Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקרוב...

שרות לקוחות טלרון
שימו לב! השרשור הזה בן 1242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ספונסר פורום זה נחמד, אבל מה עם קצת תוכן? 

אם אני הייתי מפרסם משהו בסגנון הזה, הפוסט היה נמחק אחרי שניה והייתי מקבל אזהרה. 

• מעניין 8
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריגשתם אותי

• מצחיק 3
  • רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיקרנתם אותי ואכן חיפשתי קצת ביקורות והשוואות מרחבי ה Youtube בשעה ומשהו האחרונות ואנסה לתמצת את מה שהולך להגיע:

1. יקר.

2. שלוש שנות אחריות (כנראה).

3. לא בטוח ששווה את המחיר (לפי השוואות ברחבי האינטרנט) ואני עדין עם ה"לא בטוח".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, discoTD5 כתב:

לעשות לך תרגיל בדמיון מודרך? 

אם אתה מרגיש צורך לכך בגלל ביקורת על "תוכן" של משתמש פורום שהוא במקרה גם ספונסר, אז מי אני שאגיד לך לנהוג אחרת?

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, davemustaine87 כתב:

ספונסר פורום זה נחמד, אבל מה עם קצת תוכן? 

די לחפש שלילי. תשמח בשביל האתר החינמי הזה שאתה גולש בו, שהם מתפרנסים . 

• משעמם 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כול, זה לא ביקורת על צוות האתר וההנהלה, אלא ביקורת על התוכן של פותח השרשור. אם זה פוגע במישהו,  אז אשמח שימחקו כול התגובות שלי בפוסט הזה. 

ודבר שני, תודה על ההטפה, אני אזכור זאת לפעם הבאה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, davemustaine87 כתב:

תעמוד מאחורי מה שכתבת. אם השורה הזו שכתבת היא לא ביקורת כלפיי צוות האתר אני כנראה ממש גרוע בהבנת הנקרא.

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמח לפרטים נוספים, מדובר ביצרן שלא נתקלתי בו ואשמח לדעת מהמפרסם למה עדיף לי לרכוש מוצר חדש על פני חברות מצברים מוכחות שיש לי ניסיון איתם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טלרון קיימה מס' מפגשים עם הפורום בעבר.

כאן וכאן וגם כאן.

יצא לי להיות בשני מפגשים כאלו והם היו מאוד מעניינים, הרבה מעבר לפן השיווקי.

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Roycohen1979 כתב:

מדובר ביצרן שלא נתקלתי בו ואשמח לדעת מהמפרסם למה עדיף לי לרכוש מוצר חדש על פני חברות מצברים מוכחות

מצברי אופטימה אלו המצברים הכי איכותיים שכסף פרטי (לא סוכנות החלל האמריקאית) יכול לקנות. זה מותג ותיק מאוד ומוכר, ולא מותג מדבקה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו אני נפעם ונרגש מכמות התוכן ואיכותו.

כל הכבוד, המשיכו כך ותגיעו לגדולות.

אגב אופטימה לפי סקוטי פעם הייתה מוציאה מצברים איכותיים, היום כבר לא.

טויוטה פריוס 1.8 2009

יונדאי גטס GLS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל הייתי מסכים עם חלק מהמשתמשים כאן שחסר תוכן ״אז מה לעזאזל פות׳ש רוצה?״ אבל בחיאת, השם משתמש והלוגו אומרים פה הכל, מה יכול להיות לא מובן ומה צריך להוסיף תוכן מיותר לשרת כמו השורות שהרגע כתבתי.

בהצלחה, אשמח לעוד מידע על היצרן, המחירים והשירות כשזה יגיע לארץ.

• רעיון טוב! 1

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...