Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה לקנות רכב עד 80 אלף שקל

LioriK
שימו לב! השרשור הזה בן 6973 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב חברים,

מה שלומכם?

אני בן 23 ורוצה לקנות רכב עד 80 אלף שקל , אני רוצה רכב יפה ושיהיה אמין וטוב, חשבתי אולי ללכת על A3 שנת 99 1.8 סמ"ק או על גולף שנת 2000 2000 סמ"ק, או על פיג'ו 206 דגם XS עם התוספות

מה דעתכם?

על מה אתם ממליצים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא תספר לנו מה הדרישות שלך מהרכב. מה חשוב לך יותר ופחות, וכך נוכל לעזור יותר טוב.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, זה לא ממש עוזר, אז ממה שציינת - ה-A3 והגולף מאוד דומות, בחירה באחת מהן היא עניין של אופי. ה-206 תהיה זולה יותר לרכישה ולאחזקה, וקטנה יותר ופחות מפוארת.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הפיג'ו תוכל לקנות בשנתון יותר מתקדם, והיא תיהיה יותר זולה לאחזקה, הביצועים שלה קצת יותר טובים..

אבל היא פחות מפוארת ומפנקת..

שוב הכל תלוי מה יותר חשוב לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מה יתקלקל לך.

אם תכתוב מה יתקלקל לך בכל אחד מהרכבים - נתן לך אומדן עלות.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נעזוב רגע את נושא האמינות, שכנראה יהיה דומה בין כל השלוש (A3, גולף ו206), הרי שיתר האחזקה תלך על דלק (עדיפות גדולה ל206), טיפולים (אני מניח שיש גם כאן עדיפות ל206, ולו רק בגלל מרווח גדול יותר בין טיפולים - צריך לבדוק) ועלות ביטוח.

אני מציע שתבדוק בעצמך את עלות הביטוח המקיף לכל אחת מהן, ואז תדע להעריך את ההיבט הכלכלי.

אישית, אני לא מוצא סיבה לקנות A3, בהתחשב בזה שהיא מכונית מאוד דומה לגולף, רק ישנה יותר.

קח בחשבון שמנוע ה1.8 של הA3 חזק יותר מהשני ליטר של הגולף.

בכל מקרה, אישית כנראה הייתי לוקח את ה206 משנתון חדש יותר. מכונית מהנה, זולה לאחזקה,

עם ביצועים טובים משמעותית מהשתיים האחרות (טוב, היא ידנית).

שים לב שהיא עברה מתיחת פנים אי שם ב2001 כמדומני, ומאז היא מכונית שונה לחלוטין (לפני - היא סתם הייתה 206 עם שלוש דלתות ומנוע 1.6 90 כ"ס, אחרי המתיחה - היא זהה לGTI למעט מנוע 1.6 110 כ"ס).

אני מאמין שתוכל למצוא בכסף הזה 206 שנת 2003, לא?

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מחפש נוחות ואוטו שישמור על הערך שלו

מה אתם ממליצים.

מאזדה מיאטה (MX5) או MX3, ב.מ.וו סידרה 3, סיאט איביזה, פורד פוקוס (5 ד'ל)

מיאטה: אמינות, סחירות, יציבות, הנאה מנהיגה, ביטוח יקר בגלל שהיא גג ניפתח

סידרה 3: יקרה לקניה ואחזקה, יוקרתית, יציבה, שומרת על ערכה

איביזה: זולה לקניה ואחזקה (יחסית), נותנת תמורה טובה למחיר

פוקוס 5 דלתות: יציבה, נוחה, אמינה, ויש סיכוי שאפילו תמצא אחת ידנית

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6973 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...