Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

תודה על התגובה, אין לי מערכת סטראט אנד סטופ אלא אני מכבה את המנוע בעצמי כשאני יודע שאני יכול להסתדר בלעדיו זמן רב.

אופציית מושיון דטקטור פועלת, אבל אני שם לב שלפעמים לא מצולמות נסיעות שלמות.

דבר נוסף ששכחתי- מאיזשהו שלב בהקלטות התחיל צליל מציק לאוזן (כשצפיתי בהקלטות במחשב). זה ממש חבל כי אם ארצה להעלות סרטון של נסיעה בכביש יפה וכו' מי שירצה לצפות יצטרך לסבול מצליל מעצבן.

חשבתי שאולי הבעיה היא שהמצלמה לא מוצמדת טוב מספיק לשמשה (וכשנגעתי בה היה נדמה שהיא קצת רופפת) אז הצמדתי לחצתי עליה לכיוון השמשה ובקרוב אבדוק האם זה עזר להעלים את הרעש. אם מישהו חווה צליל שכזה אשמח לדעת איך להעלימו.

מה שאתה עושה זו סכנה. כריות אוויר לא יפתחו אם יכנסו בך וגם לא שאר מערכות הבטיחות ברכב(כמו מותחני חגורת בטיחות). תמנע מלעשות את זה, החסכון לא שווה את זה.

תכבה את האופציה של הmotion detection.

לגבי הרעשים שאתה מדבר עליהם אני יודע שזו תקלה ידועה, אולי אלכס מכיר פתרון.

עריכה אחרונה על ידי Tamir FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא דרך וויפיי, אפילו דרך חיבור חוטי. מעדיף לא להתעסק עם עוד מצלמה בפני עצמה אלא עוד עדשה שמשתמשת בכרטיס זיכרון של המצלמה הקדמית וכו'.

רעיון טוב עם הבדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"א אלכס, ה-A118c שלי וה-A119 של הבן תקינות לחלוטין. אמשיך לעקוב אחר זו של אשתי, לפני שאחליט על רכישת חדשה. כל המצלמות פועלות כשנה, אם כי אני נוהג לפרק את המצלמה בחניה ממושכת בשמש, ואשתי לא מתעסקת אתה.

קרה לי מקרה כזה, התקנתי מצלמה אחרת כשחיברתי את המינוס המצלמה הזו פעלה.

לא יתכן שהיה קצר אבל כנראה בגלל שהחיבור לא היה מחוזק או בגלל הניתוקים הקצרים, התאריך והשעה התאפסו.

והמצלמה עשתה את עצמה מצלמת, לא היתה שום התראה.

רק בעת בדיקת כרטיס הזיכרון התברר לי שהיא לא צילמה.

תבדוק את החיבור החשמלי ברכב.

כמו כן, זה יכול לנבוע מסוללת RTC גמורה או כשל בתוכנה.

עריכה אחרונה על ידי Alex Not-Exist
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן אנשים. יש ברשותי VIOFO A119 בת שנה בערך מחוברת לGPS. לא עשיתי לה שום עדכונים והיא עובד תקין כל הזמן הזה ללא בעיות. האם יש טעם לדרג? מישהו יכול להסביר לי מה יותר טוב בVIOFO A119 V2?

אם ארצה לשדרג גרסא איך אדע שאני משתדרג לגרסא הנכונה ולא לגרסא של הV2 למשל? או שזאת אותה תוכנה?

מה עדיף כיום VIOFO A119S או VIOFO A119 V2?

עריכה אחרונה על ידי Alkash
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שאלה, קיבלתי את המצלמה עוד לפני שהפילטרים של העדשה יצאו לשוק ולכן אין את הרגליות שתופסות את הפילטר על המצלמה, האם זה תקין? אני מחבר את הפילטר עם נייר דבק כזה חצי שנה.

חיברו לי את המצלמה לא למפצל פיוזים אלה לצמת שירות (חשמל) של הסוויץ' בעזרת הכבל שמגיע עם המצלמה (הזה שמיועד לחיבור ישיר ולא למצת של הרכב). האם זה תקין או זה עלול לגרום לנזק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בין הa119 לבין הa119v2 הוא תושבת הgps והפלסטיק האחורי של המצלמה. הגירסא אותו גירסא.

לגבי עדכון הגירסה, זה כבר לשיקולך.

אם אתה מתכוון לרכוש עוד מצלמה, עדיף לרכוש את הדגם a119v2 על פני הדגם a119s v2, אני לא מוצא הצדקה לתוספת הכספית לדגם S.

לגבי הפילטר cpl, זה מה יש, תקין.

לגבי ההתקנה שעשו לך, אני פחות ממליץ על סוג כזה של התקנה.

מקווה ששמו לך שם פיוז לפחות.

בכל מקרה, אם יהיו בעיות עם אספקת המתח, אז כנראה זה השנאי ששמו לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בין הa119 לבין הa119v2 הוא תושבת הgps והפלסטיק האחורי של המצלמה. הגירסא אותו גירסא.

לגבי עדכון הגירסה, זה כבר לשיקולך.

אם אתה מתכוון לרכוש עוד מצלמה, עדיף לרכוש את הדגם a119v2 על פני הדגם a119s v2, אני לא מוצא הצדקה לתוספת הכספית לדגם S.

לגבי הפילטר cpl, זה מה יש, תקין.

לגבי ההתקנה שעשו לך, אני פחות ממליץ על סוג כזה של התקנה.

מקווה ששמו לך שם פיוז לפחות.

