Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עלות מחייה למשפחה צעירה פלוס ילד בן שנה וחצי

Jeka88
שימו לב! השרשור הזה בן 1381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 12 דקות, Bob Ross כתב:

על סמך מה אתה מסיק שהוא על חומרים? הגוף שלו באמת נראה לך על סטרואידים? גף קבילר הוא 100% טבעי .

אל תעליב אותו, הוא חי את זה ונושם את זה. זה העסק שלו, וזה כנראה העסק הכי מצליח ביוטיוב לכושר כרגע. הוא לא יסכן את שמו הטוב.

תעשה גוגל על בודי בילדרים שמזריקים , תראה תמונות שלהם ותראה את ההבדל בינהם לבינו.

(סליחה על האוף טופיק של האוף טופיק)

גוף חטוב מאוד ומאסת שריר מרשימה מאוד. זה מאוד קשה להיראות ככה בלי לעשות סייקלים של מאסה-חיטוב בתוספת כמה תוספים (אהמ אהמ). ואם הוא שנה שלמה נראה ככה ללא שינוי (מעלה סרטון כל שבוע סופר חטוב וסופר שרירי), תיהיה בטוח שהוא מסתף וזה לא קריאטין או BCAA.

רוב הגורואים האלה לא טבעיים. זה בסדר. גם רוב האתלטים המקצוענים בעולם לא טבעיים (כדורגל, כדורסל, אופניים וכו'), גם החובבנים החזקים לא טבעיים.

אין קשה לסכן את שמו. החומרים נגישים מאוד, הידע היום הרבה יותר פומבי. הזריקות מתבצעות לישבן, אין באמת עקבות.

שוב, זה לא משנה את זה שההישגים שלהם מרשימים. הם מעולים בזכות עצמם, וזה לא שפלוני יכול להתחיל להזריק ולהיות מחר דה-רוק. זה לא עובד ככה. אבל זה כן פורץ את מעטפת הביצועים ומאפשר להם מראה על אנושי, ביצועים הולכים וגדלים (משנה לשנה), ולהמשיך לגדול ולהתחזק בגילאי ה30, הרבה אחרי השיא. 

מי שזה מעניין אותו יכול לראות את Icarus, סרט מאוד מומלץ בנושא. גם מראים איך חובבנים צריכים לעשות קצת דופינג כדי לנצח מקצים (או להשתפר מאוד). ומסבירים איך הנבחרת הרוסית הערימה במשך שנים על הועד האולימפי באמצעות פרוטוקולי דופינג מנצח. ואם הם לא מצליחים אז יש את הקגב כדי לפתוח את המבחנות בחדרים סגורים. ומי שחושב שרק הרוסים עושים את זה, משלה את עצמו. כולם עושים את זה, וכולם מעלימים עין. אה כן, ספורט בלי דופינג יהיה הרבה פחות ביצועיסטי.

• אהבתי 2
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 229
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 3 דקות, Gosser1860 כתב:

(סליחה על האוף טופיק של האוף טופיק)

גוף חטוב מאוד ומאסת שריר מרשימה מאוד. זה מאוד קשה להיראות ככה בלי לעשות סייקלים של מאסה-חיטוב בתוספת כמה תוספים (אהמ אהמ). ואם הוא שנה שלמה נראה ככה ללא שינוי (מעלה סרטון כל שבוע סופר חטוב וסופר שרירי), תיהיה בטוח שהוא מסתף וזה לא קריאטין או BCAA.

רוב הגורואים האלה לא טבעיים. זה בסדר. גם רוב האתלטים המקצוענים בעולם לא טבעיים (כדורגל, כדורסל, אופניים וכו'), גם החובבנים החזקים לא טבעיים.

אין קשה לסכן את שמו. החומרים נגישים מאוד, הידע היום הרבה יותר פומבי. הזריקות מתבצעות לישבן, אין באמת עקבות.

שוב, זה לא משנה את זה שההישגים שלהם מרשימים. הם מעולים בזכות עצמם, וזה לא שפלוני יכול להתחיל להזריק ולהיות מחר דה-רוק. זה לא עובד ככה. אבל זה כן פורץ את מעטפת הביצועים ומאפשר להם מראה על אנושי, ביצועים הולכים וגדלים (משנה לשנה), ולהמשיך לגדול ולהתחזק בגילאי ה30, הרבה אחרי השיא. 

מי שזה מעניין אותו יכול לראות את Icarus, סרט מאוד מומלץ בנושא. גם מראים איך חובבנים צריכים לעשות קצת דופינג כדי לנצח מקצים (או להשתפר מאוד). ומסבירים איך הנבחרת הרוסית הערימה במשך שנים על הועד האולימפי באמצעות פרוטוקולי דופינג מנצח. ואם הם לא מצליחים אז יש את הקגב כדי לפתוח את המבחנות בחדרים סגורים. ומי שחושב שרק הרוסים עושים את זה, משלה את עצמו. כולם עושים את זה, וכולם מעלימים עין. אה כן, ספורט בלי דופינג יהיה הרבה פחות ביצועיסטי.

