Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך הצמיגים של Fronway

sasa_204
שימו לב! השרשור הזה בן 1165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, Igalz כתב:

הבעיה הכי גדולה עם צמיגים מחור#נים היא שלא מרגישים שום דבר נורא בנסיעה מנהלתית, לכן גם הם כלכך פופולארים בארץ, כי בשביל הפרש של 100 שקל פעם בכמה שנים איש לא חושב "מה אם".

היכן כן מרגישים את ההבדל?! כאשר אתה באמת צריך אותם. כלומר בבלימת חירום או בתמרון חירום.

הבדל של חצי מטר בבלימת חירום זה הבדל בין יום רגיל בדרך לעבודה, לבין תאונה שדורשת החלפת חצי מחלקי הפרונט שלך. או לחילופין ילד בבית חולים.

הבדל של מטר בבלימת חירום, זה כבר יכול להיות הבדל בין רכב תקין לרכב טוטאלוסט. או לחילופין ילד בחדר גופות.

יש לציין גם, עבור אותם צמיגים סינים שכן עברו מבחנים, אם הביצועים עוד איכשהו נסבלים כשהצמיג חדש, בדיקות הראו שהצמיגים מזדקנים הרבה יותר גרוע מהמקבילה שלהם מהמותגים המוכרים.

לכן אם צמיג ממותג מוכר הייתי מחליף נניח פעם ב4 שנים. צמיג סיני אלום שם לא הייתי משאיר על הרכב יותר משנתיים. גם אם בעין הוא ניראה סביר.

ואז בעצם כל החיסכון במחיר הקניה הולך לפח עם ריבית דריבית.

לי היו צמיגים מקוריים על הרכב של חברת Dunlop
החזיקו שנתיים וחצי עד השחלפתי קדמיים אתמול, צמיג נסדק. אני הכי שומר על הרכב מטפח אותם בג'ל איכותי. הרכב כל הזמן בצל. נוסיע בעדינות. ולמרות כל זאת תם זמנם.

עריכה אחרונה על ידי sasa_204
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 5 שעות, ליסינג בצער כתב:

לא משנה כמה המוכר מספר על תקנים (אני יכול להצהיר שיש לי תקן גלקטי...) וכו' - זה רק אומר שהוא מרוויח על הצמיג הזה יותר.

מחזק ומעלה בריבוע

שני משפטים חביבים על מוכרי צמיגים- "זו חברת בת של פירלי/ קונטיננטל/ מישלין"

ו"יש לזה תקן אירופאי".

מחרטטים חירטוטים והלקוחות בולעים את זה. אני חושב שזה אחד מהמקרים היחידים שהלקוח רוצה לקנות והמוכר רוצה למכור את הזול ביותר, כאמור, בגלל שולי הרווח על הצמיגים האלה.

ציטוט חביב עליי שהופיע כאן לפני כמה שנים בפורום אספנות- "יש צמיגאי, ויש פנצ'ר מאכר". ודי לחכימא ברמיזא.

סעו בזהירות

עריכה אחרונה על ידי שביט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה פעמים הקשר היחיד בין "חברת בת של..." ל"חברת אם" זה שהיבואן המקומי מייבא את שני המותגים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. קנית צמיג זבל סיני.
2. להבא - עדיף להתייעץ לפני ולא לסמוך על פנצ'ריות.
3. ההבדלים יהיו בעיקר באחיזה על רטוב, נוחות נסיעה, שקט ויחמירו עם השחיקה של הצמיג.
4. מקווה שהצמיג שקנית הוא צמיג קיץ ולא M+S (בוץ ושלג) שפוגשים לא מעט בזבל הסיני שמייבאים לפה.
5. למרוח ג'ל על הצמיגים כדי שיהיו יפים זו כנראה הסיבה שהתייבשו לך צמיגים שחונים בחניה מקורה אחרי פחות מ3 שנים.

• רעיון טוב! 2

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, shellcase כתב:

5. למרוח ג'ל על הצמיגים כדי שיהיו יפים זו כנראה הסיבה שהתייבשו לך צמיגים שחונים בחניה מקורה אחרי פחות מ3 שנים.

"גיל"- הכוונה לספריי STP קצף שמרססים על הצמיג?

או לחומר אחר שנותן ברק לצמיג?

בכל אופן, על כל החומרים הללו מציינים במפורש, שחוץ מהיופי שהם מוסיפים, הם שומרים על צמיג.

ואם הם לא יעילים, מדוע ממשיכים חהשתמש בהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהנסיון שלי כל ספריי הסיליקון הזולים בסגנון אוטודיפו שעושים את הצמיג 'שחור ונוצץ' - מייבשים את הגומי. ולגבי מה מצויין - על דיאט קולה מצויין שהיא דיאט, ואיכשהו רוב האנשים ששותים אותה שמנים.
האם יש חומר 'של הביוקר' שלא פוגע בו? יתכן מאד, יש לנו תת-פורום שלם לנושאים האלה.

