Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עלות מחייה למשפחה צעירה פלוס ילד בן שנה וחצי

Jeka88
שימו לב! השרשור הזה בן 1408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 2 שעות, sperial כתב:

זה כיוון שאתה מתאמן. לא יעזור כלום, אנחנו מתחילים להתנוון סביב גיל 20. בהתחלה זה לא מורגש אבל בגיל 40 פתאום מתקשים לראות ובגיל 60 לשמוע וכו'. הכושר המשופר שלך הוא כיוון שאתה מתאמן ומבטא את הפוטנציאל שלך, בעוד שבגיל 25 כנראה היית בטטת כורסא עם פוטנציאל מבוזבז.

הוא בן 43:

הוא בן 47:

אני מסכים בהחלט עם כימגאי. נכון, החל מגיל 30 מתחילה ירידה מסוימת. אבל מדובר על ירידה מינורית שלוקח לה הרבה שנים עד שאתה מרגיש אותה.

מעבר לזה - תזונה, אורח חיים, שינה, סטרס, אימון גופני רציף - משנים המון בעניין הזה.  אני גם יכול להעיד על עצמי שבגיל 30 כיום, אני בכושר הרבה יותר טוב מאשר הייתי בגיל 18 שהתגייסתי.

הרבה מזה  גם בראש. פסיכולוגי. אם תרחם על עצמך ותתמקד ב"איזה באסה אני כבר מבוגר. אני "זקן". כמה צעירים  יש סביבי", אז אתה בהחלט תרגיש ככה וגם הגוף שלך ירגיש ככה. 

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross
לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 229
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

Dwayne Johnson על חומרים. אני אתפלא אם הוא בכלל יכול לתפקד שם למטה. לא שאני מקטין את היכולת שלו להתמיד באימונים קשים גם בשנות ה-50 לחייו אבל צריך לשים את על השולחן. הבחור השני נראה טבעי. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל האנקדוטות האלה הן אנקדוטות. אין ספק שורח חיים נכון חיוני (אם תסתכל בפוסט הקודם שלי תמצא התיחבץסות לאימון גופני שעה ביום). אבל העובדה שמצבך היום טוב יותר מאשר בגיל 20 נובעת משינוי באורח החיים, אילו היית מצאמן בגיל 20 כפי שאתה נוהג היון, או לחילופין, מתעצל היום כפי שהתעצלת בגיל 20, היית חש בהדרדרות.

סרטונים על בודי בילדרים לא מעניינים, וקוביות בבטן אינן מדד לכושר גופני. מה שמעניין הוא סטטיסטיקה של אוכלוסיות בגילים שונים הנבדקות האופן אובייקטיבי, למשל באמצעי הסטנדרטי של מבחן מאמץ על מסילה. וברמה של אוכלוסיה תראה את הירידה ביכולת. 

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, ChemGuy85 כתב:

Dwayne Johnson על חומרים. אני אתפלא אם הוא בכלל יכול לתפקד שם למטה. לא שאני מקטין את היכולת שלו להתמיד באימונים קשים גם בשנות ה-50 לחייו אבל צריך לשים את על השולחן. הבחור השני נראה טבעי. 

עניין החומרים לא הוכח עד היום , לדעתי זה פשוט  גנטיקה ועבודה קשה.

לפני 1 דקה, sperial כתב:

כל האנקדוטות האלה הן אנקדוטות. אין ספק שורח חיים נכון חיוני (אם תסתכל בפוסט הקודם שלי תמצא התיחבץסות לאימון גופני שעה ביום). אבל העובדה שמצבך היום טוב יותר מאשר בגיל 20 נובעת משינוי באורח החיים, אילו היית מצאמן בגיל 20 כפי שאתה נוהג היון, או לחילופין, מתעצל היום כפי שהתעצלת בגיל 20, היית חש בהדרדרות.

סרטונים על בודי בילדרים לא מעניינים, מה שמעניין הוא סטטיסטיקה של אוכלוסיות בגילים שונים הנבדקות האופן אובייקטיבי, למד באמצעי נסטנדרטי של מבחן מאמץ על מסילה. וברמה שח אוכלוסיה תקאה את הירעדה ביכולת.

גיף קבליר הוא לא בודי בילדר (הסרטון הראשון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Bob Ross כתב:

עניין החומרים לא הוכח עד היום , לדעתי זה פשוט  גנטיקה ועבודה קשה.

הוא עובד קשה, אין ספק, אבל הוא גם מזריק. לא שופט הוא מתפרנס מהגוף שלו והוא חייב לתחזק את התדמית של The Rock. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מי זה הקווליר הזה, וכם לא מעניין אותי, כיוון שמדובר באנקדוטות. חפש מחקרים שבהם בדקו כושר גופני, או פרמטרים אחרים באוכלוסיות (שבהן הגנטיקה, הסביבה והתנהלות השונה של פרטים מתמצעות, ואז תראה את המגמה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'ף קווליר הוא אטלט לשעבר והוא מאמן ובעלים של חברת למוצרי תזונה וספורט - הוא ממה שידוע לי גם פיזיו טרפיסט ומאמן שיקומי. 

