Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך הצמיגים של Fronway

sasa_204
שימו לב! השרשור הזה בן 1165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תקרא כאן.7965619e9b54d61bce4b40bc2e65babe.jpg

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אכן צמיגי ZR הם צמיגים למהירות גבוהה.
צמיג M+S הוא טעות חמורה בישראל, זה צמיג למזג אוויר קר, לתנאי שלג קל (לא שלג כבד בו נדרשות שרשראות). הייתי חושש מאד בעיקר בשיא החום של אוגוסט, הוא עלול להתחיל להתפורר פשוט כי הוא לא בנוי לטמפ' האלה.
בחיי שמי שדחף לך את הצמיג הזה צריך לאבד את הפרנסה.
המלצה ריאלית שלי: תחליף צמיגים לקראת החורף הבא, צמיג M+S עם דירוג ZR נשמע לי כמו עוד הנפצה סינית של איכות נמוכה אבל העיקר שיש את כל הפיצ'רים האפשריים.

אין צורך להיצמד ל'דאנלופ המקורי', מכמה סיבות: אין דבר כזה מקורי בצמיגים, אותו רכב יכול להימכר חודש מאוחר יותר עם צמיג אחר (אלא אם מדובר באיזה רכב מיוחד עם צמיגים מיוחדים).
דאנלופ - זה לא יצרן, אלא מדבקה שמיוצרת ע"י יצרנים שנים במדינות שונות, יש הבדל עצום בין הצמיגים השונים שלהם, למשל לארץ מגיע הFM800, צמיג נחות מאד שמיועד להתחרות בזבל הסיני (והאיכות לא רחוקה משם) ומגיע גם הSP-01 שהוא צמיג ספורטיבי לא רע בכלל.
לכשתחליט שנמאס לך לשחק רולטה רוסית עם צמיגים - תפתח כאן שרשור חדש ותקבל אחלה של המלצות בהתאם לתקציב (אם היית שואל היום הייתי ממליץ על GoodYear EfficientGrip Performance למשל).

• אהבתי 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.1.2021 בשעה 16:50, sasa_204 כתב:

אהלן 

איך הצמיגים של חברת Fronway
איזה חברה זאת?

אמנם כתבו לך את זה, אבל היו עדינים, וכנראה שלא לצורך. רוב הסיכויים שכל מי שמבין משהו לא היה נוגע בצמיגים האלה גם מטווחים של ציין לייזר של מטוס קרב. רמת האחיזה שהצמיגים האלה יספקו בכל מקרה שחורג מנסיעה ישרה ורגועה כל כך גרועות, שזה בפירוש מסכן אותך, את מי שאיתך באוטו ואת הסובבים אותך. במיוחד בהתחשב בכך שצפוי לנו כנראה עד האביב עוד לפחות גל סערות אחד. 

בתאריך 31.1.2021 בשעה 08:08, sasa_204 כתב:

למען האמת הצמיגים נוסעים טוב מאוד לא הרגשתי משהו לא בסדר עוצרים בזמן אפילו על רטוב

תוך שאני לוקח סיכון שתיעלב ותיכנס למגננה - אבל אם היו לך את הכלים להבחין בתכונות האחיזה שלהם, לא היית שואל את השאלה כי היית בא עם בסיס ידע אחר. הצמיגים שקנית מסוכנים. אם הממון בידך, הייתי מחליף שלשום.

• אהבתי 4

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה עצה אמיתית ואכפתית - סע להחליף לצמיגים נורמליים. נגיד של חברת קונטיננטל, מישלן, פאלקן או טויו. אפשר גם מקסיס, קלבר ואחרות. ואת העלות של זוג הצמיגים שיש לך עכשיו ראה בתור שכר לימוד. שיט האפנס. קשה לי להאמין שה-1000-2000 שקל האלה ישברו אותך כלכלית.

האופציה השניה היא, תוודא שביטוח התאונות האישיות/מקיף שלך בתוקף.

עזוב מהירויות גבוהות, אחיזה, סיבובים, שקט וכו'. תחשוב על דבר אחד - מרחק בלימה מ-80 קמ"ש בגשם.

• אהבתי 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה דוגמה למבחן שמשווה מרחקי בלימה (ועוד כמה דברים), התוצאות ברטוב מאד מובהקות וההבדלים עצומים.

הבדל של 22 מטר בבלימה ברטוב, זה 5 רכבים שלמים הבדל. פסיכי..

