Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

206 או איביזה

aviO
שימו לב! השרשור הזה בן 6979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התקציב נע בין 60-80K

אך לא חובה להשתמש בכולו...

אפשר לקנות משהו ב60K ולהשקיע בו..

ראיתי מודעה שתפסה את עיניי:

פיג'ו 206 xr 5 דלתות

שנת 2002

1400 סמ"ק

ידני

30000 ק"מ

יד ראשונה..

לא מזמן עבר החלפה של רצועת טיימינג והחלפת קלאץ'

האם לקנות? או שיש לכם עצות יותר טובות

כמו כן רציתי לדעת מהי צריכת הדלק של הרכב הנ"ל ומהי אמינותו?

אולי עדיף להשתפר למנוע 1600

דרושה מכונית צעירה/ קטנה... אז אם יש לכם עוד הצעות אני אשמח לקבל.

כמו כן רציתי לדעת מהיכן אני יכול לקבל תמונות של הרכב עם הצבע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1400 קצת איטית אבל לא נורא בגיר ידני. 1600 משמעותית טובה יותר אבל גם יקרה יותר. XR היא הגרסה הפחות מאובזרת למיטב ידיעתי. בכל מקרה ה-206 מכונית טובה יותר מהאיביזה. תמונות תמצא בגוגל.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שתתמונות יש בגוגל.

אבל אני רואה בכל מיני מודעות למשל:

ירוק בקבוק

תכלת מטאלי

אין איזה אתר עם כל הצבעים?

איך האמינות של ה206?

ואיך צריכת הדלק שלה?

ולמה אתם מתכוונים בעגלה?

כאילו ממש עגלה?

כמה כוחות סוס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה כוח ה1.6 110HP חזקה משמעותית. היא גם מגיעה עם בלמים טובים יותר ,בולמים אחרים, ג'אנט גדול יותר וגם ניראית הרבה יותר טוב בשלוש דלתות. ה1.4 עם 75HP. תנסה אולי להיכנס לאתרים רשמיים של פ'זו בשביל לראות את הצבעים. מבט בגוגל גם יספיק, אז תעביר 2 דפים, לא נורא.

ה206 1.4 היא לא מ-מ-ש עגלה, היא נוסעת נחמד, והיא חסכונית למדי. למי שרוצה יותר כוח ה1.6 עדיף (כפי שאמרתי) בצורה משמעותית. לעצמי לא הייתי קונה את ה1.4 אלא מחפש את ה1.6 למשל, השאלה מה מחפש....

בין ה206 לאיביזה הייתי בוחר בראשונה. שתיהן לא שיא האמינות.

אגב, קצת מוזר שהחליפו לרכב קלאצ' אחרי 30K ק"מ בלבד. תבדוק היסטוריית טיפולים לראות שהק"מ אכן נכון.

השאלה מה אתה מחפש ברכב. אולי יאריס (או יאריס TS) יתאימו לך. TS מ2003 נכנסת לתקציב, אבל תסגור לך את רובו.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מנוע יש לts?

חיפשתי טיפה אבל לא מצאתי... מסתבר שדיי נדירות היאריס האלה.

ולמה אתם ישר מדביקים לבנאדם רכב "ספורטיבי"?

למה לא הצעת לי למשל יאריס רגילה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראת את ההודעה שלי?

רשמתי יאריס, או TS. מה שאומר ש... כן הצעתי לך יאריס רגילה. הTS היא לא אימפרזה טורבו, היא רכב חמים, לא ספורט מטורף. קצת יותר חביבות לא תזיק, סה"כ מנסים לעזור לך פה. לTS יש מנוע בנפח 1.5 והיא מגיעה בגיר ידני בלבד. יש לקחת בחשבון שהיא לא נוחה במיוחד ולכן מי שלא מחפש משהו קצת יותר חזק או התנהגות, עדיף לו לקחת יאריס רגילה.

יאריס רכב אמין, בטוח, וחסכוני. הבעיה שהוא נדיר, אבל ככל שעולים בשנתים יש יותר. 00-02 קשה מאוד למצוא, 03 ומעלה יש יותר. בנוסף הוא גם יקר יותר מהמתחרים שלו.

אם תרשום בפירוט מה אתה מחפש ברכב, נוכל לעזור לך יותר. אם אמינות במקום הראשון, יאריס.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמה אתם ישר מדביקים לבנאדם רכב "ספורטיבי"?

