Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרצדס בי קלאס 2015 מסוחר רכב

pronella
שימו לב! השרשור הזה בן 1067 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

לאחרונה פשפשתי במודעות באתר יד 2 בחיפושים אחר בי קלאס. שמתי לב שמלבד מוניות אין היצע לרכבים האלה עם הצורה העדכנית (2015-2019) עם ק"מ סביר.

הרכב הפרטי היחיד שמוצע למכירה שנחשב אלטרנטיבה טובה עבורי(ועוד דגם אורבן :D ) הוא מידי סוחר.

הסוחר לא ציין שהוא סוחר רכב במודעה וגם לא בטלפון.

נסעתי מרחק של חצי שעה מביתי בכדי לראות את הרכב, התלהבתי מאוד, הרכב מודל 2015 עם 95K ק"מ, שמור מאוד מבפנים וגם מבחוץ.

החלטתי שאני הולך על העסקה ולבסוף נזכרתי שצריך להנמיך את הלהבה שבוערת בי ולהתאפס, שידרתי רוגע מבחוץ ובתוכי כבר ידעתי שהרכב שלי.

ביקשתי לראות רישיון רכב, הסוחר ציין במודעה שהרכב יד 2, בפועל ראיתי שהרכב 02 בעלים קודמים. הדבר הבא ששמתי לב אליו הוא שם בעל הרכב, שם שונה מהמוכר שעומד מולי, שאלתי מה פשר הדבר והוא אמר שהשם רשום על עובד שלו.

לאחר מכן ראיתי שהרכב משועבד ויש בעלים נוספים(אשתו של המוכר הקודם). שאלתי אותו אם הרכב בבעלות החברה שלך אז למה הכנסת גם את אשתו של העובד שלך לבעלות על הרכב, לאחר מכן הוא התוודה בפניי שהוא סוחר.

פתחתנו ברגל ימין וסיימנו ברגל שמאל, הסתובבתי אמרתי לו להתראות בנימוס ונפרדו דרכנו.

ישנתי על זה לילה ושאלתי את עצמי, אולי השד לא כזה נורא? אם ניקח את הרכב לבדיקה, השלדה תצא נקייה, אהבתי את הרכב, אז למה לא בעצם?

המחיר שהוא מבקש עליו 64 אלף סופי, מחירון לוי יצחק 65, מחירון אתר יד 2 71 אלף.

כרגע אין לי אלטרנטיבה אחרת? מה הייתם עושים במקומי?

תודה מראש!

Seat Leon FR 2.0TSI

6speed manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאלו נתונים יפים כפי שאתה מתאר ועוד לרכב שאין היצע ממנו, לא נראה לך מוזר שהרכב הגיע לסוחר?

תוסיף את כל השקרים, זה צריך להדליק לך איזו נורה אדומה.

סתם בשביל הכיף, תבקש ממנו דוח סליקה של הרכב.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוח סליקה טרם לקיחת רכב לבדיקה זה רעיון מעולה.

איזה דברים לדעתכם הוא יכול להסתיר?

בדיקת משכון לרכב עשיתי, דוח סליקה אבקש.

בדיקת רכב במכון בדיקה אעשה כמובן.

העברת בעלות טרם העברת התשלום יהיה תנאי לעסקה.

האם יש משהו שאני מפספס?

Seat Leon FR 2.0TSI

6speed manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב כפי שציינו מעלי רכב שהגיע לסוחר עם נתונים טובים זה מחשיד אבל לא פוסל,

מבחינתי מה שפוסל זה שהוא ניסה לשקר במקרה כזה מבחינתי אין יותר אמון - ממשיך לחפש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראש אומר לברוח, הלב אומר לנסות לבדוק לעומק.
ככה קניתי לפני עשור אוקטביה rs...כל תמרורי האזהרה היו שם, אבל הרכב היה נדיר (פחות מ 20 יחידות בארץ).
אז עשיתי את הבדיקות שלי, לא התפשרתי על שני סימני השאלה הבולטים בעסקה הספציפית ההיא וקניתי...יצא בסדר גמור.

הבעיה היא שסוחר שמשקר לגבי היותו סוחר, עושה זאת או ממניע פלילי (מסתיר משהו), או שנמאס לו שאנשים פוסלים רכב בגלל שנמכר ע"י סוחר.

יש לא מעט סוחרים עצמאיים שמתרכזים ברכבים המיוחדים שגופי טרייד אין גדולים לא יודעים או מעוניינים להתעסק בהם...אבל אלו רכבים עם שוק קטן אבל נאמן (B קלאס יכול להכנס תחת הקטגוריה הזו).

תתחיל מהכלים שיש לך...לפי הסדר:
דו"ח סליקה
הסטוריית בעלויות
הסטוריית טיפולים
בדיקה במכון בדיקה מטעמך
בבדיקה שיחיפשו עדויות להצפה

בהצלחה.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההתייחסות.

llaavvii - אם אני בודק הכל כמו שצריך, מה אני צריך את האמון שלו? אני במילא לא מאמין באף מוכר.

casper - תודה רבה העלית נקודות מעניינות.

איך אוכל לבדוק מיהן הבעלויות הקודמות?

בנוגע להצפה, אם בדקתי דוח סליקה אז אין צורך לחשוש מהצפה לא? הרי הייתי רואה תביעה גדולה בדוח הסליקה.

תודה רבה

Seat Leon FR 2.0TSI

6speed manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@pronella

פחות מסכים,
אני מכרתי רכב לפני כמה חודשים שצרך שמן בצורה פחות סבירה מהרצוי לטעמי, במוסך טענו שהכל בסדר,
בבדיקה המנוע יצא בסדר גמור ולמרות זאת שהודעתי לאנשים רובם ברחו, האם אני מסתיר פרט כזה - ממש לא, 
שוב יש מצב שאכן אחרי כל הבדיקות הכל יצא בסדר ותהנה מהרכב אבל האם זה שווה מאמץ (שיכול להיות שבסוף גם תגלה שאתה לא רוכש) שמראש אתה יודע שיש סימני שאלה? תלוי בך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההתייחסות.

llaavvii - אם אני בודק הכל כמו שצריך, מה אני צריך את האמון שלו? אני במילא לא מאמין באף מוכר.

casper - תודה רבה העלית נקודות מעניינות.
איך אוכל לבדוק מיהן הבעלויות הקודמות?
בנוגע להצפה, אם בדקתי דוח סליקה אז אין צורך לחשוש מהצפה לא? הרי הייתי רואה תביעה גדולה בדוח הסליקה.

תודה רבה
רק בעל הרכב יכול להוציא הסטורית בעלים בעמדת רשיומט.
לגבי הצפה...יכול להיות מצב שביטוח לא הוכנס לתמונה, ואז דו"ח מרכז הסליקה לא יראה כלום. זה תרחיש קיצוני, אבל בדיוק בסדקים כאלו נכנסים סוחרים מפוקפקים.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1067 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...