בכל מקרה, אם יהיו בעיות עם אספקת המתח, אז כנראה זה השנאי ששמו לך.

יש פיוז על הכבל עצמו.

אני די מודאג מהעניין, האם כדי לחזור למקום ההוא ולשדרוש שישנו את את זה לחיבור פיוז? אני לא רוצה שיגרם לי נזק לרכב, אני נוסע ככה כבר כחודש והכל עובד סבבה בנתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל בסדר, ככה עושים התקנות בארץ.

אף מתקין פה לא מתעסק עם מפצלי פיוזים.

יפה ששמו לך פיוז על המעגל עצמו.

הבאתי את הכבל לבד והיה עליו כבר פיוז.

תודה על ההרגעה, רכב חדש מלא בפאראנויות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול ניתקתי את המצלמה הקידמית (מהכבל. אלכס, איפה מכבים אותה מהמתח?) והורדתי את מתח הקטיעה בויקו ל12.2V ומדי פעם הסתכלתי מחלון הרכב לראות מה קורה, גם אתמול בערב וגם היום בבוקר ראיתי את הנקודה הזו שרצה על הצג של הויקו, משמע הוא עובד וגם המצלמה עצמה עבדה (המסך היה דלוק משום מה).

כשלחצתי על כפתור במצלמה היא כבתה והויקו פתאום הראה מתח נמוך, כשחיברתי את המצלמה לחשמל בבית התברר שמשום מה המידע לא נמחק, הכרטיס היה מלא והקלטה אחרונה מאתמול. ביצעתי שחזור הגדרות ופירמוט לכרטיס הזיכרון.

כאשר מתח המצבר נמוך ממתח הקטיעה של הויקו האם הויקו מנתק את המתח למצלמות והוא בעצמו כבה או נשאר דולק?

גם אתמול וגם היום מתח הויקו היה נמוך משמעותית (11.8 לעומת 12.2) ממתח הקטיעה ועדיין היה מתח למצלמה (הצג שלה דלק)

ושאלות שלא קשורות, אלכס בסרטון שלך בנסיעה אתה עוצר את הסרטון ומתמקד בדברים בצדדים, איך עושים את זה?

בנוגע לסוללות ברכב, אני מניח שאלו לא אותן סוללות כמו שיש במצלמות עם סוללות, אבל מה הדעה בנוגע לאחזקה של מיני בוסטר לרכב, בגודל של פלאפון בערך, בטמפרטורות שכאלו?

המון תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול ניתקתי את המצלמה הקידמית (מהכבל. אלכס, איפה מכבים אותה מהמתח?) והורדתי את מתח הקטיעה בויקו ל12.2V ומדי פעם הסתכלתי מחלון הרכב לראות מה קורה, גם אתמול בערב וגם היום בבוקר ראיתי את הנקודה הזו שרצה על הצג של הויקו, משמע הוא עובד וגם המצלמה עצמה עבדה (המסך היה דלוק משום מה).

כשלחצתי על כפתור במצלמה היא כבתה והויקו פתאום הראה מתח נמוך, כשחיברתי את המצלמה לחשמל בבית התברר שמשום מה המידע לא נמחק, הכרטיס היה מלא והקלטה אחרונה מאתמול. ביצעתי שחזור הגדרות ופירמוט לכרטיס הזיכרון.

כאשר מתח המצבר נמוך ממתח הקטיעה של הויקו האם הויקו מנתק את המתח למצלמות והוא בעצמו כבה או נשאר דולק?

גם אתמול וגם היום מתח הויקו היה נמוך משמעותית (11.8 לעומת 12.2) ממתח הקטיעה ועדיין היה מתח למצלמה (הצג שלה דלק)

ושאלות שלא קשורות, אלכס בסרטון שלך בנסיעה אתה עוצר את הסרטון ומתמקד בדברים בצדדים, איך עושים את זה?

בנוגע לסוללות ברכב, אני מניח שאלו לא אותן סוללות כמו שיש במצלמות עם סוללות, אבל מה הדעה בנוגע לאחזקה של מיני בוסטר לרכב, בגודל של פלאפון בערך, בטמפרטורות שכאלו?

המון תודה

תדאג שמסך המצלמה יתכבה.

כאשר נכנסת לרכב, התאורה הפנימית נדלקה והורידה את מתח המצבר לסף הקטיעה ולכן המצלמה כבתה והויקו הראה ערך נמוך.

הvico תמיד דלוק.

לגבי ההתמקדות על לוחיות הרישוי, תוכנת עריכת וידאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שחקנית חדשה שמשאירה אבק ל-viofo. עוד חברה סינית בשם smarnoo יש להם גרסה מצוינת של מצלמה דו כיוונית עם צילום אחורי של 720p וקדמי של 1080 וממש היום הוציאו גרסה חדשה מצלמה אחת עם אפשרות צילום של עד 4k. ניתן לרכוש במכירה מוקדמת (תצא למשלוח החל מחודש הבא) באמצעות קופון במחיר של 68 דולר.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תדאג שמסך המצלמה יתכבה.

כאשר נכנסת לרכב, התאורה הפנימית נדלקה והורידה את מתח המצבר לסף הקטיעה ולכן המצלמה כבתה והויקו הראה ערך נמוך.

הvico תמיד דלוק.

לגבי ההתמקדות על לוחיות הרישוי, תוכנת עריכת וידאו.

אלכס, איך מנתקים את המתח למצלמה מבלי להוציא את הכבל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...