Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דאנקן דונאטס בישראל. אולי שמישהו יפתח?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 155
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בארץ זה לא יתפוס ויהיה יקר בסגנון רולדין בלי שום ערך . נכון שהמוצר טעים אבל עדיין זה רק ספגניה ואין סיבה לשלם עליה יותר מ 2 שקל בארץ בטח יעלה 7-8 לפחות.

בחול גם לא תמיד זול אבל לרוב יש מתחרה מקומי באותו הטעם ושליש מחיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה יש מתחרה מקומי בארה״ב (בערים הגדולות) בשליש מחיר מדאנקין?

ביחיד זה לדעתי דולר ו6 ב5 או משהו כזה.

(ואני לא מתייחס ללקנות בסיטונאות דונאטים ארוזים כן ?)

וכמו שאמרתי - בעיקר קונים שם קפה פה.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאבוויי ניסו פעמיים ונכשלו

לא שאני עף על דאנקן, או סטארבאקס.

אבל סאבוויי זאת באמת רשת מיותרת ומעאפנה.

גם סטארבאקס (חוץ מכמה מוצרים) די מעאפנה והיא די מפעל לסוכר.

דאנקן גם כל חצי קלאץ.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי התרסקות כזו רועמת, צריך להיות אידיוט מוחלט לפתוח שוב כזו "רשת".

אידיוט לרמה של "יש לי רעיון מצויין, בוא נקנה שוב את הזכיון של בורגר קינג, אנחנו נהיה מיליונרים..."

בוא לירושלים מר בחור.

חנות שמוכרת רק ציפס - קפוא עוד לא טרי.

נקראת מלך הציפס.

חנות שמוכרת סלט בהרכבה אישית

חנות רק של יוגורטים

פיש אנד ציפס בכל מקום

שווארמה ב20 שקל שפושטת רגל כל שעתיים ובא מישהו וקונה אותה מחדש

באגט בשרי שגם מחליף גלגול כל כמה חודשים - בכמה מיקומים שונים בירושלים.

כל אלו חנויות שאין לי מושג איך מקבלים מימון מהבנקים בכדי לפתוח. מה הסיכוי שישרדו עם הציבור הירושלמי הקמוץ?!

חנויות שרק מעשירות את העירייה, משרד הבריאות, כיבוי אש וכו'.

ואני אומר , אין אף סתום שינסה להביא את המכה עם דאנקן?

- לפחות נאכל איזה חודשיים.

{בהזמנות זאת אדגיש, העיר מתה לעסקים, מי שפותח פה עסק של מזון שם את כספו על קרן הצבי}

עריכה אחרונה על ידי eladns

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפה (פילטר) בדאנקן בארה״ב הוא הכי מסריח שיצא לי לשתות. לפעמים אפשר לחשוב שהם התבלבלו וזה בכלל תה. הדונאטס לרוב טובים ואני סה״כ אוהב את הבוסטון קרים שלהם מאוד.

הקפה בסטארבקס (אספרסו, לאטה וקפוצ׳ינו) הוא אחד הגרועים שיש ואלא אם כן אתם שותים אותו עם אחד מהממתיקים\סירופים מדובר על קפה מזעזע שברוב המקרים מרגיש כמו לשתות חלב חם ואם יש תחושה של קפה - הוא שרוף. המאפים בכל הסטארבקסים שהייתי בהם בארה״ב הם פשוט בושה וחרפה. אשתי אופה פי חמש מאות יותר טוב מהם. סטארבקס זה אשכרה מותג יקר שלא עומד מאחוריו כלום. הסיבה היחידה להכנס לסטארבקס זה או כי חבר אמריקאי רוצה לשבת על קפה או כי אין קפה בכלל באזור מלבדם או בתרחיש הכי נפוץ כי אתה צריך להשתמש בשירותים שלהם.

לפתוח עסק בישראל בתחום המזון זה התאבדות. דונאט עולה פה בפלורידה כ-דולר שזה 3.65 שקלים ואני בטוח שהוא מגלם בתוכו לפחות מאה אחוז רווח. מתי פעם אחרונה שקניתם משהו מלבד מסטיק בפחות מ-4 שקלים בישראל ?!?!

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דאנקן ודומיהן לא יצליחו בארץ כי השוטרים לא אכלים סופגניות. הם יורדים על שווארמה.

פיש אנד ציפס בכל מקום

חנויות שאין לי מושג איך מקבלים מימון מהבנקים בכדי לפתוח. מה הסיכוי שישרדו עם הציבור הירושלמי הקמוץ?!

הפיש אנד צ'יפס ברחוב האגוז מחזיק מעמד כבר כמה שנים, ודי טעים שם. אז כנראה שהם עושים משהו נכון.

רוב אלה שפותחים עסקי מזון עושים את זה כי זה נראה להם מגניב. הם לא מודעים כמה זה קשה ומסוכן וכמה קל ליפול. לבנקים לא אכפת כל עוד יש להם בטוחות. הם יודעים שרוב העסקים סוגרים מאד מהר.

