Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פקס. מאיפה אני אקריץ פקס עכשיו??

אורח לרגע
שימו לב! השרשור הזה בן 1161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מאוד מעניין אותי למה בנקים עובדים עם פקס ולמה מתעקשים על זה.

אני יודע שיש חוק שמחייב משרדי ממשלה להפסיק עם הבדיחה הזאת, אבל הוא לא חל על בנקים (ואולי עוד גופים). 

אז סבבה- מותר להם. זה עדיין לא מסביר לי למה הם מתעקשים על המכשיר הפרימיטיבי הזה? 

במקשתי פירוט של משהו מהבנק כרגע. האפשרויות הן: דואר ישראל, שליחה לסניף שלי או פקס. יש לציין ששליחה לכתובת או לסניף לוקחת יותר זמן. 

מה הבעיה שלהם לשלוח באימייל? מה הם מרוויחים מהפקס?

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, om2 כתב:

הם מתעקשים על זה כי במייל ניתן בקלות לשלוח דברים שעלולים לסכן את מערך אבטחת המידע

מחילה. לא ממש הבנתי.

לפני 8 דקות, קאררה כתב:

לא הכרתי. תודה. נדע לעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, om2 כתב:

במייל אני יכול לשלוח קובץ וורד לכאורה תמים. בפועל לשתול בתוכו תוכנה זדונית

חלאס נו. הכל פתיר. זו סתם דרך להעיק על שירותים שלא בא להם לתת.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הם נותנים את השירות. פשוט במקום ללחוץ על כפתור הם מעדיפים שהעובד ידפיס את הדפים ויכניס למעטפה.

זה לא שהם מתחמקים ממתן שירות כלשהוא.

הרי גם חברת האשראי שייכת בסופו של דבר לאותו גוף. בוודאות אנחנו יודעים שהם כן שמעו על הטכנולוגיה הזו שנקראת אימייל. מהם אני מקבל הכל במייל.

עריכה אחרונה על ידי אורח לרגע
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את "חוק הפקס" אבל אני לא זוכר אם כללו בו את הבנקים או שהחריגו אותם.
בכל מקרה, יש את "נמאס מהפקס" שאוהבים לעשות שיימינג לבנקים שעדיין דורשים דברים בפקס:
https://www.mako.co.il/nexter-consumerism/Article-72656be8f5c3c61026.htm

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע באיזה בנק אתה, אבל בלאומי למשל, כמעט כל פניה ניתן לסגור מול בנקאי אישי או דרך המוקד 

הפקס הוא פשוט עוד דרך שאתה יכול לתקשר איתם, זה לא מנע מפיתוח דרכי תקשורת מתקדמים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר של לאומי אתה יכול לראות את כל תנועות העו"ש משלוש השנים האחרונות.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...