Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וולוו S60 שנת 2008. הגיגים על הרכב שברשותי לכמה חודשים ואולי אקנה אותו

eladns

פוסטים מומלצים

גם אני לא פיספסתי אבל לקבל " מתנה" ולהשקיע בה עוד 20 אלף שקל כדי שהמתנה תחיה ואז לנסות למכור את המתנה ב 2000 שקל? נו באמת

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 28.7.2020 בשעה 13:18, 98civic כתב:

קודם כל בודק מה הקילומטראז האמיתי כי זה ממש לא נראה 147 אלף אלא לכיוון 300. איכות החומרים בוולוו היא מאד גבוה והם סופר עמידים. ב 200 אלף קילומטר עם נקיון בסיסי וולוו נראת מעולה . למה לבדוק קילומטראז? כי אם הרכב באמת עם 300 אלף אז כמות העבודה תהיה בעלות של הרכב עצמו.

אמיתי 

אמיתי.

אפילו את חשבוניות הקניה של הרכב שמרו בספר רכב-עלה 250 אלף שקל לבחור מראשון לציון.

כל הדפים של הטסטים ברכב שמורים.

ספר רכב חתום.

הרכב עוד עמד איזה שנה עד שהגעתי אליו {לא מצבר, לא דלק, לא אוויר בצמיגים}

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

אצו רצו להם שלושה חודשים.

הרכב נסע כל יום החודש הזה ים המלח מלונות - ירושלים 210 ק"מ בצורה מופתית. 37 אגורות לק"מ. נסיעה רגועה ומהנה.

לא בולע הרבה דלק בנסיעה בן עירונית.

יש לו כוח. הוא נוח.

הריפודים עור מציקים לי מאוד!!!

להיכנס לאוטו אחרי יום שהוא נשרף בשמש של ים המלח - כמו אנוכי, הריח קשה מנשוא.

פירקתי מצבר. כיסיתי הרכב, שישן לו. נחזיר אותו עוד מעט לבעלים שלו.

דיברתי עם הבעלים, נסתי לרמוז לו לגבי הרכב, אמרתי לו שאני מחזיר לו הרכב באוקטובר אם זה בסדר.

ענה: אני ביקשתי ממך להחזיר?

אמרתי לו: לא אבל אם צריך את האוטו יש לי 5000 שקל תגיד לי שבוע מראש ואני כבר אקנה איזה פיאט פונטו שתעמוד ליד הבית כרכב חירום.

מה ענה? גם אם אצטרך הרכב אדאג לך לאחר.

החלטתי שגם ב"חינם" הרכב הזה צריך הוצאות של 7000 שקל בקלות.

אסביר,

משולש - 2000 שקל למקורי עם עבודה - הסיני זול ב150 שקל בלבד.

טיימניג- 1500 פלוס מעמ לסיני 2000 פלוס מע"מ למקורי

ונעשה גם משאבת מים עוד 350 שקל

מזגן - קשה עם ריפודי עור 1600 שקל פלוס מע"מ - צריך מעבה חדש

חוטי הצתה \ פלאגים \ פילטר דלק ועוד פעם החלפת שמן ופילטר \ רצועות שונות \ נוזל קירור - אלפייה פלוס מינוס.

והקצפת עם הדובדבן - לרכב תעודת נכה ולכן העברת בעלות תעלה לי קרוב ל1800 שקל כי יש לו טסט לשנה.

הכרת הטוב כבר אמרנו?

נשטוף לו הרכב טוב טוב.

נחליף שמן ופילטר שמן.

נמלא פול טנק ונחזיר הרכב לישון ליד הבית שלו.

תודה רבה על העזרה, אדם נדיב עם לב זהב.

• אהבתי 2
  • מעניין 2

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור רק שעלות התיקונים יןתר גבוהה מעלות הרכב. זה מה שניסו להביר לך .אבל הנה , הגעת לזה לבד. וזה לא היה נעצר שם , היית עובר עשיריה בשקט.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הריפודי  עור הם דיי דיל ברייקר ברכב הזה.

