Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מספר שאלות בקשר למורל הייבריד

kazaa
שימו לב! השרשור הזה בן 7714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול התקנתי באוטו את ההיבריד(תודה לdragonflight שנתן לי רעיון לפיתרון הבעיה), אני חייב לציין ששומעים פצצה! הטוויטרים פשוט סוסים המידבאס חזק ביותר(למרות שיש לי איתו בעיה...)

עכשיו יש לי כמה שאלות...

1 לגבי מיקום הטוויטרים, האם עדיף להתקין אותם במשולש על הדלת או על הדשבורד או כל דבר אחר...

2 כרגע הרמקול מחובר למגבר של לייטנינג אודיו s2.300 ובווליום לא הכי גבוהה אני רואה את הוופר ממש רועד אבל ממש ואני לא יודע אם זה בסדר, אולי צריך להעלות קצת את תדר החיתוך כי שוב זה לא בעוצמה הכי חזקה...

3 אהה ועוד דבר, התכננון המקורי שלי היה להגביר את המורל עם לנזר :( vibe420, עכשיו זה ממש לא נראה מתאים במיוחד שהלנזר הוא לא ממש איכותי בגלל רגישות כניסה ובמיוחד הקרוס, קיצר אני חושב להחליף אותו ומעניין אותי לדעת אם אפשר להשיג מגבר יותר ברמה ופחות חזק שיגביר את המורל ושיהיה במחיר פחות או יותר של הלנזר(חשבתי על RF 200.4, מה אתם חושבים?)

4זהו ותודה :wink:

Kenwood HU

Kenwood Rear 7*10 80W RMS Speakers

Morel Hybrid 6 Component System

Lightning Audio S2.300 1*340W RMS

Lightning Audio S2.250 2*75W RMS

Lanzar VIBE420 2*150W RMS

Rockford Fosgate 12" Subwoofer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול התקנתי באוטו את ההיבריד(תודה לdragonflight שנתן לי רעיון לפיתרון הבעיה), אני חייב לציין ששומעים פצצה! הטוויטרים פשוט סוסים המידבאס חזק(למרות שיש לי בעיה...)

עכשיו יש לי כמה שאלות...

1 לגבי מיקום הטוויטרים, האם עדיף להתקין אותם במשולש על הדלת או על הדשבורד או כל דבר אחר...

2 כרגע הרמקול מחובר למגבר של לייטנינג אודיו s2.300 ובווליום לא הכי גבוהה אני רואה את הוופר ממש רועד אבל ממש ואני יודע אם זה בסדר אולי צריך להעלות קצת את תדר החיתוך כי שוב זה לא בעוצמה הכי חזקה...

3 אהה ועוד דבר, התכננון המקורי שלי היה להגביר את המורל עם לנזר :( vibe420, עכשיו זה ממש לא נראה מתאים במיוחד שהלנזר הוא לא ממש איכותי בגלל רגישות כניסה ובמיוחד הקרוס, קיצר אני חושב להחליף אותו ומעניין אותי לדעת אם אפשר להשיג מגבר יותר ברמה ופחות חזק שיגביר את המורל ושיהיה במחיר פחות או יותר של הלנזר(חשבתי על RF 200.4, מה אתם חושבים?)

4זהו ותודה :wink:

1. את הטוויטר תשים איפה שאתה שומע הכי טוב. כרגע אל תחבר אותו. שים איזה שיר (לא משנה איזה..) ותשחק עם המיקום של הטוויטר איפה שישמע לך הכי טוב שם תחבר. רצוי כמובן לשמור על מרחק לא יותר מדי גדול מהמיד כמובן..

2. להעלות את תדר החיתוך? איך בדיוק? בקרוס אובר הפאסיבי לא ניתן לעשות את זה. מה שכן אתה יכול לכוון בהד יוניט טיפה פחות בס ותראה מה התגובה של המיד. או שפשוט לא תעלה לווליום גובה מדי..

3. המגבר זה לא מה שיעשה לך הבדל תהומי באיכות וחבל על הטירחה והזמן, מה שיש לך עכשיו הוא מספק בהחלט.

4. אין בעד מה.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להעלות את תדר החיתוך? איך בדיוק? בקרוס אובר הפאסיבי לא ניתן לעשות את זה. מה שכן אתה יכול לכוון בהד יוניט טיפה פחות בס ותראה מה התגובה של המיד. או שפשוט לא תעלה לווליום גובה מדי..

