Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 2 שעות, halperin96 כתב:

ומנות קטנות זו פלצנות לשמה-או שתתן לי אוכל או אל תקח ממני כסף

אלא אם קוראים לזה טאפאס ושמים תג מחיר של 1-3 יורו למנה.

לפני 2 שעות, Pika007 כתב:

הרוב המוחלט של מה שאמרת פה בנושא הוא ערימת טרנדים תל אביביים סטריאוטיפיים עד כדי כאב לגבי "הבנה בבשר",

אני לא מבין גדול בטרנדים תל אביביים אבל לדעתי הוא באיחור, אני חושב שהטרנד הנוכחי זה מיטלס מיט ותחליפי בשר צמחוניים / טבעוניים. לפחות ממה ששמעתי סביבי.

לפני 1 שעה, David32 כתב:

אם בהדסון יצחקו לי בפנים כשאבקש מנה מסויימת בדרך שאני רוצה - זה מאוד מגעיל מצד ההדסון. מאוד.

בחיים לא צחקתי ללקוח בפנים ואין סיבה שמישהו יעשה דבר כזה.

יותר מפעם אחת אכלתי בהדסון, אפילו הייתה תקופה שקבוע אכלתי שם פעם בשבוע, לא יצחקו לך בפנים ואת רוב המנות יהיו מוכנים גם להגיש לך במידת עשייה אחרת.

הכי הכי קיצוני שנתקלתי אצלם זה שהם לא המליצו לקחת מנה מסוימת במידת עשיה WD, ואמרו שלא תהיה החלפה במידה והבחור לא מרוצה מהמנה.

לפני 1 שעה, Pika007 כתב:

א'- הסטייקים היקרים ביותר בעולם מוגשים בחתיכות של 120 גרם. שלל מסעדות נהדרות בפריז יגישו לך סטייקים מופלאים של 180-200 גרם, עם שכבות צבע כמו החולות הצבעוניים במכתש רמון.  זה שאין לך שמץ לא אומר שזה לא קיים.

לא רק בפריז אגב. אפילו איזה בראסרי לא נחשב ליד אתר המבקרים של קו מז'ינו.

סטייק שלא נפל מאלו של ההדסון.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.1.2020 בשעה 17:22, garicho כתב:

אז מסתבר שיש וירוס חדש, די ממזרי. אחוז התמותה כרגע עומד על 3% מהנדבקים לפי מה שאני מבין. זה אומר בערך 300000 מתים אם הוא יתפשט לישראל וידביק את האוכלוסיה פה. מה לדעתכם תיהיה המשמעות? האם זה באמת כך או שהוא ידעך מעצמו כמו מה שקרה עם סארס?

Sent from my iPhone using Tapatalk

התחלתם מזה ^

לפני 16 דקות, m3x7r3m3 כתב:

...

לא רק בפריז אגב. אפילו איזה בראסרי לא נחשב ליד אתר המבקרים של קו מז'ינו.

סטייק שלא נפל מאלו של ההדסון.

ונכון לעכשיו אתם פה ^

אני רוצה לדעת מתי אתם מגיעים להיטלר.

• אהבתי 2
  • מצחיק 5
  • מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל דאגה. אני מתעד, לא מצלם את עצמי ואשתי שונאת להצטלם. אם הבנים מצטרפים אז יש קצת צילומי משפחה.

פה ושם מעלה לפייסבוק (תפוצת משפחה) תמונות שנראות לי מעניינות.

וכמובן נהנה לראות במרשתת תמונות מהמקומות בהם ביקרתי. מחזיר אותי אליהם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, yohai71 כתב:

התחלתם מזה ^

ונכון לעכשיו אתם פה ^

אנחנו לא, הרי היטלר לא הגיע לקו מז'ינו בכלל, הלך מסביב דרך בלגיה.

אז אם אנחנו בקו מז'ינו היטלר גם לא יגיע אלינו, וגם לא הוורמאכט.

