Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרט שתפס את עיני בהסכם הזמנה

malloc
שימו לב! השרשור הזה בן 972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

ביצעתי הזמנה לרכב חדש ובמעבר על הסכם ההזמנה אני רואה ששנת יצור הרכב היא 2019 ושנת עליה לכביש היא 2021. האם זה אומר שהרכב עמד שנתיים (אולי קצת יותר, אולי קצת פחות) במחסן כלשהו, או שיש משמעות אחרת לסעיף "שנת יצור"?

במידה והוא אכן עמד שנתיים - האם זה מקובל, האם יש לכך השלכות כלשהן?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה על זה דיון פה בפורום:

בגדול, בתור אחד שמחזיק רכב שעמד שנתיים+ בבונדד (מחסן של היבואן, אנאעארף) - הבעיה העיקרית היא צמיגים, מצבר ועוד כמה חלקי גומי אחרים ברכב ואם הוא עמד בשמש - גם קילופי/דהיית צבע אפשריים אך נדירים. שום דבר שתיקון באחריות לא אמור לסדר.

מעבר לזה, יכול להיות שאחרי זמן מסוים שהרכב עומד כדאי להתעקש לבצע החלפת שמן טרם המסירה, כי איכות השמן יורדת גם כשהרכב לא נוסע.

עריכה אחרונה על ידי nadavd4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה לי תלוי אם זה 0 ק"מ או שיש עליו כמה עשרות(או מאות), לא?

בכל מקרה אם הייתי קונה רכב חדש לא הייתי מסכים לקבל אחד כזה שעמד בלך-תדע-איפה שנה-שנתיים (אולי עמד באיזה מגרש במזח ושנתיים המלח אוכל אותו?, עזוב אותי.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר - עניין של מחיר, שצריך לשקף את היות הרכב לא חדש ואפילו מדגם קודם.

בתקופת הקורונה אפשרו ליבואנים למכור רכבים ליד ראשונה עד 18 חודשים מייצורם, לאחרונה זה הוחזר ל-12 חודשים המוכרים זמן רב. 

מעניין האם מדובר ברכב שיוצר ב-2019, או שמדובר ברכב משנת הדגם 2019, שאפשר שיוצר אי שם במחצית השניה של 2018, ולמעשה הוא בן 3. כמובן שבמקרה זה לא תהיה היד הראשונה אלא השניה (לפחות) - הרכב יצטרך להיות רשום על שם היבואן או מישהו אחר.

כדי להשלים את התמונה כדאי שתספר באיזה רכב ודגם מדובר, ממי נרכש (יבואן, מגרש, חברת ליסינג), ובאיזה מחיר ותנאים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט
בתאריך 27.7.2021 בשעה 17:39, sperial כתב:

כדי להשלים את התמונה כדאי שתספר באיזה רכב ודגם מדובר, ממי נרכש (יבואן, מגרש, חברת ליסינג), ובאיזה מחיר ותנאים

רנו קליאו מהיבואן, מחיר מחירון. בתור לקוח ההרגשה מאוד לא טובה. לפי ההזמנה אני יד ראשונה ונאמר לי ע"י סוכן המכירות שהם יכולים להחזיק רכב עד 18 חודשים מתאריך השחרור מהמכס, ולא תאריך היצור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מדובר ברכב שנמכר לפי תקנות הקורונה. מבחינת היצרן מדובר בפיגור של לפחות שתי שנות מודל, אולי אפילו שלוש. אין סיבה לקנות את הרכב בלי לקבל הנחה משמעותית מאד.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמט שנאמר, גם אני לא הייתי משלם ממיטב כספי על רכב חדש שהשתזף שנתיים בשמש הישראלית, כולל האבק וכל המרעין בישין הנלווים, אלא אם מדובר בהנחה יפה והחלפת שמן ופילטר ואולי צמיגים

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...