שוב, הוא חי את זה. זה העסק שלו. יש לו מכון כושר פרטי משלו ורק בשבילו  , ומספיק כסף לאכול הכי טוב שיש.

אבל שמע, יכול להיות שאני טועה. אתה נשמע די משכנע חייב לומר. כל מקרה, גם אם הוא לוקח תוסף כלשהו, juice  זה בטח לא.

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross
לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוב מתנצל. מצד שני אנחנו כבר 12 עמודים בתוך הדיון והיטלר/השואה עדיין לא הוזכרו, אז גם זה משהו.

רוצה להוסיף שאני לומד הרבה מהדיון הזה, ו"גזרתי ושמרתי" למתי שילדים יהיו רלוונטיים עבורנו.

• אהבתי 1
  • מצחיק 2
  • רעיון טוב! 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים אוהבים לזרוק באוויר "הוא על חומרים, הוא על חומרים", אבל שוכחים שהאתלטים בטופ (בכל ספורט שעולה לי לראש) מתחילים להתאמן עוד לפני גיל ההתבגרות, יש להם גנטיקה של 1 למיליון, סף כאב גבוה, ריכוז מטורף, הם משקיעים בתזונה בשינה ובאימונים נונסטופ, ההשקעה היא מטורפת, לקריירה שבגיל 35~40 נגמרת בצורה חדה.

בקיצור: "חומרים" לא לוקחים מהעבודה הקשה של אותו אדם.

עריכה: חפשו בגוגל: "נהנים לצפות באולימפיאדה או בתחרויות אירופאיות משובחות?"

עריכה אחרונה על ידי Legend
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Legend כתב:

בקיצור: "חומרים" לא לוקחים מהעבודה הקשה של אותו אדם.

אף אחד בדיון לא טען אחרת. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Bob Ross כתב:

אם כבר אנחנו מדברים על אורח חיים בריא, ומוטיבציה. הנאום הכי טוב ששמעתי לאחרונה  שיזריק לכם הרבה מוטיבציה:

אגב, הוא עד היום מתאמן, בגיל פאקינג 73. הרבה בראש חברים. הרבה בראש.

אחלה נאום. הדבר היחיד שמפריע לי זו נגינת פסנתר שמנגנים ברקע של כל נאום מוטיבציה ברשת. מישהו צריך להסביר לעורך הסרטון שנאום של אדם שנולד בכפר נידח באוסטריה לאבא מתעלל עם עבר נאצי וכנגד כל הסיכויים הפך למר אולימפיה, היגר לארה"ב, התפרסם בתור מפתח גוף, התפרסם בתור שחקן קולנוע ונבחר פעמיים לתפקיד מושל מדינת קליפורניה מספיק מעורר השראה גם בלי פסק קול ברקע.  

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • אהבתי 1
  • מצחיק 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.גן של הילד-אם לא דרך הרווחה זה המחיר.

2.לא יודע היכן אתה גר אבל השכירות מאוד גבוהה-אולי לא יחסית לאזור אבל למשל ,אני חי בפריפריה עם משכנתא של רבע מזה.

3.שני רכבים-האם באמת יש צורך  או שניתן להסתדר עם אחד ?

4.לגבי אוכל+קניות ונלווים נשמע סביר.

5.בילויים-נכון שצריך מידי פעם אבל,קיצוצים ככל שנדרש בטח בתקופה הזו כאשר לרוב ההכנסות מצטמצמות ,אפשר וכדאי לעשות בשמנת ולא בבשר החי.

6.לגבי חשבונות-אני למשל,הסתפקתי בחבילת כבלים בסיסית מה שמוזיל ביותר מחצי את התשלום אבל,אין דין רווק כדין נשוי פלוס.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, colauti 9 כתב:

1.גן של הילד-אם לא דרך הרווחה זה המחיר.

2.לא יודע היכן אתה גר אבל השכירות מאוד גבוהה-אולי לא יחסית לאזור אבל למשל ,אני חי בפריפריה עם משכנתא של רבע מזה.

3.שני רכבים-האם באמת יש צורך  או שניתן להסתדר עם אחד ?

4.לגבי אוכל+קניות ונלווים נשמע סביר.

5.בילויים-נכון שצריך מידי פעם אבל,קיצוצים ככל שנדרש בטח בתקופה הזו כאשר לרוב ההכנסות מצטמצמות ,אפשר וכדאי לעשות בשמנת ולא בבשר החי.

6.לגבי חשבונות-אני למשל,הסתפקתי בחבילת כבלים בסיסית מה שמוזיל ביותר מחצי את התשלום אבל,אין דין רווק כדין נשוי פלוס.

רשמתי כמה תגובות למעלה פירוט למה אנחנו גרים בתל אביב ולמה אנחנו חייבים שני רכבים.

