Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה;מנקה ג׳אנטים של כימייקיל

שימו לב! השרשור הזה בן 1442 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה רבה על התשובה המפורטת.

יודע שלא קשור אבל עד כמה המוצר הבא של כימיקל יכול לעזור בהברקת החלון ? פשוט לא מצאתי אותו באמאזוןhttps://www.chemicalguys.com/glass-only-easy-to-use-foaming-aerosol-cleaner-spray/CLDSPRAY100.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.5.2020 בשעה 17:21, Shahar Matana כתב:

אהבתי את הסונקס יותר.

יש תכשיר טוב יותר מסונקס?

הבעיה שזה יוצא יקר יחסית, 45-55 שקל לבקבוק שנגמר ב 3+- שטיפות כמדומני.

עדיף משהו מרוכז בבקבוק גדול.

בכללי ג'אנטים אני שוטף אחת לחודשיים שלושה עם הסונקס / IRON-X ובין לבין עם סבון רגיל כי אז לא מספיק להתצמד לכלוך כבד ושרוף מהרפידות על הג'אנט.

החומרים ה"מדממים" לרוב משתמשים בהם כשצריך להוריד לכלוך כבד, ברכב הקודם היו ג'אנטים שלא נראה לי אי פעם נשטפו, לקחו לי 3-4 מעברים עם החומר הנ"ל כדי להוריד הכל.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שגיליתי את החומרים האלה הייתי פשוט מנקה את הג'אנטים עם מטלית מעפנה ומים.

הלכלכוך היה יורד אבל העבודה הייתה קשה..במיוחד בג'אנט עם הרבה חישורים.

עם החומרים המדממים זה הרבה יותר קל, כמה שפריצים, מעבר עם מברשת, שפריץ מים עם הגרניק והג'אנט מבריק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1442 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...