לגבי למה ממשיכים להשתמש בו? מאותה סיבה שאנשים שופכים גולד-לייבל למנוע, מרססים ספריי סקאיי על הדשבורד וקונים צמיגים סיניים.
לא מבינים\לא רוצים להבין\סומכים על המוכר בחנות שמבין אפילו פחות מהם אבל מחרטט בבטחון.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, shellcase כתב:

מהנסיון שלי כל ספריי הסיליקון הזולים בסגנון אוטודיפו שעושים את הצמיג 'שחור ונוצץ' - מייבשים את הגומי. ולגבי מה מצויין - על דיאט קולה מצויין שהיא דיאט, ואיכשהו רוב האנשים ששותים אותה שמנים.
האם יש חומר 'של הביוקר' שלא פוגע בו? יתכן מאד, יש לנו תת-פורום שלם לנושאים האלה.

לגבי למה ממשיכים להשתמש בו? מאותה סיבה שאנשים שופכים גולד-לייבל למנוע, מרססים ספריי סקאיי על הדשבורד וקונים צמיגים סיניים.
לא מבינים\לא רוצים להבין\סומכים על המוכר בחנות שמבין אפילו פחות מהם אבל מחרטט בבטחון.

חבר אני לא שם ג'ל זבל 
זה  ג'ל איכותי תוצרת ארה"ב של חברת chemical guys המובילה בתחום
החניה לא קרה 
נאלצתי להחליף כיוון היה לי פנצ'ר
למען האמת הצמיגים נוסעים טוב מאוד לא הרגשתי משהו לא בסדר עוצרים בזמן אפילו על רטוב

עריכה אחרונה על ידי sasa_204
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, sasa_204 כתב:

חבר אני לא שם ג'ל זבל 
זה  ג'ל איכותי תוצרת ארה"ב של חברת chemical guys המובילה בתחום
החניה לא קרה 
נאלצתי להחליף כיוון היה לי פנצ'ר
למען האמת הצמיגים נוסעים טוב מאוד לא הרגשתי משהו לא בסדר עוצרים בזמן אפילו על רטוב

אף אחד פה לא לרעתך, מנסים לעזור לך ואתה מתעקש שמה שקנית הוא בסדר.

יש לך מאזדה 3 - לא פורשה 911 GT3 - לכן סביר להניח שמדובר במידה קטנה, אז ההבדל במחירים הוא זניח - לכן לא מבין למה לא להשקיע את ה-100 שקל הנוספים

וללכת על חברה איכותית ומוכרת שיש עליה ביקורות מאשר חברת עלומת שם.

אני משער שמה שקרה לך (וזה קרה לרבים אחרים פה בעבר וגם לי) זה שאין לך ניסיון בזה ודחפו לך את הצמיגים האלה.

• אהבתי 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, sasa_204 כתב:

תקרא שוב בכובד ראש את מה שכתבתי לך (ציטוט למטה). בעיקר את הפיסקה השניה. כאשר 4 שנים או שנתיים זו רק דוגמא, הכוונה היא לחצי זמן.

בתאריך 30.1.2021 בשעה 08:38, Igalz כתב:

היכן כן מרגישים את ההבדל?! כאשר אתה באמת צריך אותם. כלומר בבלימת חירום או בתמרון חירום.

הבדל של חצי מטר בבלימת חירום זה הבדל בין יום רגיל בדרך לעבודה, לבין תאונה שדורשת החלפת חצי מחלקי הפרונט שלך. או לחילופין ילד בבית חולים.

הבדל של מטר בבלימת חירום, זה כבר יכול להיות הבדל בין רכב תקין לרכב טוטאלוסט. או לחילופין ילד בחדר גופות.

יש לציין גם, עבור אותם צמיגים סינים שכן עברו מבחנים, אם הביצועים עוד איכשהו נסבלים כשהצמיג חדש, בדיקות הראו שהצמיגים מזדקנים הרבה יותר גרוע מהמקבילה שלהם מהמותגים המוכרים.

לכן אם צמיג ממותג מוכר הייתי מחליף נניח פעם ב4 שנים. צמיג סיני אלום שם לא הייתי משאיר על הרכב יותר משנתיים. גם אם בעין הוא ניראה סביר.

ברגע שקראת את זה והפנמת, תמשיך ואל תתן לנו לבאס אותך, קנית אחלה צמיגים ותמשיך להנות מהם. רק תשמור לעצמיך את הפיסקה הזו בתת מודע, זה כל מה שאני מבקש.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה מרמז האות z אחרי מספר 45

215/45z/R18

כן רשום על הצמיג M+S

להבא אני יחליף למקוריים dunlop

אבל אני יכול להיות רגוע וזה ישרת אותי לא רע נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Z זה קוד מהירות
M+S ) בוץ+שלג )זה צמיג רב עונתי)
מיותר באקלים שלנו ופוגע בנוחות ושקט.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הצמיגים האלה יהיו בסדר גמור בשנה הראשונה. בחורף הבא כבר תתחיל להרגיש הבדל באחיזה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...