Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוכר מסרב ללכת לבדיקה לפני קנייה (אוונסיס אולד-סקול 2002)

Mr.Hybrid
שימו לב! השרשור הזה בן 1267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לקחת רכב כזה ישן לבדיקה זה מיותר, לוקחים למוסך או פשוט מסתכלים על תיעוד טיפולים אם יש.

מה שכן טוב שביקשת לקחת את הרכב לבדיקה, מוכר שמסרב בתירוצים כאלה ועוד דורש כזה מחיר... לא הייתי רוכש.

מה רע בקורולה? למה צריך אוונסיס?

קורולה יש מלא בשוק. חפש קורולה טובה.

• רעיון טוב! 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שלא נראה לי שהוא מסתיר משהו, אלא שהוא אומר שהכל כסתח וישמש אותך להורדת מחיר על הרכב המושלם שלו.
לא הייתי קונה נטו בגלל המחיר, עוד מעט שני טסטים בשנה וזה לא שווה את הסכום הזה אפילו למרכבת האלים הזו.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע בכזאת אוונסיס מודל 2003 כבר קרוב לשלוש שנים. לדעתי המחיר המבוקש גבוה מידי. את שלי רכשתי יד 2 עם 178 אלף ק״מ ב 7 אלף שח. הרכב מאוד אמין אבל לשים לב שמדובר במנוע הזרקה ישירה, יש בדגם בעיות שנובעות מההזרקה הישירה. בכל אופן, דגם מוצלח ומפנק משמעותית מקורולה אבל יותר עדין מהקורולה והקרינה שהיתה לפניה. אם אתה רוצה יותר מידע על הדגם אשמח לעזור.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא בכלל לא צריך להחליף רכב, אלא להבין שהוא נמצא בדיוק במקום הנכון שהוא צריך להיות בו (למשפחה\אישה יש להם את האוריס 2015 הייברידית, ולעבודה הוא נוסע ביאריס TS שנת 2003 ידנית). Win Win situation.
אממה, אם היה מתעקש על החלפה, היה צריך לדעתי לקנות ראנקס (זריזה, חסכונית, אוטומטית ועם הסמל שהוא אוהב על הגריל), אבל נתקע על האוונסיס Executive (ולא חלילה GLI של פשוטי העם ;-) ) עם מנוע הזרקה ישירה (הזרקה ישירה של לפני 20 שנה, השם ירחם). לא יודע מה קשור תינוק בכל הסיפור (באופן אישי אני לא מכיר שום רכב שלא מסוגל לשנע תינוק בימינו), אבל אציין שנית - יש להם תינוק.

איציק

• רעיון טוב! 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר לכל ריצפה יש מרתף. אני חושב עם עצמי איך אני דוחף תינוק לפג'ו 205. מה זה לדחוף תינוק ליאריס?
פיס אוף עוגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו ראנקס במשפחה,

זוללת 1:8 והמראה לא לטעמי.

@farkash7 הקורולה 2005-2007 לא עומדת בתקציב, הצורה הישנה יותר לא לטעמי.

@עמרי לייט תודה רבה, אני יודע לגבי הנפח 2 ליטר וההזרקה, אני העדפתי נוחות על פני חסכון ולכן חיפשתי להחליף את היאריס,

למזלי איציק הכניס אותי לפרופורציות.. 

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על טעם וריח... לי כולן נראות אותו דבר.
בכל מקרה בהצלחה בחיפושים בדגש על המילה חיפושים. גם אם אין עכשיו רכבים טובים בלוח זה לא אומר שלא יהיו מחר או בעוד חודש.
במצב שתיארת לא נשמע שהקניה היא משהו דחוף מאוד. הייתי מחפש בנחת משהו לשביעות רצוני.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי צודק שלא מוכן ללכת לבדיקה...
ב2017 מכרתי אלמרה בת 16, מטופלת במורשה יד 2 שלא עברה תאונות מעולם ( ולמען האמת גם לא עברה טיפולים חריגים) הגיע בחור התווכח על המחיר הגענו לעמק הקווה ( אלף מעל מחירון, רציתי 3 מעל) ואז החליט בדיקה, אני הסכמתי ללכת לבדיקה ,גם כי הייתי בטוח ברכב וגם כי חשבתי שהויכוח על הכסף מאחוריי.
בבדיקה יותר x מ v.
הבן אדם חיפש על מה להוריד שלא היה על מה.
בסוף התפוצצה העסקה.
באותו יום האוטו נמכר 2000 מעל המחירון לבן דוד.
שלושה ימים אחרכך התקשר הבן אדם שרוצה להתקדם במחיר שסגרנו.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביזבז לך את הזמן אה? מצד שני העסקה יכלה להתפוצץ גם הדרך לדואר והוא היה מבזבז לך את הזמן אז מה זה משנה? הוא שילם על הבדיקה ולכן לא רואה שום טעם למנוע מרוכש פוטנציאלי לקחת רכב לבדיקה במכון בדיקה, שיקח שישלם שיהנה, רק מראש אסביר לו - חבר הרכב בן 16 הם ימלאו שם את הדף בריג'קטים, אותי זה לא מעניין סגרנו מחיר זה המחיר לא ירד עוד שקל בבדיקה.
עדיין רוצה ללכת לבדיקה? בכיף.

מהנסיון שלי עם כל הריג'קטים תמיד יש את השורה התחתונה. הבוחן יושב עם הרוכש הפוטנציאלי ואומר לו את דעתו. הטופס הוא כסתח. בוחן טוב ידע לשפוט את הרכב ולהגיד את דעתו מעבר לכסתח, ואני אומר לך מנסיון שבוחן יכול להפתעל גם מרכב בן 20.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני חודש מכרתי את הראב4 2009 של אשתי.

