Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גלגל אחורי באופניים עושה שמיניות ולא מאוזן. מי מסדר את זה?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מכוון שפיצים, עובד בימי שלישי ושישי, בהוד השרון. אם זה מתאים לך תבוא בכיף. עלות לגלגל אחורי של חשמלי זה 100 שקלים, מוכן לעשות לך בפחות כחבר פורום.

אבל לא בטוח שכל גלגל אפשר ליישר ולאזן, אני אומר מראש.

אגב, אל תנסה לבד. בלי הידע והכלי הנכון (ובוודאי שאחד שקנית ב5 שקלים ישחק בניפל הראשון שתנסה לסובב), אתה רק תגרום יותר נזק...

עריכה אחרונה על ידי EliC25
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך האופניים שטנר 5.בזמנו הם טיפלו יפה באופניים של הילדים. מתעסקים גם בחשמליות.

• אהבתי 1

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, vadim6385 כתב:

אם אתה נוסע על הכביש נגד כיוון התנועה, ומרכיב עוד שני ערסים, מה זה משנה אם יש שמינית בגלגל או לא?

הסוסים כבר מזמן ברחו מהאורווה.

אופניים חשמליים זה הכלי להשתולל לנסוע באדומים מדרכות. מה שבא לך.

תחשוב שיש לך רכב ללא מספר או טוב יותר, רכב עם מספר זיהוי קונסולרי. באמת הייתה עומד כמו כולם? יש לך VIP פאס, תעבור תיסע תגיע.

אני לא בעד. זה מה שאני רואה. כבר רשמתי פה לפני שנתיים+ שאני בירושלים, ברחוב יפו על פסי הרכבת הקלה הייתי הולך עם האופניים ולא רוכב עליהם וכולם ליידי עפים על 40 קמ"ש. בסופו של דבר אמרתי מה אני אהבל? יאללה, גם אני אחרי העדר. אין אכיפה או שלא מעניין את המשטרה. לפני כמה זמן, ליד בניין כלל, אני עומד עם האופניים ברמזור אדום. עובר אותי רוכב אחר, בלי קסדה, באדום, לוקח שמאלה לכיוון שוק מחנה יהודה ויש שם ניידת תנועה! לא פחות לא יותר, אמרתי הנה, ינקנקו את הרוכב {גם לפחות תכבד קצת את המשטרה, ראית ניידת. רד מהאופניים, שים קסדה, אל תעבור באדום- ממש נסע כמו גדול } ולא עשו לו כלום, כאילו אוויר.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוכבי אופניים רגילים עשו את זה הרבה לפני אופניים חשמליים, פשוט לא היה להם מספיק כח ברגליים להשתולל יותר מדי.

לא פעם ולא פעמיים ראיתי מכוניות ואופנועים עוצרים ברמזור אדום, וכבודו רוכב אופניים ממשיך או בכלל עוקף מימין וחותך שמאלה.

כששמו מנוע שנותן לך ביצועים של רוכב טור דה פראנס בלי להזיע, זה נהיה הרבה יותר גרוע.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.6.2021 בשעה 18:29, eladns כתב:

הלכתי כמה מקומות בירושלים. צחקו עליי. אמרו לי כולם נוסעים ככה

תרבות "בעלי המקצוע" החאפרים בשלוש מלים. לצערינו זה חזק גם בתרבות המוסכים. "אחי, לא צריך, חבל על הכסף. תיסע עם הנורה דולקת, זה בסדר".

בא לקוח, רוצה לשלם כדי לקבל עבודה, מקבל צחוק בפרצוף. 

אפשר להשתגע. 

לפני 23 שעות, eladns כתב:

ננצל רגע את הבנתכם, איך קוראים לשפיצים של האופניים אם אני רוצה להזמין?

מה זאת אומרת? קוראים להם "סיחים". אפילו התל אביבים יודעים 😄

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, שביט כתב:

מה זאת אומרת? קוראים להם "סיחים". אפילו התל אביבים יודעים 😄

אני קורא לזה חישור 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם @EliC25
כיוון גלגל מצריך מיומנות,

כל מכנופן שיודע דבר וחצי דבר אמור להצליח לכוון את הגלגל כל עוד לא מדובר בשמיניות רציניות מידי או מצב של גלגל "ביצתי" מה שאומר שנפגע החישוק עצמו.
מציע לא ללכת לחפש כלי לכיוון שפיצים ופשוט לתת למכנופן לתפעל את זה,

כל חנות אופניים באיזור רחוב החשמונאים בתל-אביב מעסיקה מכונאי אופניים מיומנים, תבחר - בהצלחה.

• אהבתי 1

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...