Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קליפורניה תאסור מנועי בעירה פנימית החל מ-2035

shugiflex
שימו לב! השרשור הזה בן 1298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מושל קליפורניה חתם היום על צו שדורש שכל מכוניות הנוסעים והמשאיות החדשות שיימכרו במדינה משנת 2035 יהיו חייבים להיות עם אפס פליטת מזהמים. כלי רכב בינוניים וכבדים מקבלים עשור נוסף, אך עד 2045 גם אלה חייבים להיות ללא מנועי בעירה פנימית. זהו האיסור הראשון בארצות הברית למכירת כלי רכב עם מנועי בעירה פנימית - שמגיע בעקבות איסורים דומים בספרד, יוון ,צרפת ועוד.

• מבאס 1

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

דבר אחד אפשר לדעת לגבי עוד 15 שנה: בעוד 15 שנה גאווין ניוסום לא יהיה מושל קליפורניה כי הכהונה של מושלים במדינה מוגבלת ל2 קדנציות.

יותר מזה, גם המושל שיחליף אותו (בעוד 3 או 7 שנים) לא יהיה מושל המדינה.

במקרה הכי קיצוני, שבו גם הוא משלים כהונה של 8 שנים וגם המחליף שלו משלים כהונה של 8 שנים, המחליף של המחליף שלו יבחר לקראת סוף 2034 ויכנס לתפקיד בינואר 2035.

לקבוע מה יעשה המחליף של המחליף שלך זה קצת יומרני...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זכרוני דווקא כלי הרכב הבינוניים והכבדים גורמים לרוב זיהום האוויר לא?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם יציאה חרטא רצח בשביל כותרת.

מה לא הבטיחו לנו בעוד 10-20 שנה. 

מי בכלל יזכור עוד שנה שנתיים שמושל קליפורניה חתם על איזו חרטא.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3747223,00.html

שטייניץ מכריז רשמית: מ-2030 תיאסר מכירת מכוניות בנזין וסולר, ייצור החשמל בפחם ייפסק

כולם חיים בסרט

• מצחיק 1

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקצב שמעוז ההומלסים והנאורים שנקרא קליפורניה מתקדם היום הם עוד עלולים לא להיות חלק מארה"ב עד 2035.
בכל מקרה, השאלה אם אסור למכור או לרשום. כי אם מותר לרשום רכב בנזין חדש במדינה, אנשים פשוט יקנו אותם בסטייטס אחרים.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חדשות לאנשים שלא מעניין אותם מה קורה מחוץ למדינת ההיי-טק (ישראל), הבטחות כאלה או דומות ניתנו גם באיחוד הארופאי.

1.כמות של של חברות חדשות שנכנסות לעולם ייצור הרכב החשמלי הוא די גדול.

2.כמות הדגמים החשמליים או פלאגין-הייבריד בחברות הרגילות, גדל גם כן כל שנה.  

3.טסלה החברה המובילה בתחום, לפני כמה ימים הצהירה על הורדה במחיר לסוללה ב56%, וייצור של רכב במחיר עממי של 23 Kדולר תוך 3 שנים.

למי שמצליח איך שהו לא לקלוט את המספרים שעומדים מאחורי הרכבים החשמליים אני רושם שוב :תאוצה של 2-3 שניות ל100, טווח של 800 ק"מ ומעלה למכוניות במחיר של רכב פרימיום ולא במחיר רכב הייפר של מיליונים.

כתבה בנושא :

https://www.ynet.co.il/wheels/magazine/article/r1MrkVLHD#autoplay

מציע באופן כללי קצת לפתוח את הראש ולראות מעבר לבעיות המקומיות שמשתקות את החיים שלנו יותר ויותר מידי שנה.

• אהבתי 1
  • מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, viper83 כתב:

3.טסלה החברה המובילה בתחום, לפני כמה ימים הצהירה על הורדה במחיר לסוללה ב56%, וייצור של רכב במחיר עממי של 23 Kדולר תוך 3 שנים.

זה אומר שעוד 6-7 שנים נוכל לראות טסלה עממית בK23? איזה כיף

• מעניין 1

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, shellcase כתב:

מעוז ההומלסים והנאורים שנקרא קליפורניה

קרעת אותי מצחוק, לא הכרתי את ההגדרה...

קליפורניה היא סמן שמאלי מכל מיני בחינות, זאת אחת הדוגמאות. אגב, בגלל איזה חוק הזוי בקליפורניה נאלצו כל היצרנים של כלי עבודה למיניהם ועוד אלף ואחת מוצרים נוספים ש"מוצר זה עלול לגרום לסרטן ע"פ מדינת קליפורניה" - לא ידעתי שאני עלול לנסות לנשנש מברג, אבל שיהיה.

זוכרים את האיסור להשתמש בטלפון בתחנת דלק שהפך לחוק בלי שמישהו בכלל טרח לבדוק האם מדובר באגדה אורבנית? אז בכיוון הזה.

מה שכן, מכיוון שהמדינה הזאת תמיד ראשונה לאמץ טרנדים, זה מאפשר לאחרים להסתכל מהצד ולבחון מה עובד ומה לא. 

• מצחיק 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרעין של אמת הוא שאכן אט אט החשמליות כובשות את מרכז המפה. לטעמי ממשלות העולם צריכות לעודד את זה, לפחות בשלב ההיברידיות שמזהמות הרבה פחות, להוריד מיסים שיגרמו לאנשים פשוטים כמוני לרצות לעבור לרכב שפחות מזהם.

למשל אם רכב חדש עולה 110K והממשלה רוצה לעודד אותי לקנות היברידי- שתדאג (באמצעות מיסוי נמוך והגבלת מחיר) שהיברידי מאותו סגמנט יעלה 90-100K.

ייקח עוד זמן רב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הסבסוד לרכבים "ירוקים" בעולם הוא במאות מיליארדים. גם בישראל הסבסוד נחשב לנדיב מאוד. אני דווקא חושב שיש להסיר את ההטבה על רכבים היברידיים או פלאג-אין, הם אולי חסכוניים אבל עולים המון למשלם המיסים הישראלי. עדיף להשקיע את הכסף הזה בתשתיות לרכב חשמלי ובעידוד מעבר לרכב חשמלי. 

2. עכשיו זו תפקידה של התעשייה לייצר מוצר זול וזמין יותר. 

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, shellcase כתב:

בקצב שמעוז ההומלסים והנאורים שנקרא קליפורניה מתקדם היום הם עוד עלולים לא להיות חלק מארה"ב עד 2035.

מדובר גם בכלכלה השישית בגודלה בעולם.

אם הם לא יהיו חלק מארה"ב, הממשלה שלהם מהר מאוד תמצא את עצמם זוכה לביקור הנשיא, יחד עם כמה אוגדות מארינס בליווי חיל האוויר.

השלטון הפדרלי לא יוותר עליהם כל כך בקלות. זה לא איזה פוארטו ריקו או משהו.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...