אפשר להישאר במחילות.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנייה, אני כבר מגיע ל 6 מיליון (אם זה קשור להילטר),  סינוואר כבר הכניס את היטלר למשוואה. 

image.png.fcf79d40d3be5969c122c794d4bd307e.png

וכרגע מעריכים בארה"ב יגיעו ל 2% מתים , זה יוצא גם 6 מיליון בערך.

אצלנו הנאומים היום קצת הפחידו אותי, נראה שהם סימנו את העומס בבתי החולים ואת מספר מכונות ההנשמה,

כגורם שעליו מוגדר השיחרור והסגר מחדש.

וזה לא נראה לי טוב, אבל ככה זה שהפעילות במשק מקדשת את האמצעים.   

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההפתעה?
היה צפוי ואין אלטרנטיבה.
הלחץ לחזור לעבודה ולהתפרנס גובר.

• רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yohai71 כתב:

יש איזה חוק שמדבר על זה שבכל דיון אינטרנטי ארוך מספיק היטלר צריך להיות מוזכר, לא?

מצאתי, חוק גודווין

@korola זה יותר משהפעילות במשק מקדשת את האמצעים, זה יותר שבקרוב (או כבר עכשיו) יש מוות/סבל רב עקב הפגיעה בכלכלה. ולכן זה נכון לאזן בין תחלואה לפעילות במשק.

עריכה אחרונה על ידי Gosser1860
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, korola כתב:

אצלנו הנאומים היום קצת הפחידו אותי, נראה שהם סימנו את העומס בבתי החולים ואת מספר מכונות ההנשמה,

כגורם שעליו מוגדר השיחרור והסגר מחדש.

מה אמרתי לך השבוע, זה היה צפוי

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמשלמים חל"ת ל 100,000 אנשים זה משהו אחד.

כשמשלמים חל"ת למיליון אנשים. כל שכן כשאין הכנסות זה משהו אחר.

במיוחד כשמזרימים כסף יש מאין למערכות שעד היום קיבלו סלאמי במקום תקציבים.

יש נקודה מסויימת שמיליון מובטלים הופכים למיליון רעבים. וזה מדינה שלא אתה ולא אני רוצים לחיות בה.

אני יכול להגיד לך שאם לבן שלי בן ה5 חודשים לא יהיה מה לאכול ולי לא יהיה כסף לקנות לו נוטרילון, אין הרבה שימנע ממני להשיג את האוכל בשבילו. 

ואני עוד נורמטיבי.

עכשיו קח את המצב הזה ותרחיב אותו למיליון אנשים. חלקם נורמטיביים יותר חלקם פחות.

עריכה אחרונה על ידי stum
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שזה היה צפוי, בגדול אני גם תומך בשיחרור מבוקר, כבר כתבתי בעבר שלדעתי לחצו יותר מידי חזק על בלמים,

אבל כרגע זה נראה שהפקיעו את השליטה ממשרד הבריאות (משה בר סימן טוב ) והעבירו את השליטה למשרד האוצר (שי באב"ד). 

וכמו שרשמתי בעבר , הגדלת האיכלוס של מכונת ההנשמה בהכרח יגדיל את מספר המתים היומי.

וזה נראה כאילו הם הגיעו כבר למספר המתים היומי שמקובל עליהם, ואני חושש שמדובר במעל 100 ביום.

כי היקף פתיחת המשק מראה שמשה בר סימן טוב לא הצליח להפחיד אותם מספיק. 

לפני 4 דקות, stum כתב:

אני יכול להגיד לך שאם לבן שלי בן ה5 חודשים לא יהיה מה לאכול ולי לא יהיה כסף לקנות לו נוטרילון, אין הרבה שימנע ממני להשיג את האוכל בשבילו. 

ואני עוד נורמטיבי.

עכשיו קח את המצב הזה ותרחיב אותו למיליון אנשים. חלקם נורמטיביים יותר חלקם פחות.

אבל ביבי אמר שיש מספיק אוכל לכולם בסופר, ואין מסחור בביצים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, korola כתב:

כי היקף פתיחת המשק מראה שמשה בר סימן טוב לא הצליח להפחיד אותם מספיק.