ראלימן

אני מתכוון לקרוס במגבר ולוופר(אם באמת התכוונת למיד...) חשבתי לעלות את התדר כדי שהוופר ינגן פחות מידבאס

Kenwood HU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להעלות את תדר החיתוך? איך בדיוק? בקרוס אובר הפאסיבי לא ניתן לעשות את זה. מה שכן אתה יכול לכוון בהד יוניט טיפה פחות בס ותראה מה התגובה של המיד. או שפשוט לא תעלה לווליום גובה מדי..

ראלימן

אני מתכוון לקרוס במגבר ולוופר(אם באמת התכוונת למיד...) חשבתי לעלות את התדר כדי שהוופר ינגן פחות מידבאס

אתה תעשה את זה ביותר דיוק וביותר קלות מההד יוניט עצמו.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל אם אני יעשה את זה מההד יוניט אז זה יוריד את הבאס גם מהסאב, חוץ מזה שהבאס מכוון אצלי על 0

Kenwood HU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וופר רועד ? טוב הוא אמור לרעוד, השאלה היא האם יש עיוותים ?חבל מאוד שאתה משתשמש במגבר בשביל האחוריים, סתם מוריד את האיכות ... מה שכנראה קורה זה שנדמה לך שהקדמיים חלשים, אתה יושב מקדימה והאחוריים מושכים את במת הסאונד אחורה. אני במקומך נפתר מהלנזר, סתם עומס על מערכת החשמל באוטו. איך חתוכים הקדמיים, אחוריים, סאב ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוופר ממש רועד וכן באיזה שהוא שלב מתחילים עיוותים, לדעתי מוקדם מידי... תראה לאחוריים אני ישתמש במגבר חלש יחסית ללנזר ככה שהם יהיו הרבה יותר חזקים לגבי תדרי החיתוך, הקידמיים נחתכים בסביבות ה80HZ HP, הסאב 80HZ LP והאחוריים בסביבות ה400 HP

Kenwood HU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכן, יש פה מקום לעלות את תדר החיתוך של הקדמיים ל-90HZ HP ... צריך שיהיה איזשהו הפרש בין תדר החיתוך של הסאב ותדר החיתוך של הקדמיים. ואם אתה משתמש בבאס בוסט אז תוריד אותו ...

אגב, כמה וואט אתה נותן לאחוריים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי חותך את המורל שלי ב80HZ לעיתים אפילו פחות מזה ולא היו לי עיוותים (מחובר ל75X2) והייתה עוצמה טובה מאוד. אם אתה מגביר עם הלנזר, אז קודם כל יכול להיות שבאמת יש לך את הבעיה של רגישות הכניסה שלו, לך תדע איך הקרוס שלו באמת חותך, ההספק שלו פשוט לא מספק אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע המורל מחובר לLA החזק אני צריך לקנות חוטים כדי לחבר את המגבר השלישי... האמת עשיתי קודם סיבוב והעיוותים מגיעים בווליום יותר גבוהה ככה שזה רק פסיכולוגי שאני רואה את הרמקול רוקד ככה אבל עדיין המע' לא ממש מכוונת ככה שיש גם סבירות שאני חותך את המורל בסביבות ה70-75HZ

Kenwood HU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לך יש הייבריד?
לא ... יש לי דוטק, רציתי להחליף להייבריד וירדתי מהרעיון בגלל שלפי דעתי ודעת עוד כמה אנשים הם לא יתאימו למוזיקה האלקטרונית שאני שומע ...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המידבאס בהייבריד טוב בהרבה מבדוטק.

לגבי המוסיקה האלקטרונית, לא יכול להגיד לך כי אני לא שומע אותה. אולי KAZAA יוכל להעיד עליה למרות שאני מאמין שהוא ישמע טוב גם במוסיקה אלקטרונית. תכלס מייחסים יותר מדי לטוויטר HARD DOME כטוב למוסיקה אלקטרונית, גם כאן זה עניין של טעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שטויות, מי קבע שמורל לא מתאימים למוסיקה אלקטרונית :shock:,אני נהנה לשמוע הרבה סוגי מוסיקה במורל שאומרים שהם לא מתאימים וזה לא ממש משמעותי, פשוט לדעתי המורל מתאים לכל סוגי המוסיקות והעובדה שהטוויטר לא קודח במוח שזה לא אומר שהוא לא מתאים... אבל שוב כל אחד והטעם שלו המוח שלי כנראה לא בנוי לטרבל כ"כ צורם

Kenwood HU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...