Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי איוניק 2018-2019

LamboRJack
שימו לב! השרשור הזה בן 1193 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האיוניק מאוד אמינה, מניסיון אצלנו במשפחה איוניק 17 עד היום לא הייתה אף התראה רק טיפולים שוטפים בחברה במחירים סבירים מאוד, כ-700 שח לטיפול קטן ו1100 לטיפול גדול. 

הרכב מגיע עם אחריות מקיפה ל5 שנים ו7 שנים על הסוללה. 

לא מכיר את עלות הסוללה אבל נתון של 17,000 שח הוא בהחלט לא רלוונטי. 

נוסעות עשרות אלפי איוניקים על הכביש כך שבעוד כמה שנים עלות הסוללה בטוח תהיה זולה יותר אם דרך יבואני חלפים מקבילים או סוללה מרכב שירד מהכביש (וברכב נפוץ זו לא בעיה להשיג). 

בכל אופן לפותח השרשור, מדובר ברכב אמין, חסכוני, מאובזר מאוד עם תא מטען גדול. ממליץ מאוד.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, wildlands2019 כתב:

^

אתה מטעה ובגדול,

לא משמעותי?!

עלות סוללה מתחילה ב5 ספרות,

פריוס אפשר להשיג ב10000 ש"ח

ובאיוניק זה 17000,

עם כל הכבוד זה לא משהו שהולך ברגל, אתה יודע כמה מנועי בנזין אפשר לשפץ במחיר הזה?!

פיריוס אפשר להשיג יותר בזול, משמעותית, אמנם מזמן אבל לפני שנתיים שכן החליף סוללה לסוללה משומשת בת שנה מפרוק ב4K ש"ח,

מאמין שגם באיוניק הסיפור יהיה דומה, כנראה שתמיד יהיה אפשר להשיג יותר בזול, מפירוק או חליפית או כל דבר אחר.

שוב אני לא מאמין שיהיו רבים שיוציאו 17K על סוללה לרכב שעלותו כמשומש יהיה נניח 50K.

לכתוב אתה מטעה ובגדול זה קל, אבל שוב כתבתי שזאת דעתי ואני עדיין מחזיק בה.

עריכה אחרונה על ידי llaavvii
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מחירי הסוללות ירדו בשנים הקרובות עקב ריבוי רכבי היברידיים, ומלאי חלפים זמין בפירוקיות (מגרשים לאחר השבתה)

מה שיכול להוריד גם את מחירה של סוללה חדשה באופן משמעותי.

רק אני רואה עוד כמה שנים ירידת מחירים רצינית לאיוניק, מרוב מבול רכבי ליסינג על הכביש. (מזכיר כוכב אחר בעבר)

כמובן שזה לא מפריע לרובם שמעדיפים רכבים נפוצים מכל מיני סיבות, כולל חלפים זמינים בכל עת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yogev20 כתב:

רק אני רואה עוד כמה שנים ירידת מחירים רצינית לאיוניק, מרוב מבול רכבי ליסינג על הכביש. (מזכיר כוכב אחר בעבר)

כמובן שזה לא מפריע לרובם שמעדיפים רכבים נפוצים מכל מיני סיבות, כולל חלפים זמינים בכל עת. 

לא בהכרח נכון, גם קורולה, i35  ומאזדה 3 בעבר נמכרו במס' גבוהים והמשיכו לשמור על ערכן גם כמשומשות. 

אני כן מסכים שנירו לצורך העניין תשמור טוב יותר על ערכה אבל זה לא אומר שהאיוניק תצנח במחיר.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שמחירה של איוניק תמשיך להיות גבוה, יכול להיות שלא - קשה לנבא.

טויוטה זאת לא דוגמה כי לאורך שנים המותג זוכה לביקוש ער עם מחירים גבוהים, מלבד שנות הגיר הרובוטי. 

חוץ מזה רכבים ברמת גימור הכי גבוה, שומרים על מחירים וביקוש יותר ער מאשר רכבי ליסינג. (מבט בלוחות מראה את ההבדלים במחירים)

אבל אצלי זה כלל, לא קונה אף פעם דגם כניסה/ליסניג/השכרה לא רק בגלל התוספות, גם בגלל תחרות הלא הוגנת מול שוק מוצף בליסינג.

גם איני אוהב רכבים נפוצים. (שזה בניגוד לרוב, זה בסדר -אני יודע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1193 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...