הוא לא אמור להפחיד אותם. הוא צריך לשקף להם מה צפוי להיות מצב התחלואה בהתאם להנחיות החדשות, כמה ההדבקה תגדל ומה היכולת הנוכחית ובעוד שבועיים (שזה גם זמן בו ניתן לייצר/להצטייד) של מערכת הבריאות לתמוך בחולים ולהקטין את המתים. מצד שני יש את משרד האוצר שצריך לשקף כמה אנשים יסבלו (בדרגות שונות של עוני ומחסור) בהינתן הסגר הנוכחי וכמה אנשים יצאו מהמעגל הזה בהתאם לכל פעימת "שיחרור". זה חישוב מאוד קר. אבל בשביל זה הם שם, לא?

איך המלך אמר היום? הבריאות והאוצר הן שתי רגליים עליהן הכל נשען. 

עריכה אחרונה על ידי Gosser1860
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כתבתי בשום מקום שאנשים חייבים לאכול מה שאני אוכל

יש אנשים שבכלל לא אוכלים בשר ואין לי בעיה איתם

אתה החלטת שאנשים מגיעים למקום בשביל לראות ולהראות

אני נמצא במקומות האלה עוד מהימים שמי שהיה נכנס לקלרה היה אומר תודה לה' ונמצא עם הבחורות הכי יפות בת"א

העובדות מוכיחות שהמקומות האלה מביאות אליהם אנשים מפורסמים, דוגמניות ואנשים עם כסף

אף אחד לא מכריח אותך לשבת שם או לאהוב אותם. כמו שאמרתי גם גם אם זה מקום שמכיל 300 איש וגם אם זה קלרה שהיה מכיל 5000 איש

אין מקום להכניס את כל מדינת ישראל ובעל הבית לא מחפש שכולם יגיעו

אם אתה  חושב שזה מזוייף זה זכותך

אני מכיר אנשים שחושבים שמי שגר במגדל גר שם רק בשביל להצטלם במרפסת

לבריאות

חבר,

השכן שלי ממול כיהן ומכהן כמנכ"ל של חברות גדולות ומוכרות במשק, כולל תקופה לא קצרה כמנכ"ל קבוצת דלק,

השכן שלי מאחורה הוא איש עסקים ששווה כמה עשרות מיליוני $ ("התפרסם" במעורבות בפרשה גדולה שקשורה לאחד הבנקים הגדולים),

עוד שכן שהוא מהבעלים של אחת מחברות התעופה בארץ,

20 מטר ימינה שכן שהיה במשך כמה עשורים מנכ"ל של אחת החברות הגדולות במשק ושווה כרבע מיליארד שקל,

ובלי קשר יש לי גם "סתם" חברים טובים שלא חסר להם כלום בלשון המעטה.

את הנ"ל אני מכיר, התארחתי וראיתי אותם מארחים, ואני יכול להבטיח לך שאף אחד מהם לא משקיע חלק ניכר מהזמן שלו בלעשות פוזה (סליחה, אין לי דרך אחרת להציג את זה), הם לא אוכלים וואגיו פעמיים בשבוע למרות שיכולים לקנות עדר שלם, ואם תבקש מהם המלצה למסעדה, כל המקומות שציינת לא יהיו בטופ 5 שלהם וגם לא בטופ 15. שלא תטעה, כולם חיים ברמת חיים שמאפשרת להם המון, כולל בתים יפים ומכוניות לא רעות בכלל (לא לכולם אגב כי יש כאלה שזה פשוט לא כזה מעניין אותם), אבל הם לא מתעלים את כל זה לניקור עיניים (בניגוד אליך, כי בוא, כבר ציירת לנו פה פרופיל די ברור). וסתם מיקדתי את הדיון ספציפית לדברים שנגעת בהם, אני יכול להרחיב אותו לעוד תחומים בהקשר הזה.

עכשיו אתה יכולל להגיד שכל מה שכתבתי זה דוגמה לא מייצגת. ואתה צודק. אבל גם אתה עשית בדיוק אותו דבר - אתה וחברים שלך לא דוגמה מייצגת לכלום (חוץ מאיך להיות פלצן אולי). אבל לבריאות שיהיה, מה אגיד לך.

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
  • אהבתי 1
  • מעניין 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...