ביבש :

image.thumb.png.26ec28cea512f0dec8dd394234005b94.png

ברטוב : 

image.thumb.png.9be04601e4f3465d0e8b66bd09380d52.png

• אהבתי 1

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, misterb כתב:

הבדל של 22 מטר בבלימה ברטוב, זה 5 רכבים שלמים הבדל. פסיכי..

הנתון היותר מעניין, וחבל שהם לא ציינו אותו - הוא באיזו מהירות נסע הרכב עם הצמיגים הגרועים בנקודת העצירה של הרכב עם הצמיגים הטובים. 

לפי איזה מחשבון שמצאתי (ואנ'לא לוקח עליו שום אחריות כי אין לי מושג מי עשה אותו), בכביש רטוב 22 מטר (למרות שבסרטון אמרו 22.9, אבל אני אוותר לך. מה זה 90 ס"מ בין חברים) הם המרחק שיידרש כדי לבלום מ-45 קמ"ש. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כל הפחד הזה שאתם מפיצים
כאילו קניתי צמיגים של אופניים 
או כאילו הצמיגים יתפוצצו לי במהלך הנסיעה 
אני לא מקקש שתגידו לי שהצמיגים הם הכי טובים שיש או על 
לפחות ניתן לנסוע עליהן בלי חשש
תהיו אופטימים

עריכה אחרונה על ידי sasa_204
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 30 דקות, sasa_204 כתב:

תהיו אופטימים

אף אחד לא אמר שזה יתפוצץ לך באמצע הנסיעה.

החיסרון של הצמיגים האלה זה מרחק עצירה גדול יותר בבלימת חירום והגומי שמאבד מהר יותר את התכונות שלו. 

היתרון זה מחיר קניה זול.

אתה לא צריך לחיות בפחד, רק להיות מודע לדברים האלה ולהיזהר יותר בשמירת מרחק ובנסיעה בכביש רטוב. 

כמו שכבר אמרו לך, כדי לחסוך לעצמך את הדאגות האלה, קנה צמיגים איכותיים לכשיתאפשר לך. לדעתי לא יקרה כלום אם תסחב איתם שנה ואחרי זה תחליף.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sasa_204 כתב:

תהיו אופטימים

א. כמו שנאמר לעיל - אף אחד לא אמר שזה מה שיקרה, אבל זה משהו שיכול לקרות בסבירות גבוהה יותר עם צמיגים לא מוכרים וכנראה נחותים (על פי היסטוריה של מותגים עלומי שם מסין).

ב. שאלת על הצמיגים. ענו לך (לא יודעים וכנראה לא משהו). המליצו לך להחליף בהזדמנות למשהו בטיחותי יותר. אז מה הבעיה? אתה עדיין מתנהג כאחד שרוצה שכולם יהללו אותו שהוא עשה עסקה מדהימה ושכולם סביבך פראיירים שהם קונים מישלן/פירלי/יוקוהמה/קומהו/גודייר?

עריכה אחרונה על ידי ליסינג בצער

קיה ספורטאז' 2.0 ליסינג

סקודיאק דיזל Exclusive לזוגתי (כבר לא: יונדאי סנטה פה דיזל, אלתיאה דיזל - עדיין מתגעגעים)

ALFA ROMEO 75 TS - מוסבת כבר לא ☹️, מקורית כבר כן 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל לזרוק 600 שקל לפח 
אני יסע עליהם שנה 
בסוף השנה אני שם אותם אחוריים וקונה מחברה איכותית לקדמיים.
שאלה בבקשה
לפני קנייתם הצמיגים המקוריים שהיו על הרכב אחד מהם נסדק והרכב עדיין באחריות יצרן. יש מצב שהאחריות מכסה סדקים וכדומה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תוכל להוכיח שזה פגם ייצור ולא מכה שקיבלת. לא פשוט להוכחה. (כמה שנים עברו מאז הרכב יצא לאוויר העולם?)

היו מקרים (מכיר אישית) להחליפו צמיגים שהתנפחו/נסדקו לאחר כמה חודשים. לאחר כמה שנים

למרות שהרכב באחריות, יהיה קשה לשכנע את היבואן שהיה כאן כשל ביצור. 

לגבי צמיגים איכותיים, אני תמיד ממליץ להוסיף עוד כמה מאות שקלים, כדי לרכוש צמיגים איכותיים

לא שאני לא נפלתי בעבר על צמיגים סיניים זולים. (בהחלט כן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, sasa_204 כתב:

תהיו אופטימים

אתה צודק, סליחה.

יש מצב שלא תיכנס באוטו שלפניך כשתצטרך לבלום.

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...