ממש סבל מבחינתי.

אף פעם לא אהבתי ולא התברתי - קר בחורף, חם בקיץ ומחליק ועושה רעשים מוזרים שעושים סקס באוטו.

למה זה טוב הריפודי עור האלה?

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה הסיפור עם הריפודי עור. לא כזה ביג דיל...  גם כשהרכב חונה בשמש אז כל האוטו חם, גם ברכב עם ריפודי בד הריפודים חמים.

התרחיש היחיד שזה עלול להפריע זה אם אתה יושב עם גוף חשוף על העור... מה הסיכוי. 

אני כבר 6-7 שנים עם ריפודי עור, לא חושב שאקנה בעתיד רכב בלי. הרבה יותר פרקטי מבד , צריך לטפח אותם פעם בכמה זמן אבל ליגה אחרת. 

עשית את ההחלטה הנכונה כי רכב כזה במצב מוזנח כנראה יהיה בור ללא תחתית. 

עריכה אחרונה על ידי אייל

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, אייל כתב:

א חושב שאקנה בעתיד רכב בלי. הרבה יותר פרקטי מבד ,

סתם מתוך סקרנות, חוץ מכתמי מים כשחוזרים מהים במה זה יותר פרקטי?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה הסיפור עם הריפודי עור. לא כזה ביג דיל...  גם כשהרכב חונה בשמש אז כל האוטו חם, גם ברכב עם ריפודי בד הריפודים חמים.

יש הבדל גדול מאוד בין ריפודי בד וריפודי עור אחרי שהרכב ישב בשמש. ריפודי עור זה לא כיף גדול באקלים שלנו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני לא מסכים עם זה , יהיה לך רותח ברכב שעמד בשמש לא משנה איזה ריפודים, כנראה שאם אתה יושב עם תחתונים על המושב אז תישרף , אבל עם ג'ינס או סתם מכנס רגיל לא צריכה להיות בעיה.

עם ילדים ברכב, לא נדבק לזה כלום, אין כתמים,  סימני נעליים יורדים בקלות.  

וזה גם נראה הרבה הרבה יותר טוב . 

נ.ב. מי יושב עם בגד ים רטוב שיש בו גם מלחים וכלור על ריפודי עור?    זה זלזול מוחלט ברכוש של עצמך. 
גם על ריפוד בד יהיו עננים שלא בטוח שיהיה ניתן להסיר.

עריכה אחרונה על ידי אייל
  • אהבתי 2

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.7.2020 בשעה 10:15, farkash7 כתב:

בהנחה שאתה מקבל אותו בחינם כן?
בודק כמה יעלה לי לסדר את הרעש מהמשולש או מה שזה לא יהיה ומעביר אותו טסט אם זה לא עלות מוגזמת.
מנסה לבצע פוליש ווקס בעצמי ולהציל מה שאפשר מהצבע (הלכה נראית גמרוה בחלק מהמקומות)

קונה תכשיר למושבי עור ועושה להם טיפול לבד. זה לא יעלים את הקמטים, אבל כן ירכך את העור ויגן עליו.
שוקל לתקן את המזגן.
מכסה את הרכב ומבצע איתו רק נסיעות ארוכות שבו אתה זקוק לרכב בטיחותי ונוח.

מתפלל לאלוהי הוולוו שלא ינחית עלי מכת קרטה שתגרום לי למכור את הרכב לחלקים.

אם עלות העברת הטסט לא מוגזמת אתה מסכן פה בעיקר אותה. אגרה תמיד אפשר לקבל חזרה אם מורידים את הרכב מהכביש.
מה שכן אם הרכב מתחיל לעשות בעיות ולדרוש כניסות למוסך אני מעיף אותו בלי לחשוב אפילו שניה.

אתה בעלים של פיג'ו 205 לא? איך היא מבחינת האחזקה? אחת המכוניות שאני יותר אוהב אבל אף פעם לא יצא לי לנהוג על אחת, אולי ביום מן הימים...

