמתחמם. מתכת שמתחממת מתרחבת וגורמת לחיכוך מוגבר. אמנם לא רק המים מעבירים את החום, אלא גם השמן - אבל מים הם אמצעי הקירור העיקרי. אממה, אם המים הם רגילים, לא רק שהם לא עושים את העבודה - אלא פוגעים במנוע: משקעי אבנית, קורוזיה ועוד.

סביר להניח שאם ינקו את המערכת יתחילו כל מיני נזילות שהיו סתומות עם הלכלוך, מה שיגרום לתקלות חדשות ומעמיד בספק את כדאיות התיקון.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...