למה לא הצעת לי למשל יאריס רגילה?

צר לי לאכזב פה כמה אנשים, אבל יאריס TS היא לא בדיוק ספורטיבית. היא קטנה מהירה יחסית. לא שונה בהרבה מ-206XS. אם אתה חושב על 206 ידנית 1.6, יאריס TS תהיה אפשרות ריאלית לחלוטין. יאריס ידנית 1.3 יהיה לך הרבה יותר קשה למצוא. (אבל יהיו לה שתי דלתות נוספות)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה הם הדרישות שלי:

בטיחות במקום הראשון.

לאחר מכן הנאה מנהיגה וגם טיפה כוח...

ולא שכחתי את האמינות.

נשמע שהיאריס ts היא פשוט מציאה...

נ.ב

מצטער על הבלאגן שהיה פה ב10 דקות האחרונות, הדפדפן שלי נדפק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאריס TS:

3 דלתות בלבד.

בטוחה, אמינה. מנוע 1.5 106HP. נראה שהיא האופציה הכי טובה לדרישות שלך.

חסרונות - לא נוחה במיוחד.

ה206 תהיה כנראה פחות אמינה מהיאריס, ובעלת רמת בטיחות דומה. אם אמינות במקום השני, לך על היאריס. ה206 מתנהגת קצת יותר טוב לפי חלק מהאנשים, אבל זה לא קירטי מבחינתך, יתרון נוסף, מאובזרת יותר בחלק מהמקרים, גג שמש ענק, ריפודים יפים יותר וכו'.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה הרבה יותר קשה למצוא TS. אתה מוגבל לשנה ספצפית בתקציב שלך, 2003. ואילו ב206XS מדובר על מספר שנים. שים לב לחפש את דגם ה110HP שנמכר מאמצע 2001, לפני זה הXS היה עם 90HP (שניהם מנוע 1.6).

עצה כללית, קרא את הדביקים בפורום ייעוץ ברכישה (ההודעות העליונות) יש שם הרבה מידע שיכול לעזור לך ברכישת רכב.

ה206 XS זריזה, בטוחה, ומתנהגת, באמינות היאריס עדיפה. בכמה? קשה לדעת.

אגב, אם ירדת מה206 1.4 הידנית אני אשמח לקבל את הפרטים שלה בה"פ.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם יכולים בבקשה לפרט, מה זאת אומרת "אמינה פחות" ו"לא שיא האמינות"? קצת מעורפל בשבילי... (בהתייחסות ל-206)

והאם יש הבדל בין ה-XS ל-XT בתחום הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מעורפל בשבילך, זה מעורפל נקודה. קשה לצפות אמינות בצורה מוחלטת. אם תיקח 100 TSים, ו100 XSים, יש לשער שסטיסטית ליאריסים יהיה פחות תקלות. זה לא אומר שלא יכול להיות שם 206 בלי אף תקלה, ויאריס עם 2 תקלות. אני מקווה שהצלחתי להעביר את הנקודה... למי שמחפש אמינות בלבד הייתי ממליץ על הטויטה.

ל206 יש יתרונות משלה, היא נוחה יותר באופן משמעותי, יש אופציה לגג שמש מקורי ענק, לחלק מהאנשים זה חשוב מאוד, והעיצוב, אם כי פה זה עניין של טעם. בנוסף בהשוואה יאריס מול 206 (בחלק מהדגמים לפחות) יש הבדל מחיר גדול, היאריס יקרה יותר כמשומשת.

אין הבדל באמינות בין הXT לXS. אבל שוב, אם אמינות מקום ראשון אצלך, ויש לך תקציב ליאריס מעל שנת 2002, כי לפני זה פשוט מ-א-ו-ד קשה למצוא אותן, לך על יאריס. לא מדובר פה על ההבדל בין קליאו 98 לסויפט שאז היפנית היא נבלה לא נוחה ונוראית והצרפתיה מרגישה מבפנים ובנסיעה כמו S קלאס מול היפנית.

ולסיום, אתה שאלת בזמנו על אוטומטיות, פה ליאריס יש יתרון גדול יותר. החיבור בין ה1.4 לתיבה האוטומטית ב206 לא מבריק, הרכב מרגיש איטי למדי, במקרה הזה הייתי הולך אך ורק על יאריס.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...