Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוכר מסרב ללכת לבדיקה לפני קנייה (אוונסיס אולד-סקול 2002)

Mr.Hybrid
שימו לב! השרשור הזה בן 1267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 2 דקות, Mr.Hybrid כתב:

אני מחפש את הדגם הספציפי הזה, אציין שהרכב הבא בלוח הוא עם 190K ק"מ יד 07

כמעט אותו מחיר.

השלישית עם יותר מ-260K ק"מ. 

סה"כ 3 מודעות (אקטואליות).

מובן מאוד. כאן אתה צריך לעשות את השיקול שלך - האם להתפשר ולקחת רכב עכשיו, או להמתין עד שמישהו ישר יותר ימכור רכב כזה במצב טוב. אם אתה לא לחוץ על רכב - הסבלנות משתלמת...

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 3 דקות, איציק נ. כתב:

אתה מחפש רכב לנסוע לעבודה ולחזור (ז"א רק אתה, בן אדם אחד), מדבריך נראה שיש אופציה גם לגיר ידני... שקלת מועמדות עם גיר ידני ?

כן, כיום אני נוהג על יאריס ספורט ידנית זריזה וחסכונית, הרכב לא מתאים לשימוש כרכב שני בבית בגלל הגיר הרגיל.
סיבה נוספת היא שיש לנו תינוק.

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איבדתי אותך עם ה"יש לנו תינוק", תזכיר לי למה זה קשור ?

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמת שהיאריס לא מתאימה בגלל הגיר הרגיל (אני מבין שהיא לא תוכל לשמש רכב שני בגלל הגיר הרגיל, נכון ?) ולכן לא הבנתי מה הקשר לתינוק (זה רכב שאתה נוסע בו לעבודה וחוזר - סה טו, עדיין לא הבנתי מה קשור התינוק לכל הסיפור. מושב בטיחות נכנס גם ביאריס עד כמה שאני זוכר - למקרה שתיקח אותו מהמשפחתון חזרה הביתה או להפך). אם יש לך רכב משפחתי גדול ומרווח בבית, אין סיבה להחזיק עוד אוניה בשביל בן אדם אחד שצריך לנסוע לעבודה ולחזור (מיילא אם המחיר שלה היה זול, אבל הוא לא - ואתה בכלל נוהג באחלה יאריס ספורט שהיא גם זריזה וגם חסכונית מאוד, מה רע ?).

בקצרה אומר לך: לא רואה שום בעיה אם לבעל יש את האוטו שלו (לנסוע לעבודה) ולאישה יש את האוטו שלה (להפך, זה עדיף). התינוק הוא לא Issue כאן בכלל. לא חייבים להחזיק 2 רכבים עם אותו הגיר רק בשביל שפעם-באף-פעם יקרה משהו שיצריך את הבת זוג לנסוע באוטו שלך ("מצטער" מראש שאני רואה את הדברים בצורה מאוד פשוטה וקלה - כי אתה יודע, זה לא שלא היו לי תינוקות בבית ואני לא יודע מה זה...)

איציק

• רעיון טוב! 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד משמעי הייתי בורח מכזה בן אדם ומכזאת עסקה,מה שמריח רע ונראה רע כנראה שזה רע,כשאני ימכור את הרכב אדאג לביטוח של לפחות כל נהג מגיל 30,וכן הרכב שלי ישן יחסית,

ומתאר לעצמי שיהיו דברים שאצטרך להסתדר על המחיר,אבל עדיין אתן את כל השקיפות שאני יכול,זה המינימום להוגנות אנושית ולעסקה ישרה.

אקיצר תמחק את המספר שלו ודלג הלאה...

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי השקעת אנרגיה מיותרת ברכב לא מיוחד במיוחד. מאזדה או סובארו יתנו לא פחות ואפילו יותר ( אני מאוד נהנהתי מה B4 במודלים האלו 2004 ו2007 ) בלי קשר הרכבים שאתה מחפש ממש לא חסכוניים

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמכרתי רכבים ישנים, גם סירבתי ללכת לבדיקות, כי סתם יוציאו מלא תקלות ,הקונה לא יהיה מעוניין, ואני והוא שרפנו מלא זמן.

אבל שהסיבה היא שלרכב אין ביטוח? נשמע מאוד לא מעורר ביטחון.

אני הייתי נמנע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם שאלך לבדיקה כמוכר עם רכב ישן עדיין לא כל תקלה שימצאו או בלאי טבעי אני מתחייב ללקוח להוריד במחיר,למשל הזעות שמן,נזילות שמן מינוריות,וכו',

אין סיכוי שאני יוריד סכומים גדולים כי זה בלאי טבעי,ודי ידוע מראש שזה יהיה,הלקוח יחליט אם זה מתאים לו או לא.ככה שממש אבל ממש אין לי בעיה ללכת

לבדיקה.הסירוב הזה לשקיפות פשוט נשמע לי רע מאוד.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה יש מאזור חיפה טויוטה אוונסיס 2004 

יד 2

220 אלף קמ 

תכננתי בעצמי לרכוש אותה אבל עקב הסגר דוחה בנתיים את הרכישת הרכב 

בכל מקרה אולי תתאים לך 

מצרף קישור:

https://www.yad2.co.il/s/c/fe9begmp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, איציק נ. כתב:

מושב בטיחות נכנס גם ביאריס עד כמה שאני זוכר - למקרה שתיקח אותו מהמשפחתון חזרה הביתה או להפך)

לא חייבים להחזיק 2 רכבים עם אותו הגיר רק בשביל שפעם-באף-פעם יקרה משהו שיצריך את הבת זוג לנסוע באוטו שלך

מסכים במאתיים אחוז.

הרכב שלי הוא אלטו קטן וידני. הרכב משמש רק אותי, כרכב שני לבית-עבודה וזהו. שני הילדים יושבים בו, הקטן מגיל חצי שנה, במגוון כיסאות שהתחלפו עם הזמן (כיום הם בני 6 וחצי ו3 וחצי).

לפני הקנייה התלבטנו אם לקחת ידני או אוטומטי, וכמו שאיציק אמר, הגענו למסקנה שההסתברות שיקרה מצב שבו הרכב של אשתי וגם אני מושבתים, והיא חייבת רכב, שואפת לאפס. 

עדיף להישאר עם היאריס, או לחילופין, אם מחליפים- להחליף לרכב ידני במשבצת של היאריס.

בהצלחה

• רעיון טוב! 1

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית לא לוקח לבדיקה, וגם אם מישהו היה מבקש ממני לקחת לי רכב בן 20 לבדיקה

סביר להניח שהייתי מסתייג. הלא ברור כשמש שכל הטופס יהיה ריג'קטים.

לדעתי הכי טוב במצבך, זה ללכת לפחח לבדיקת שילדה ולמוסך שמבין משהו שיבדוק את מכללי ההנעה.

אני כן מסכים עם חלק מהמגיבים שהמחיר קצת מוגזם, והתרוץ של הביטוח נשמע תלוש...

עריכה אחרונה על ידי teyal
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה ואתה נעול על הדגם, מסיבה זו או אחרת אזי מדובר באקזמפלר שווה.
נפגשת עם המוכר או רק טלפונית?
אם הייתי נעול כמוך, הייתי מגיע פיזית לפגוש את המוכר והרכב, מוודא בעלות, מתרשם מהמוכר ובכלל.
כל הסיפור יהפוך יותר הגיוני אם מדובר בקשיש בן 86, שחרד קורונה.
אולי אפשר גם לאתר נותן שירות עם ניסיון טכני שיוכל להגיע איתך ולהרגיע בעניין פגיעת שלדה.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...