הילד בגן של נעמת וזה המחיר הקבוע שם לפי השכר שלנו(יש שם התחשבות בשכר של ההורים לפי שש אלף שח ברוטו לנפש במשפחה כולל הילד).

ההכנסות שלנו למזלינו לא הצטמצמו כמעט בתקופה של הקורונה.

מבחינת חשבונות אז לצורך העניין אנחנו לא משלמים על כבלים בכלל כי יש לי סידור בנוגע לזה מהעבודה.

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שדיברנו עם אשתי החלטנו להוציא את הרכב שלה למכירה,הוא נמצא גם בפורום מכירה פה וגפ ביד 2,אם אתם שומעים על מישהו שאולי זה יעניין אותו נשמח אם תפנו אותו אלינו,תודה.

כמובן שהמחיר לא סופי וישנה גמישות מסויימת.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מזל טוב על המכירה

אתם רוכשים מחליפה?

במידה וכן, אשמח שתשתף מה הפער בין המכירה של הקיה לרכישה של המחליפה, וכן האם המהלך השתלם כלכלית לאורך זמן (היינו האם היו הוצאות משמעותית על תחזוקת הרכב הזול יותר)

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שקרה מצב שאשתי ממש רצתה קשקאי,אז קנינו לה קשקאי 2011 עם 109 אלף ק"מ ב40 אלף ש"ח אתמול והיום מכרנו את הקיה ב36 אלף ש"ח כלומר בסה"כ הוספנו 4 אלף ש"ח.

אני שחקן כדורעף מקצועי בנוסף לעבודה ה"רגילה" שלי והיו לי התלבטויות האם לפרוש או לא אבל החלטתי להמשיך עוד עונה גם כי קשה לי עדיין לפרוש מלשחק וגם כי יש את נושא ההלוואה,השכר שלי בכדורעף יכסה את כל ההלוואה תוך פחות משנה ולכן הרשנו לעצמינו לרכוש את הקשקאי.

ייצא מצב שתהיה לנו הכנסה של 26 אלף ש"ח נטו בחודש כאשר ההחזר על ההלוואה יהיה כל חודש 6 אלף ש"ח במטרה לסיים אותה כמה שיותר מהר.

כלומר לאחר שנוריד מההכנסה החודשית שלנו ההחזר של 6 אלף ש"ח על ההלוואה תישאר לנו הכנסה של 20 אלף ש"ח כל חודש למחייה כאשר כמה אלפים מזה ילכו לחסכון כל חודש.

אנחנו לקחנו את הטיפים בשרשור הזה והתחלנו להשתמש בשיטת המעטפות(עם כרטיסי אשראי) כשכל כרטיס אשראי מוקדש להוצאה ספציפית כדי שניתן יהיה לעקוב אחרי ההוצאות בדיוק.

כרטיס 1 יהיה להוצאות דירה ורכב(חשבונות דירה\ודלק\ביטוח\טיפולים\ביטוחי בריאות).

כרטיס 2 יהיה להוצאות מזון.

כרטיס 3 יהיה לבזבוזים.

הוצאות כמו שכ"ד והגן של הילד הם דרך הוראת קבע.

עריכה אחרונה על ידי Jeka88
  • מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מטרת האשכול היא חסכון, איך מכירת קיה וקניית ניסאן היא חסכונית?

הוצאתם כסף וקיבלתם רכב ישן יותר (אני עוקב נכון או שהתבלבלתי?)

• מצחיק 1

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו מטורף הסיפור הזה

אני הולך להשתמש בזה הרבה בשיחות יעןץ כלכלי שאני נקלע אליהן פה ושם

יהודי פתח שרשור במטרה להבין איפה לחסוך

לאחר שהתגלעה מחלוקת האם שנמוך אחד מהרכבים יועיל כלכלית או לא

בחר היהודי לשנמך, ומצא עצמו משדרג כי האשה מאוד מאוד רצתה

אני לא חלילה מעביר עליך ביקורת. רק נהנה לחקור את הפלא שנקרא המוח האנושי.

• מצחיק 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, Jeka88 כתב:

אני שחקן כדורעף מקצועי בנוסף לעבודה ה"רגילה" שלי והיו לי התלבטויות האם לפרוש או לא אבל החלטתי להמשיך עוד עונה גם כי קשה לי עדיין לפרוש מלשחק וגם כי יש את נושא ההלוואה,השכר שלי בכדורעף יכסה את כל ההלוואה תוך פחות משנה ולכן הרשנו לעצמינו לרכוש את הקשקאי.

תתחדש על הקשקאי.

הבת שלי רוצה להחליף את ריקודי בלט בכדורעף או כדורסל, ואין קבוצה בעיר שלי (נצרת), מכיר מקום מקצועי בסביבה שמאמן ילדים קטנים (6-7)? ממליץ בכלל להתחיל מהגיל הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...