שני חברים בעסק הזה: אחד לא הבין את המצב וסגר אחר כמעט שנה בהפסד. השני יותר מודע, אבל קורע את עצמו יום ולילה. הוא די מצליח כבר כמה שנים, אבל להערכתי מספיק איזה גל פיגועים קטן וגם הוא ייפול.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין זוכר את הגיחה לדנקן דונאטס בקניון מלחה, אי שם לפני 20 שנה. סתם מתוק, לא מעניין, ומאז הסופגניות הישראליות קפצו מדרגה.

מעבר לכל הדברים שנאמרו כאן על עליבות המזון המתוק ברשתות אמריקניות,

בישראל יש מאכלים קבועים (פלאפל/שווארמה/חומוס) ומאכלים עונתיים,

ואף עסק בריא בנפשו לא מוכר סופגניות באביב, עוגיות מצה בסתיו ואוזני המן בקיץ. ביום שבו נגמר החג, הסחורה הזאת נרקבת על המדפים.

להבדיל, תסתכלו על מקדונלד'ס, עם מאות סניפים מפוצצים קונים, למרות המחיר הגבוה. הם עושים שם משהו שעובד.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואף עסק בריא בנפשו לא מוכר סופגניות באביב, עוגיות מצה בסתיו ואוזני המן בקיץ. ביום שבו נגמר החג, הסחורה הזאת נרקבת על המדפים.

אתה רק מחזק את דעתי שהעוגיות של פסח לא באמת נמכרות וכל שנה זה אותם עוגיות שחוזרות מהמחסנים. אין ייצור חדש.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיש אנד צ'יפס ברחוב האגוז מחזיק מעמד כבר כמה שנים, ודי טעים שם. אז כנראה שהם עושים משהו נכון.

זה נכון, ואחת הסיבות לדעתי, זה כי זה אוכל של תיירים, שאוהבים את זה מהבית, והם מגיעים לשם בהמוניהם. גם הישראלים אהבו. אני אכלתי שם פעם ראשונה בימים שלפני תשעה באב, והיה לי טעים. אם זה לא היה על טהרת הטיגון, הייתי אוכל שם יותר.

ועוד דבר, המנה נדיבה, וזה גם משפיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ זה לא יתפוס ויהיה יקר בסגנון רולדין בלי שום ערך . נכון שהמוצר טעים אבל עדיין זה רק ספגניה ואין סיבה לשלם עליה יותר מ 2 שקל בארץ בטח יעלה 7-8 לפחות.

בחול גם לא תמיד זול אבל לרוב יש מתחרה מקומי באותו הטעם ושליש מחיר

מוצר איכותי הוא לא מוצר של 2 שקלים!

קריספי קרים שהוא באמת ליגה לאומית (ואני כותב את זה בתור אחד שלא חובב מתוק) עולה כמעט 8 שקלים ליחידה בסינגפור.

על כל 12 מקבלים 2 חינם.

אין זול וטוב... פשוט אין וזאת גם הסיבה שרולדין יקרים. חומרי גלם טובים עולים כסף.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא לירושלים מר בחור.

חנות שמוכרת רק ציפס - קפוא עוד לא טרי.

נקראת מלך הציפס.

חנות שמוכרת סלט בהרכבה אישית

חנות רק של יוגורטים

פיש אנד ציפס בכל מקום

שווארמה ב20 שקל שפושטת רגל כל שעתיים ובא מישהו וקונה אותה מחדש

באגט בשרי שגם מחליף גלגול כל כמה חודשים - בכמה מיקומים שונים בירושלים.

כל אלו חנויות שאין לי מושג איך מקבלים מימון מהבנקים בכדי לפתוח. מה הסיכוי שישרדו עם הציבור הירושלמי הקמוץ?!

ואני אומר , אין אף סתום שינסה להביא את המכה עם דאנקן?

- לפחות נאכל איזה חודשיים.

{בהזמנות זאת אדגיש, העיר מתה לעסקים, מי שפותח פה עסק של מזון שם את כספו על קרן הצבי}

אפרופו יוגורט שילטתי סניף של chillbox (הראשון בארץ) במדרחוב. קונספט מגניב וטעים לאללה

chillbox.jpg

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
אין להם שום תקומה בישראל.

1. כבסיס, סליחה שאני מאכזב, זה מוצר זבל סופר תעשיייתי (לא לבלבל עם הסופגניה הישראלית שלא דומה בכלום).

2. הטעם הוא לא מה שהישראלים מכירים, מזהים ואוהבים כ"סופגניה".

3. מאז שיש סופגניות גורמה (סטייל רולדין), בכלל אין לזבל הזה מה לעשות פה.

ממש ככה.

גועל נפש מלא סוכר תירס ושמן. אפילו ההאש בראונס מגעילים שם, בסך הכל לביבה בלאט!

זה לא שרולדין ושות' שם נרדף לבריאות, אבל זה לפחות טעים. גם סופגניה פשוטה של מאפיה גנרית יותר טעימה מהזבל הזה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...