מהרבה מאוד סרטונים של הבן אדם הזה אני הצלחתי להציל לעצמי את הבריאות לא פעם ולא פעמיים אבל תיקחו בחשבון שזה בן אדם שבנה את הגוף שלו מגיל אפס בערך ואומן וגודל להיות ספורטאי ויש הבדלים עצומים בינו לבין אדם שבגיל 30 מחליט פתאום לעשות ספורט אקסטרים. פלנטה אחרת של מצב פיזיולוגי. 

ואותו הדבר דוויין ג'ונסון שהוא בן של ספורטאי גם כן וגדל לתוך ספורט מהרגע הראשון. 

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל סוג של ספורט צריך לעשות באופן הדרגתי וזה לא משנה באיזה גיל.

יש גם מצב הפוך ואני יכול להעיד ,במשך שנים הייתי עוסק בספורט בצורה אינטנסיבית 

והיום יש לי לא מעט פציעות ספורט שאת חלקן לא ניתן לתקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר אנחנו מדברים על אורח חיים בריא, ומוטיבציה. הנאום הכי טוב ששמעתי לאחרונה  שיזריק לכם הרבה מוטיבציה:

אגב, הוא עד היום מתאמן, בגיל פאקינג 73. הרבה בראש חברים. הרבה בראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן - ההבדלים אצל אדם כזה מתבטאים גם לטוב וגם לרע. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, lanosforce כתב:

ג'ף קווליר הוא אטלט לשעבר והוא מאמן ובעלים של חברת למוצרי תזונה וספורט - הוא ממה שידוע לי גם פיזיו טרפיסט ומאמן שיקומי. 

מהרבה מאוד סרטונים של הבן אדם הזה אני הצלחתי להציל לעצמי את הבריאות לא פעם ולא פעמיים אבל תיקחו בחשבון שזה בן אדם שבנה את הגוף שלו מגיל אפס בערך ואומן וגודל להיות ספורטאי ויש הבדלים עצומים בינו לבין אדם שבגיל 30 מחליט פתאום לעשות ספורט אקסטרים. פלנטה אחרת של מצב פיזיולוגי. 

ואותו הדבר דוויין ג'ונסון שהוא בן של ספורטאי גם כן וגדל לתוך ספורט מהרגע הראשון. 

הוא אחד הכי טובים ברשת, במיוחד לאנשים מבוגרים ( שנות השלושים והארבעים), הוא עוזר מאוד בבחירת תרגילים עם פוטנציאל פציעה נמוך.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, ChemGuy85 כתב:

(זה לא מוריד מההישגים שלהם כמובן) אבל גם הבחור השני כנראה על חומרים. רוב (מוחלט) האנשים לא יכולים להיראות ככה שנה שלמה. בד"כ רוב הגורואים החטובים גם על חומרים (אבל סייקלים וחומרים שונים מאלה שמכוונים לנפח).

ד"א מה שהוא מציג די דומה לHIIT, אם לא עושים את זה בזהירות אפשר מהר להגיע לשחיקה/פציעה. יש עוד דרכים לשרוף שומן כמובן.

• אהבתי 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Gosser1860 כתב:

(זה לא מוריד מההישגים שלהם כמובן) אבל גם הבחור השני כנראה על חומרים. רוב (מוחלט) האנשים לא יכולים להיראות ככה שנה שלמה. בד"כ רוב הגורואים החטובים גם על חומרים (אבל סייקלים וחומרים שונים מאלה שמכוונים לנפח).

ד"א מה שהוא מציג די דומה לHIIT, אם לא עושים את זה בזהירות אפשר מהר להגיע לשחיקה/פציעה. יש עוד דרכים לשרוף שומן כמובן.

על סמך מה אתה מסיק שהוא על חומרים? הגוף שלו באמת נראה לך על סטרואידים? גף קבילר הוא 100% טבעי .

אל תעליב אותו, הוא חי את זה ונושם את זה. זה העסק שלו, וזה כנראה העסק הכי מצליח ביוטיוב לכושר כרגע. הוא לא יסכן את שמו הטוב.

תעשה גוגל על בודי בילדרים שמזריקים , תראה תמונות שלהם ותראה את ההבדל בינהם לבינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Bob Ross כתב:

על סמך מה אתה מסיק שהוא על חומרים? הגוף שלו באמת נראה לך על סטרואידים? גף קבילר הוא 100% טבעי .

אל תעליב אותו, הוא חי את זה ונושם את זה. זה העסק שלו, וזה כנראה העסק הכי מצליח ביוטיוב לכושר כרגע. הוא לא יסכן את שמו הטוב.

תעשה גוגל על בודי בילדרים שמזריקים , תראה תמונות שלהם ותראה את ההבדל בינהם לבינו.

סליחה חשבתי שדיברת על The rock. סורי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, Gosser1860 כתב:

, אם לא עושים את זה בזהירות אפשר מהר להגיע לשחיקה/פציעה. יש עוד דרכים לשרוף שומן כמובן.

איך אימון עם משקל גוף בלבד ללא שום משקולות יגרום לך לפציעה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...