הקונה ביקש שאתחייב על מנוע גיר ושלדה וכך עשיתי ללא חשש.

למרות תיקוני צבע ובולם נוזל,

הבוחן אמר רק מילים טובות,

נמכר 17,000₪ מעל המחירון (של יד2).

לרגע לא חשבתי למנוע מקונה לקחת את הרכב לבדיקה.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, איציק נ. כתב:

דורש 5000 שח מעל המחירון על גרוטאה בת 20, אבל לא ישים עוד 100-150 שח בחודש על ביטוח בשביל שיהיה אפשר לנהוג ברכב או לקחת לבדיקה... את זה שיעשה הקונה.

אנשים קמצנים שזה פשוט דוחה ברמות על.

תחשוב על זה ככה - אם הוא מתקמצן על זה, הוא גם התקמצן על אחזקת רכב, ובגלל הקילומטראז׳ הנמוך עשה טיפול אולי פעם בשנתיים-שלוש-ארבע.

או שלא עשה "למה זה טויוטה סוס עבודה לא רואה מוסך", הרכב תוחזק תחזוקת שבר, נסע על טנק ריק, תמצא את הרכב עם צינורות מתפוררים, צמיגים בני 10, חצי מהחשמל לא עובד, מעקף בחימום, מזגן "רק צריך למלא גז", ועוד הפתעות.

למרות שלגבי המזגן זה דווקא יכול להיות נכון, אם המוכר הוא מסוג האנשים שיסעו בכביש מהיר ב35 מעלות חום עם חלונות פתוחים רק כדי לא לשרוף עוד 0.5 ליטר ל100 קילומטר. עדיין יהיו כל מיני גומיות שהתפוררו וצריך להחליף.

אני הייתי בא בהצעת נגד - אם זה נוסע ועם טסט, אלפיים שקל אני בא לוקח. רוצה יותר - שיתכבד לעשות ביטוח ולבוא לבדיקה.

נקודה נוספת - אתה בטוח שרכב בן 18 יחזיק נסועה של 90 ק"מ ביום?

אמרת שיש לך תינוק, אתה חושב שאותו הרכב יהיה מספיק בטיחותי להסיע אישה וילד? רכב שלך תדע מה עבר עליו, כריות אוויר לא בטוח שייפתחו (אלא אם עבר ריקול, למרות שהאיש בטח קמצן מדי ללכת אליו), ושלדה בת 18 שלא בטוח איך תתנהג.

אני האחרון שימליץ נגד טויוטה כלשהי, אבל לדעתי גם לטויוטה יש גבול עד כמה זמן היא יכולה להחזיק.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, vadim6385 כתב:

אני האחרון שימליץ נגד טויוטה כלשהי, אבל לדעתי גם לטויוטה יש גבול עד כמה זמן היא יכולה להחזיק.

Say What?!?

ישן אבל עדיין מאסטרפיס...
  • אהבתי 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, farkash7 כתב:

חבר לכל ריצפה יש מרתף. אני חושב עם עצמי איך אני דוחף תינוק לפג'ו 205. מה זה לדחוף תינוק ליאריס?
פיס אוף עוגה.

לא הייתי מסיע אף אחד חוץ מעצמי ב205, וגם זה במידה ואין לי יותר מידי ערך לחיים שלי.

• משעמם 1
  • רעיון טוב! 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, farkash7 כתב:

ביזבז לך את הזמן אה? מצד שני העסקה יכלה להתפוצץ גם הדרך לדואר והוא היה מבזבז לך את הזמן אז מה זה משנה? הוא שילם על הבדיקה ולכן לא רואה שום טעם למנוע מרוכש פוטנציאלי לקחת רכב לבדיקה במכון בדיקה, שיקח שישלם שיהנה, רק מראש אסביר לו - חבר הרכב בן 16 הם ימלאו שם את הדף בריג'קטים, אותי זה לא מעניין סגרנו מחיר זה המחיר לא ירד עוד שקל בבדיקה.
עדיין רוצה ללכת לבדיקה? בכיף.

מהנסיון שלי עם כל הריג'קטים תמיד יש את השורה התחתונה. הבוחן יושב עם הרוכש הפוטנציאלי ואומר לו את דעתו. הטופס הוא כסתח. בוחן טוב ידע לשפוט את הרכב ולהגיד את דעתו מעבר לכסתח, ואני אומר לך מנסיון שבוחן יכול להפתעל גם מרכב בן 20.

בנסיון שלי, ברכב בן 16 שהיה שווה במחירון 9 אלף, לקחו פעמיים את הרכב לבדיקה, ופעמיים הכסתחים היו מעבר לכול דמיון , והקונים חשבוו שמרוב "ריג'קטים", הם עושים טובה שהם יקנו את הרכב ולא חס וחלילה אני זה שצריך לשלם להם בשביל שיקחו אותו. 

אמרתי תודה על בזבוז של בוקר יום שישי יפה, אני יותר לא עושה את החרא הזה. מי שהתעקש על בדיקה במכון, נפנפתי אותו. עד שהגיע בחור עם חבר מכונאי שבדק כול ס"מ ברכב, ואמר לו "תחטוף". 

המכונים האלה זה טוב לקונים כי מרוב השטויות שהם רושמים שם זה נותן אופציה להורדה במחיר, אבל לבנאדם שבאמת רוצה להשתמש בזה בשביל לקבל מידע מכני לגבי רכב ישן, סתם בזבוז של זמן וכסף. 

• אהבתי 2
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...