ולעניין השרשור, הלקוח שהביא לך את הרכב בן אדם מדהים! 
כל כך אדיב ובאמת נותן מהלב כי הוא יודע שיש לו, אמיתי מרגש.
הוולבו יקרה לאחזקה יחסית ועדיף לך באמת כמו שאמרת לו לקנות רכב שני בזול בסגנון פונטו והאחזקה תהיה מאוד זולה. חשוב מאוד להקפיד על אוטו שמור שמילאו בו נוזל קירור ולא חס וחלילה מי ברז... מראה המון על התחזוקה שהרכב מקבל בחייו. בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, אייל כתב:

אז אני לא מסכים עם זה , יהיה לך רותח ברכב שעמד בשמש לא משנה איזה ריפודים, כנראה שאם אתה יושב עם תחתונים על המושב אז תישרף , אבל עם ג'ינס או סתם מכנס רגיל לא צריכה להיות בעיה.

נ.ב. מי יושב עם בגד ים רטוב שיש בו גם מלחים וכלור על ריפודי עור?    זה זלזול מוחלט ברכוש של עצמך. 

לא יהיה רותח באותה המידה.

כנס לרכב עם ריפודי בד, שים יש רחת על ההגה ואת השניה על המושב. אתה תרגיש מיד בהבדל.

לגבי כתמים ולכלוך, אני כבר 9 שנים עם רכבים בעלי ריפוד בהיר. כל הטיפול מסתכם בפעם בכחצי שנה ללכת לאוטו עם 2 קערות כשבאחת מים חמים עם נוזל כביסה ובשנייה מים נקיים ולשטיוף את הריפודים. עבודה של כ 20 דקות והם יוצאים כמו חדשים. אתה תתפלא כמה הבד שלהם לא מקבל כתמים (מוריד גם את העננים של בגדי הים הרטובים. ).

לגבי זלזול ברכוש, עניין של השקפה. עאני מעדיף לא לחכות חצי שעה ולשטוף את הריפודים פעם בכמה זמן. הסיבה שיביגדי הים רטובים היא שלא עולים לאוטו בלי לשטוף את המלח והחול.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני 40 דקות, אייל כתב:

מסכים.

עם עור פחות דאגתי אם הילדים יפספסו משהו כי הניקוי מהיר וקל לעומת בד ששם גם יש סכנה לכתמים עקשניים/לתמיד.

גם ענייני חום הם לא הבעייתיים, כל האוטו בוער גם ככה, הם לא יוצאי דופן.

אבל - לעצמי אני אשתדל לא לקנות כאלה רק משום שהם לא מתאימים לנהיגה טכנית, חלקים מדי ולא אוחזים את הגוף כמו בד ובטח לא כמו אלמנטרי טובים.

ברכב של אשתי - מבורך.

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, אייל כתב:

התרחיש היחיד שזה עלול להפריע זה אם אתה יושב עם גוף חשוף על העור... מה הסיכוי. 

אכן יושב עם עור חשוף בדרך הביתה. אחרי יום שאתה מטגן את הגוף בשמש של ים המלח קשה ללבוש משהו. בקושי גופיה 100% כותנה קשה.

שנה שעברה בסובארו אימפרזה שנת 2000 עם ריפודי בד אורגינאליים של הרכב לא היה לי כל בעיה.

השנה סבלתי.

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני לא מסכים עם זה , יהיה לך רותח ברכב שעמד בשמש לא משנה איזה ריפודים

פשוט לא נכון עובדתית. עור מתחמם משמעותית יותר.
בלי קשר לרכב שעמד בשמש, גם אחרי שקיררתי את הרכב מראש (יש לי אופציה כזו אצלי) ונכנסתי לרכב הנעים, ביום חם אחרי אחרי כמה זמן הגב שלי נוטף זיעה משמעותית יותר מברכב עם ריפודי בד.
אין ספק שעור זה יפה אבל כמה שאני מתגעגע למושבי אלקנטרה שהיו לי ברכב הקודם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...